Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyházán jó fogorvost tudna valaki ajánlani? Aki nem túl drága, és aránylag hamar be lehet hozzá kerülni! fórum

Nyíregyházán jó fogorvost tudna valaki ajánlani? Aki nem túl drága, és aránylag hamar be lehet hozzá kerülni! (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 17. 16:02

Amíg Nyíregyen laktunk Dr. Fogarasi Szabolcshoz jártunk! Nagyon kedves, aranyos, jófej és pik-pak megcsinál mindent!! :)


A Vasvári Pál Gimnáziumnál van a magánrendelője a Mozzarella Pizzéria mellett. :)

4. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Homern)
2010. okt. 11. 11:49

Köszi mindkettőtöknek a választ!


Kb. 20 perce letört a fogamból egy jókora darab, és nem akarom megvárni, hogy el kezdjen fájni.


Igazán a lényeg a fájdalommentességen van nálam, csak jó lenne, ha nem kerülne olyan sokba.


Az Ószőlő utca még jó is,mert a Garibaldin vagyok alébérletbe.


Ahol én lakom, ott fél év múlva lenne időpont, annyit nem akarok várni.

2010. okt. 11. 11:31

Fogászati Centrum Artik Kft. Varga dr Péter Nyíregyháza 4400 Ószőlő utca 92. (42) 445115

Ezt neten találtam,remélem helyes a cím.Én sajnos nem jegyeztem meg,mert kocsival vittek :(


A két Varga doki nagyon jó,rettegtem minden fogorvostól,de ide bármikor visszamennék.Nagyon jó szakemberek,nálam kisebb szájsebészeti beavatkozás lett a vége,de meg sem éreztem.Aki elkísért csak nézett miért vagyok ilyen jókedvű kifelé menet :)

2010. okt. 11. 11:30

Szerintem ez hiú ábránd: az első kettő feltételed kiüti a harmadikat. Manapság a jó és nem túl drága fogorvosok hónapokkal előre be vannak táblázva. De még a jók és drágák is. Fel is merült már bennem a kérdés:

Mi lenne, ha mindenki rendszeresen járna fogorvoshoz??? Merthogy állítólag, a magyarok ebben is le vannak maradva.

2010. okt. 11. 11:22
Nyíregyházán jó fogorvost keresek, olyat aki nem túl drága, és aránylag hamar be lehet hozzá kerülni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook