Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyílt levél a Magyar Köztársaság Kormányának fórum

Nyílt levél a Magyar Köztársaság Kormányának (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyílt levél a Magyar Köztársaság Kormányának

10. Rozália (válaszként erre: 9. - Cservenák Vali)
2009. febr. 18. 05:27
Szerintem nem most jelent meg, csak most újra "előkerült". Amúgy 2006-ban iródott a levél.
2008. okt. 6. 12:19
már 2008 -as évet irunk és nem 2007-tet.Miért most jelenik meg a cikk? Ha elöbb jön a cikk akkor lehetet volna rá reagálni.
2007. aug. 16. 13:17

De kár, hogy csak most "kalandoztam" erre a fórumra, több mint fél év elteltével az utolsó hozzászólástól!

Hogy mennyire nehéz, és keserű ez az út, amit meddőként be kell járni, arra nincs szó. Kívánom mind magam, mint sorstársaim érdekében, hogy mindez meghallgatásra találjon!

2007. febr. 1. 20:37
Miért csak január 31-ig lehet aláírni?
2007. febr. 1. 20:04
Támogatom feltétlen!!!Aláírtam!
5. 946d387370 (válaszként erre: 4. - 363d535da9)
2007. jan. 11. 12:27
magában a cikkben(végén)van az aláírás lehetősége
2007. jan. 5. 16:52
Támogatom, de hogy lehet aláírni?
3. dee
2007. jan. 5. 00:31
Támogatom,aláírtam!
2007. jan. 5. 00:01
jónak tartom hogy valaki foglalkozik az ilyen párok problémáival.Hajrá.Remélem összejönnek az aláírások
1. Hoxa
2006. nov. 12. 12:27
Önökhöz, mint az ország első embereihez fordulunk segítségért.

Kezdeményezésünk azért jött létre, hogy a magyar népességfogyás közepette gyermeket vállalni szándékozó, de egészségügyileg akadályoztatott párok számára segítséget, nagyobb támogatottságot érjen el.

A Támogatást születendő gyermekeinkért! civil szerveződésünk, valamint tagjaink érdekei megegyeznek Magyarország, sőt, egész Európa érdekeivel, hiszen köztudomású, hogy napjainkban egyre kevesebb gyermek születik. Ezzel párhuzamosan az átlagéletkor folyamatosan emelkedik, s ennek következtében már a mai fiataloknak is komoly terhet jelent az egyre népesebb nyugdíjas korosztályról történő gondoskodás. Ilyen tendenciák mellett mire számítson majd idősként a mi generációnk? Rólunk vajon ki fog gondoskodni? Kik fogják befizetni az adókat, a járulékokat, kik fogják eltartani az országot, hiszen már most rohamosan csökken az újszülöttek, így a majdani adófizetők száma?

Ugrás a teljes írásra: Nyílt levél a Magyar Köztársaság Kormányának

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook