Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyilvános napló csak a Hoxa tagok részére nyilvános? fórum

Nyilvános napló csak a Hoxa tagok részére nyilvános? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 2. 10:22
Kattancs: más is olvasná, aki nem regisztrált hoxán, de nem tudta. Gondoltam hátha én állítottam valamit félre, de már tudom, hogy nem:)
7. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Orokbefogadnank)
2012. aug. 2. 10:15

Ezt egyébként nagyon egyszerű megnézni:

lépj ki (ne regisztrálj ki,csak simán jelentkezz ki),és próbálj úgy nézelődni a nyilvános naplók között.Ha engedi olvasni,akkor bárki láthatja,ha nem,akkor csak regisztrált tagok.Ha azért merült fel benned ez a kérdés,mert gyanítod,hogy valaki olvasgatná az ismerőseid közül a naplódat,azt javaslom,tedd titkossá,mert bárki lehet regisztrált tag 1 perc alatt,csak azért is,hogy olvassa a naplódat.

2012. aug. 2. 09:38
köszönöm szépen a megerősítéseket:)
2012. aug. 2. 09:35
Regisztrált tagok olvashatják. De ez végülis azt jelenti, hogy bárki, hiszen bárki regisztrálhat...
2012. aug. 2. 09:31
Én még régen, 2008-ba talán, nem voltam regisztrált tag, és tudtam olvasni a nyilvános naplókat (mondjuk akkor még titkos nem volt).
3. 8a9f750ff1 (válaszként erre: 2. - Orokbefogadnank)
2012. aug. 2. 09:28
Ez így van, csak regisztrált tagok olvashatják a nyilvános naplót.
2012. aug. 2. 09:27

Sziasztok! szerettem volna egy nyilvános naplót indítani, de úgy tűni, hogy a nyilvános csak azt jelenti, hogy regisztrált hoxa tagok számára nyilvános. Ez valóban így van, vagy csak én rontottam el valamit?:)

köszi!

2012. aug. 2. 09:26
Nyilvános napló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook