Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyílt gerinccel szenvedők fórum

Nyílt gerinccel szenvedők (beszélgetős fórum)


2009. máj. 15. 17:22

Szia Vámpír


Én sajnos nyitott gerinccel születtem,nagyon sok formája van.Nekem közvetlenül az ülepem fölött van egy körülbelül 5-6 centis gerinchasadék,ezért születésem óta le van bénulva a hólyagom,ezért sajnos állandó katéterrel élek,amitől már nagyon szeretnék megszabadulni,de sajnos eddig még nem találkoztam sehol olyan cikkel,hogy mivel lehetne ezt helyettesíteni.Egyébként én nem vagyok tolókocsis,de nagyon sokan járóképtelenek ebből a betegségből kifolyólag.(természetesen nem bántani akartalak,de sajnos ez az igazság.

7. Vámpír (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2009. márc. 24. 20:12

Jó lenne az úszás, csak mire hazaérek bezár az uszoda :-(


Ismeritek a Kondorosi (Nyéki Imre) Uszodát. Nem kevés a belépő.

2009. márc. 21. 21:32
Úszás? Az erre nagyon jó.
2009. márc. 13. 12:11
Képzeljétek sikerült beutalót szereznem a Királyhágói Gerinc Ambulanciára és ez év júliusára kaptam időpontot. Ez röhej. :-(
2009. febr. 5. 10:06

Sajnos más ötletem nincs..:((

Nézz szét a neten,vannak olyan fórumok,ahol sorstársakkal beszélgethetsz../Ha még nem vagy túl rajta../

3. Vámpír (válaszként erre: 2. - Erithrea)
2009. febr. 3. 15:28

Szia!


Nekem is ezt ajánlották, gyógytornászhoz is jártam, de nem javul a helyzet. Most már nem tudok hátra hajolni. :-(

2009. febr. 3. 12:27

Szia!


Nálunk a párom született ezzel a rendelleneséggel,s neki a hátizomerősítő gyakorlatok hoztak javulást,mert így a tartóizmok joban tudják tehermentesíteni a gerincet..Ő sem egyezett bele a műtétbe..

2009. febr. 2. 11:54

Sziasztok!

Nekem 4 éve derült ki, hogy nyílt gerincem van. Voltam 3 sebésznél, ebből 2 műteni akart (csavarozni), de az utolsó rábeszélt, hogy még ne mert fiatal vagyok. Most 30 vagyok, de nem használ a gyógytorna sem. Semmilyen fájdalom csillapító :-(


Tudna ajánlani valaki egy jó orvost Budapesten?

Várok ötleteket is, ha másnak is van ilyen proglémája.


Üdv.


T.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook