Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyilas nő-kos férfi...tapasztalatok?:) fórum

Nyilas nő-kos férfi...tapasztalatok?:) (beszélgetős fórum)


2010. júl. 30. 13:09

Számomra egyáltalán nem kiismerhetetlen a kos férjem. Inkább én, nyilasként szoktam meglepetéseket okozni Neki. Bár, sztem. az elmúlt 10 év alatt már azt is megszokta, hogy én ilyen vagyok...

Én nem tartom a férjemet önfejűnek, jólelkú, az agresszió is távol áll Tőle.

A makacsságban is inkább én viszem a prímet, de jó érvekkel meggyőzhető vagyok ;)

Szerintem nem lehet tipikusan a 12 állatövi jegybe besorolni az embereket, hatással vannak az aszcendensek is, vagy, hogy az adott jegy eleje, vagy vége stb.

Bár, őszintén szólva én még mindig nem vagyok meggyőződve arról teljesen, hogy az asztrológia nem értelmetlen (babona?) időtöltés-e...

15. Dinuss (válaszként erre: 14. - Alexaa87)
2010. júl. 16. 17:40
Hat ha a kosra gondolsz akkor soha nem fogod tudni kiismerni es ne is akard!Mindig fog valami meglepetest okozni.En kos vagyok es a sajat anyam ezt mondja rolam ugyhogy nekem elhiheted!:)
2010. júl. 16. 15:24
akkor ezek szerint a nyilas-kos nem rossz párositás.azért valaki adhatna tippeket hogy mikor hogy kell hozzájuk állni mer néha eléggé kacifántosak és érthetetlenek:P
13. Macsek. (válaszként erre: 11. - 867f9adc74)
2010. júl. 16. 12:38

Ezzel nem értek egyet.

A párom abszolút nem hajlamos az agresszióra, nem is önfejű, és nem is csalfa! Ebből egyik sem igaz rá. Sőt! Van egy ismerősöm (Kos férfi), őt csalták meg, és miután elköltözött tőle a neje, még utána is megalázkodott, megadott volna a nőnek mindent, csak visszamenjen hozzá. Ez a srác annyira jólelkű, kedves, segítőkész, még a légynek sem tudna ártani, az agresszió szót még csak hírből sem ismeri.

2010. júl. 16. 12:35
A férjem Kos, én Nyilas vagyok! 21 éve ismerjük egymást, 19 éve vagyunk házasok! Azóta teljes harmóniában élünk. Persze, nálunk is vannak viták, veszekedések, de hol nincsenek? Szóval imádom őt, és nem cserélném le soha senki másra!
2010. júl. 16. 10:10

isteni szex:-)

De egy kos pasi mellett nem maradnék meg. Önfejű, hajlamos az agresszióra, és csalfa.

10. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Dinuss)
2010. júl. 16. 06:01
Ezzel mi is így vagyunk, és mi is ilyen formában kaptuk a jegyeket. :D
9. Alexaa87 (válaszként erre: 6. - Dinuss)
2010. júl. 15. 23:21
nálunk az a vicc h hiába kos nem tud veszekedni.ül csendbe és duzzog,nem mond semmit.én meg robbanok és osztom:D ráadásul tök édes aranyos ha együtt vagyunk.aztán hirtelen eldurran vmi és szakit.mikor elötte való nap még kb ölelgetett puszilgatott stb.szal na...nem értem
2010. júl. 15. 23:02
Nekem lándzsás a nejem, én meg tökös vagyok!
2010. júl. 15. 23:00

[link]


szia!


nálam ez még mindig ismerősömre tökéletesen illett...

nézd meg !

nagyon jó

2010. júl. 15. 22:58
Nalunk forditva van en vagyok a kos es nyilas a ferjem de eleg ha annyit mondok,hogy ket tuz jegy.Vannak am veszekedesek, ajtocsapkodas de hamar le is nyugszunk.Kivulalloknak valo ok lenne amiket neha egymasnak mondunk veszekedes kozben de nekunk meg se kottyan!:D
5. last (válaszként erre: 4. - Alexaa87)
2010. júl. 15. 22:48
ez így igaz....
2010. júl. 15. 22:42
hát mindenre:D én párom is kos.de annyira kiismerhetetlen hogy az valami iszonyat:D
2010. júl. 15. 22:39
nekem nyilas a párom...
2010. júl. 15. 22:32
Mire vagy kíváncsi? Nekem kos a férjem, és én nyilas vagyok.
2010. júl. 15. 22:26
várom hozzászólásaitokat és véleményieteket a témával kapcsolatban:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook