Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyházán hol lehet az alábbiakat (viszonylag olcsón) megvenni? fórum

Nyíregyházán hol lehet az alábbiakat (viszonylag olcsón) megvenni? (beszélgetős fórum)


6. margareta51 (válaszként erre: 5. - Noorah)
2010. nov. 3. 20:03
Nekem is van,ket leanyom rengeteget vasarol es vegul en vagyok az aldozatt,tenyleg gyonyoruek de sajnos ez a hatranya telen a meleget magahoz vonza./kozpontifutesem van+magasvernyomas/
5. Noorah (válaszként erre: 4. - Margareta51)
2010. nov. 2. 19:46
Nekem fehérnemű van sok szaténból, hálóing, két részesek, de nagyon szeretem, mert nyáron szépen hűt. Ágyneműben viszont nem kéne, párom vágya... :) De láttam valahol zsatén hatású pamutot, viszont nagyon drágán.
4. margareta51 (válaszként erre: 1. - Noorah)
2010. nov. 2. 19:43
A ket utobbit en secondos/hasznalt uzletben vasaroltam/A szaten hatasu agynemurol azt tudom irni gyonyoru van egy tucat nekem belole de kesz kinszenvedes az alvas,ugy erzi az ember folylodik meg alatta ,magaban zarja a meleget .
3. Noorah (válaszként erre: 2. - Mrs_soprano)
2010. nov. 2. 19:42
Köszönöm! A bicskánál én is gondoltam a Tescora (mert Korzóban már nem árulnak), de tavaly is jól megjártam... Egy flaska 5ezer Ft volt, a karácsonyi Kossuth téri vásáron meg ötödik annyi (mint utolag kiderült...).
2010. nov. 2. 19:37
Szia!Szerintem a bicskát a Tescoban vagy a Korzóban nézd meg.Az őrlőt a Tescoban és az ágyneműt a Yisk-ben(bár ez nem lesz olcsó sehol sem...)
2010. nov. 2. 19:25

Viktorinox bicska

Hosszú, fa borstörő

Szatén (vagy szatén hatású) ágynemű


Írhattok körülbelüli árakat is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook