Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyíregyházán (nő) nőgyógyászt keresek fórum

Nyíregyházán (nő) nőgyógyászt keresek (beszélgetős fórum)


6. herczkunetim (válaszként erre: 5. - Tádámmm)
2014. nov. 12. 19:41
Köszönöm szépen a segítséget, de inkább nyiregyhazi orvost szeretnék!
2014. nov. 12. 19:27
Nem, én akut eset miatt voltam nála, egy fillért sem kapott, és mégis rendes volt. De ha beütöd a google-ba, biztos kiadja hol rendel. Ha nem jelenik meg szülésnél, akkor nem adom oda a neki szánt pénzt, és ennyi. De ragaszkodsz Nyíregyházához? mert Mátészalkán tudok olyat, aki nő, és maximálisan meg voltam elégedve vele, 2 gyerek szülésénél is segédkezett, és éjjel is bejött ha kellett.
2014. nov. 12. 19:23
Azóta nem járt itt senki??
3. herczkunetim (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2014. nov. 11. 19:15

Igen, tudom, hogy ez igy van. Egyenlőre róla azt a negatívumot hallottam, hogy a szülésnel szokása nem megjelenni, de én még nem babavaras miatt keresnem fel.

Azt nem tudod, hogy magánrendelése mikor van, és mennyiért vizsgál?

2014. nov. 11. 18:21
Én már voltam nála, szerintem jó orvos. De ezt nagyon nehéz megítélni, mert ami nekem bejön, neked lehet nem :)
2014. nov. 11. 11:39

Mindenképpen nő orvost szeretnék.Bár mindegyikről olvasni rosszat,de,hát valakihez csak kell menni.Mégsem tudom eldönteni,hogy akkor kihez.

Esetleg Dr.Péli Toóth Judithoz jár valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook