Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyen melyik nyelviskolát ajánlanátok? Német alapfokot szeretnék tanulni. fórum

Nyíregyen melyik nyelviskolát ajánlanátok? Német alapfokot szeretnék tanulni. (beszélgetős fórum)


2012. aug. 13. 16:49
Tanult valaki a Katedránál? Tudnátok tapasztalatokat mondani? Egyelőre ez a suli vezet, de árban ez sem olcsó, szóval érdekelne személyes tapasztalat.
7. luc22 (válaszként erre: 4. - Levendula75)
2012. júl. 30. 18:17

Köszi.

Te tanultál ott? Árat esetleg tudsz írni?

Nem kifejezett azért szeretnék tanulni, h legyen papírom róla, inkább szeretnék egy biztos, használható nyelvtudást.

6. luc22 (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. júl. 30. 18:12

Igen, ezt az oldalt néztem én is, de csak pesti cím van. Azért utána fogok majd nézni.

A nyelvvizsga nem olyan sürgős. Egy évig járok most egy másik suliba, úgyhogy azalatt szeretnék megtanulni valamennyire németül.

Nézegetem a nyelvsulik honlapjait, de nem tudok kijönni belőlük.

5. homern (válaszként erre: 3. - Luc22)
2012. júl. 30. 18:02

én nyíregyre jártam,ennek a cégnek a tanfolyamára:

[link]


ha nagyon kell a nyelvvizsga amilyen hamar csak lehet akkor lehet jobb egy más módszerrel dolgozó suli,de ha használható nyelvtudás kell akkor inkább ez.


nem tudom megvannak-e még nyíregyen,ez csak pesti címet ír :S

2012. júl. 30. 17:51
ILS, kifejezetten nyelvvizsga orientált a tanítás.
3. luc22 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. júl. 30. 17:17
Róluk még nem is hallottam. Ők nem csak Pesten vannak?
2012. júl. 30. 17:06
relaxa.már lehet nem így hívják őket...nagyon hatékony,nem magolós.
2012. júl. 30. 16:50
Nyíregyen melyik nyelviskolát ajánlanátok? Német alapfokot szeretnék tanulni. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook