Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyelvzsibbadást mi okozhatja? fórum

Nyelvzsibbadást mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 4. 18:42
Szia! Megoldódott a problémád?
2019. dec. 19. 17:28
Most konkrétan gyerekfogkrémet használok! Előtte pronamelt és sensodyn rapidot használtam de ezek égő érzést okoztak a nyelvemen!
2019. dec. 19. 11:17
Banális, de fogkrémet mindig ugyanolyat használsz? Nekem az okozott nyelv zsibbadást. Igaz, neked ez régebb óta fennáló probléma.
2019. dec. 16. 22:48
Igen azt elfelejtettem írni hogy amikor ez a baci kiderült kaptam 2 féle antibiotikumot és gyomornedv ellenállót pantoprazol a neve! Majd január végén kell visszamenni fújásra!
3. f047cd7294 (válaszként erre: 1. - Eniko3)
2019. dec. 16. 19:56
A tükrözés baktériumot jelzett, arra gyógyszert kellene írni az orvosnak! majd fújni kell elpusztult e, de leírtad, hogy miért van a zsibbadás.
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Eniko3)
2019. dec. 16. 19:22

"talán csak annyi hogy helio bactérium van a gyomromban"


Ez nem éppenséggel csak annyi, a baktériumot sürgősen ki kell a szervezetből irtani mert komoly bajokat okozhat. Könnyen előfordulhat, hogy ez okozza az összes problémádat.

2019. dec. 16. 19:09

Sziasztok! Leírnám a történetem ami 2018 augusztusában kezdődött! Kihúzták a jobb alsó 7 es fogam és azóta zsibbad néha ég a nyelvem jobb oldalt szélen és alulról is! Már minden vizsgálaton voltam agyi és arckoponya mri, fül orr

gége, vérkép, mellkas röntgen, nyaki uh, gyomor és nyelőcsőtükrözésen mert a torkomban is idegentest

érzet van! Negatív minden talán csak annyi hogy helio bactérium van a gyomromban! Több szájsebészeten voltam legutóbb a debreceni klinikán ahol azt mondták idegszálgyulladás és a régi bölcsességfog helyén kötőszövet megvastagodás van ahol ha megnyomom az ínyem beleszúr a nyelvembe! Millgama szedésèt javasolták amit eddig is szedtem!

Volt már valaki hasonló helyzetben? Esetleg tudnátok tanácsolni valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook