Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyíregyházán kihez jártok nőgyógyászhoz? fórum

Nyíregyházán kihez jártok nőgyógyászhoz? (beszélgetős fórum)


10. b17bf8d58b (válaszként erre: 3. - Bbetti25)
2011. jan. 27. 20:29
Osztom a dokit:-) Orosz László.
9. toro32 (válaszként erre: 8. - Ibolya79)
2011. jan. 17. 11:18
miért nem nála szültél?
2010. febr. 22. 18:58

Én Kertes Jánoshoz járok, magánrendelésre 9000 ft volt most nála a rákszűrés+uh+receptfelírás.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, két terhességemet nála vittem végig, de sajnos egyiket se szültem nála. kovács Róbert és Seres Andrea is szuper orvos. Bárkihez mész szerintem mindegyik nagyon jó orvos, senkiről nincs negatív tapasztalatom.

7. maya.. (válaszként erre: 1. - Virágocska18)
2010. febr. 4. 15:43
Én a Hajnal Magánklinikára járok dr Zádori Zoltánhoz. Végtelenül kedves, hozzáértő orvos. 6000 nála a vizsgálat és a gyógyszerfelírásért nem kell fizetned. Csak ajánlani tudom! :)
6. jennifer lopez (válaszként erre: 5. - Virágocska18)
2010. jan. 22. 14:55
Ha nincs szükséged rá, akkor nem, de ha kell rákszűrés akkor azzal együtt felírathatod. Én amikor csak felírattattam gyógyszert be sem kellett mennem hanem az asszisztensnő intézte.
2010. jan. 22. 09:15

jennifer lopez:

És ha csak gyógyszert iratok fel akkor nem végez semmilyen vizsgálatot?

4. jennifer lopez (válaszként erre: 1. - Virágocska18)
2010. jan. 22. 07:53
Én Pap Károlyt tudnám ajánlani. Én 15 éve járok hozzá 2 gyereket szültem mellette, igaz császárral, amiről ő nem tehet. Olcsóbb, mint Orosz. Tavaly 8000 ft volt. Ha csak gyógyszert szeretnél felíratni talán 2000 ft-ért ír fel, de ha vizsgáltatod is magad, akkor benne van az árban. Én egyszer voltam Orosznál, mert akkor még csak ő csinált 4D-s ultrahangot, de nekem nem volt szimpatikus. Érezhetően oda akart édesgetni magához.Ettől függetlenül biztos jó orvos, bár ahogy hallottam szereti a pénzt. Na, de ki nem? Őróla hallottam, hogy ő kerek perec megmondja mennyi a szülés. Egy tuti, drágábban dolgozik, mint más, az egyik barátnőm hozzá jár. Pap Károlyt ajánlom, ennyi az egész.
2010. jan. 21. 22:06
Én is Dr. Orosz Lászlót ajánlom, hozzá járok, nála szültem! Terhesség alatt kezdtem hozzá járni, 10Eft-ot kért!
2010. jan. 21. 20:04

Én Dr.Orosz Lászlóhoz járok/tam. Nagyon nagy szaktudású orvos, nem olcsó de bármit kérdezhetsz tőle. Én ugyan nem írattam vele még fogamzásgátlót, így ebben kérdésben nem vagyok járatos.


Akit még esetleg mernék ajánlani az Dr. Pósz Zoltánt, én nála szültem és le a kalappal előtte.

2010. jan. 21. 19:53

Nyíregyházán kihez jártok nőgyógyászhoz? És az akihez jártok milyen vizsgálatokat végez egy fogamzásgátló felírásához? És hogy mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?

Előre is köszike!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook