Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nyers étel diéta fórum

Nyers étel diéta (beszélgetős fórum)


2014. febr. 25. 17:15
Nem vagyok ehes, es hatarozottan tobb vitamint es asvanyi anyagot fogyasztok. Egy nap alatt annyi frisset eszem, amit maskor szinte egy het alatt sem. Energikusabb lettem es pozitivabb. Nekem tetszik es nem esik nehezemre szerencsere.
11. NOA (válaszként erre: 1. - 0b409e1a00)
2014. febr. 25. 11:18

Diétákból lehet válogatni van belőlük bőven, viszont megtanulni táplálkozni nagyon nehéz.

Olyan ételeket venni magadhoz ami feltölt ásványi anyaggal , vitaminokkal, hogy egyáltalában ne érezz éhséget és zsírból fogyni egyenletesen nem a mérleget nézni, hogy mennyi is a leadott víz súlya?:)


Nagyon nehéz amit csinálsz kb. én fél évig próbáltam voltak megcsússzanásaim, majd elszabadult a pokol és karácsonykor megettem egy csomó sütit.


Nagyon nehéznek tünt hosszú távon sőt én úgy gondolom nem a mi éghajlatunknak megfelelő.


Ugye azt tudod , hogy több kg. zöldséget gyümölcsöt kell megenned naponta?


Volt egy fórum azt hiszem megszüntették ott lehetett tanulni. Van aki 4o banánt evett meg egy nap majd rá egy csomó mandulát, diót stb.

10. Netty80 (válaszként erre: 9. - 82d45dcd14)
2014. febr. 21. 21:34

Igen,erre akartam kitérni,hogy idealisan idény gyümölcsök!:)

Bár mint sokan a csokival,a chips-el néha,én ma épp ezzel csúsztam meg,és vettem egy kis dobozzal. Hat bűnben estem na.. :D persze kétségem nincs , nem tavaszi szamoca februárban:)

9. 82d45dcd14 (válaszként erre: 7. - Netty80)
2014. febr. 21. 21:15
Ilyenkor,semmilyen epret nem kell venni!
8. Netty80 (válaszként erre: 6. - 0b409e1a00)
2014. febr. 21. 20:05
Szívesen :)
2014. febr. 21. 20:03

Egyébként számomra felháborító,hogy amíg az ember dohányzik,szalonnát eszik fehér kenyérrel,cukrot és adalékanyagokat,alkoholt fogyaszt,addig az emberek szerint az nem megvetendo sőt..esetleg jól is van.De legalábbis senki nem szól bele.

Abban a pillanatban,ha az ember lanya vegetáriánus,esetleg vegan,neagyIsten nyersevo lesz,vagy lebojtot csinál,máris sapitozik mindenki. Hat korántsem hiszem,hogy nem tesz jót az ember a sok zöldség-gyümölcs fogyasztással. Természetesen nem a giga méretű epret kell ilyenkor venni,no de szerintem a mai világban senki sem tudhatja miben mi van,tehát etkezzen minden egészségesen táplálkozó úgy,hogy figyelje a teste jelzéseit! Kiserletezesre fel :)

2014. febr. 21. 20:00
koszonom :)
2014. febr. 21. 19:52

Hat..tudatosabbnak kell meg lennem,de esküszöm,mikor csináltam egy hónapig ( aztán műtöttek és elkezdtem ujra enni),kiválóan éreztem magam. Nyugodt voltam,könnyű és jó kozerzetu. Azonban az egy olyan korszak volt,ahol azt kivantam.Hiszem,mindenkinek éreznie kell,saját magának,hogy most épp jó-e ez neki,vagy sem. Lebojtot is néha simán tartok egy hétig,néha nehezemre esik,mert épp olyan lelkiállapotban vagyok. :) Ha jól esik,csak ajánlani tudom. Próbáld ki és megerzed ,kitapasztalod milyen,meddig esik jól (lehet életed végéig,de lehet egy hétig) . Mindenképp jó egy kis "böjt" a szervezetnek..:)

A gyomorral kapcsolatban pedig: A komoly refluxos barátnőm soha nem volt jobban,míg az egy hét Smoothie böjtje alatt. Ő most készül egy 60 naposra,mert mar nagyon nincs jól.

2014. febr. 21. 19:51
és kizárólag bio holmikat végy, mert különben többszörösét eszed meg a hagyományosan étkező emberek által elfogyasztott növényvédőszereknek, egyebeknek
2014. febr. 21. 19:49
Ha el akarod cseszni a gyomrodat evekre, akkor tedd!
2014. febr. 21. 19:44
kevesek gyomra bírja maradéktalanul
2014. febr. 21. 19:41
Kivancsi vagyok a velemenyetekre es esetleges tapasztalatokra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook