Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyilvános pelenkázás... fórum

Nyilvános pelenkázás... (beszélgetős fórum)


1 2
12. titati (válaszként erre: 10. - Titati)
2010. júl. 29. 15:22
ja az lemaradt, hogy ilyen esetben csak a babára figyelek, és észre se veszem a környezetem reakcióját, hisz a babának ez a szükséglete, amit nekem ki kell elégítenem.
2010. júl. 29. 15:22

Sziasztok!

Ezen már tul vagyunk,számunkra az a világi kérdés hogy a 2 fiam utközben hova pipil,mert nyilvános mosdo sehol.....

Ilyenkor megstartolunk egy fát,hogy jó nagyra nőjjön:-))

10. titati
2010. júl. 29. 15:20

Egy babánál tök természetes, hogy bármikor kiszámíthatatlanul kakil....az Anyának meg legyen természetes, hogy ilyen esetben magasról "letojja" a környezetét, és pelenkát cserél, bárhol is legyen.

Ez szerintem nem is kérdés!

9. Kriszta0930 (válaszként erre: 1. - 3cbd320f88)
2010. júl. 29. 15:19
Engem nem érdekel ki mit gondol én ott teszem tisztába ahol bekakil,vagy pisi esetleg!Ha valakinek nem tetszik az meg tehet egy szivességet!:-)Majd hagyom,hogy pirosra marja a popsiját!?:-))
8. Szilvamama (válaszként erre: 1. - 3cbd320f88)
2010. júl. 29. 15:16
Kérdezd meg, hogy akar-e segíteni aki megbámul :) Peluscsere, nagy dolog! Minkenkire magasról teszek/tennék/tettem. Nem hagytam ott magam után, senkinek nem ártottam.
2010. júl. 29. 15:15

Én ebből soha nem csináltam problémát, ahol a berotyizott a gyerek, ott tisztába is tettem, inkább szóljanak be, minthogy valami baja legyen.

7 hónapos korában a bécsi Práter kellős közepén tettem tisztába, akkorát rottyantott, hogy az összes ruháját le kellett cserélnem, a háta közepétől a bokájáig sz@ros volt. Hagytam volna úgy?!

6. kathlee (válaszként erre: 1. - 3cbd320f88)
2010. júl. 29. 15:13

Velünk nem történt ilyen anno. De engem pl abszolút nem zavar! Az már inkább, amikor a roma nő fogja a karjában a kb 2 éves gyerekét és menet körben előkapja a mellét és szoptat...

Vagy a parkolóban, kinyitja a kocsi ajtaját és az aszfaltra feji a tejet.


Szerintem nem ciki az utcán pelenkázni! Inkább, mint a pelenka kiütés.

2010. júl. 29. 15:12

Én vissza szólnék, hogy miért jobb, ha véresre csípi a fenekét??? Esetleg felmehetünk magához hogy tisztába tegyem??

Bár lehet az ő gyerekére ki volt írva hogy mikor szándékozik bekakilni, így mindig haza ért addigra.... :P


Komolyan mondom, néha az emberektől égnek áll a hajam...


Egyébként meg semmi gond nincs ezzel. Nyár van, meg nem fog fázni, akit meg zavar, az forduljon el. A kutya is az utcán végzi a dolgát, és sokan össze se szedik utána...

2010. júl. 29. 15:12

Cseréltem már kakás pelust a belvárosi sétálóutcán egy padon, de nem kaptam megjegyzést. Ha szóltak sem hallottam..;-) Megnéztek ugyan, s elkaptam néhány rosszalló pillantást, de nem foglalkoztam vele. A kislányomnak épp hasmenése volt, 10 percenként telerakta a pelit, így muszáj volt sürgősen cserélni h. ne csípje ki....

Ha beszóltak volna, akkor sem érdekelt volna...

3. manul (válaszként erre: 1. - 3cbd320f88)
2010. júl. 29. 15:12

Szerintem ne foglalkozz vele.Ha a kicsire ott és akkor jön rá és nincs a közelben olyan hely ahol van pelenkázó,akkor cseréld ki nyugodtan.

Akinek meg nem tetszik az ne nézzen oda!:DDDD

2010. júl. 29. 15:11
simán pelenkázok a városban! ha egyszer nem biztosítanak helyet a cserére, engem nem hat meg, hogy valaki látja! Ha zavarja, ne nézze! Még nem szóltak oda, de ha megtették volna, nem hagytam volna annyiban.
2010. júl. 29. 15:09

...jártál már te is úgy, hogy a gyermeked éppen a város közepén végezte a pelusába a nagydolgát és nem tudtál gyorsan hazaszaladni kicserélni, hanem ott kellett nyilvánosan esetleg egy pad mellé elhúzódva kicserélni?

Általában az én kisfiam mindig a városba csinál nekem ajándékcsomagot...és érzékeny nagyon rá ha 5-10 percen belül nem cserélem ki...ilyenkor elég messze vagyok az otthonunktól, pl ma is...a város közepén égtelen üvöltés tele a pelus...elhúzódtam egy pad mellé és szépen kicseréltem neki...csak nem szeretem, ha megbámulnak és megjegyzéseket tesznek, hogy "ezt azért nem itt kellene..."...mégis akkor hagyjam úgy??? Veletek volt már ilyen hogy odaszóltak nektek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook