Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyíregyházán hol van a fogászati SZTK? Ingyen ellátnak, ha nincs bejelentett lakcímem itt (ideiglenes sem)? fórum

Nyíregyházán hol van a fogászati SZTK? Ingyen ellátnak, ha nincs bejelentett lakcímem itt (ideiglenes sem)? (tudásbázis kérdés)


10. 8ef78160df (válaszként erre: 9. - Boszy28)
2010. nov. 2. 20:28
Köszi
2010. nov. 2. 20:16

én ezt találtam:


[link]

2010. nov. 2. 20:14
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2010. nov. 2. 20:13
A Szent István utcán van a kis SZTK ott van fogorvos de a kórház bejáratánál van fogorvosi ügyelet mindent megoldanak menj bátran
2010. nov. 2. 20:12

Albis vagyok, de....


Na mindegy, valaki meg tudja mondani hol van, vagy egy telefonszám is jó lenne. Megérdeklődöm, hogy mehetek-e oda.

2010. nov. 2. 20:08

Ha koleszos vagy, akkor elvileg a koliba be kell(ene) jelentkezni tartózkodási helyre, és akkor ellátnak.

Ha albis vagy, a főbérlőn múlik a bejelentés.

2010. nov. 2. 20:07

Ha itt tanulok főiskolán? Ezt elfelejtettem írni.

Kerestem a TO-st, de nem találtam meg, hogy megkérdezzem.

Annyira nem sürgős, de nem is akarom megvárni, hogy az legyen. Csak mire hazaérek, ott már nincs rendelés, minden nap van gyakorlat, egyik nap se nagyon tudok ellógni.

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Pocakmanci)
2010. nov. 2. 20:05
Bocs, de ez nem így van. Pestre vagyok bejelentve, de 14 éve egy vidéki városba járok mindenféle orvoshoz, ingyen.
2010. nov. 2. 20:03

Csak ott látnak el ingyen, ahol a bejelentett lakcímed van.

Ha vidéken vagy és sürgős ellátásra van szükséged, akkor ügyeletben bármelyik TB-s orvosnak el kellene látnia ingyen. (de csak sürgősségi ellátásokat)

2010. nov. 2. 20:01
Nyíregyházán hol van a fogászati SZTK? Ingyen ellátnak, ha nincs bejelentett lakcímem itt (ideiglenes sem)? Google-ban bejön a maszek is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook