Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? fórum

Nyárra formába hozom magam!Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
320. 2b9a946b07 (válaszként erre: 319. - E7d58500d8)
2010. ápr. 15. 09:05
köszi, aranyos vagy nagyon!most rám fér a biztatás!
319. e7d58500d8 (válaszként erre: 318. - 2b9a946b07)
2010. ápr. 14. 21:20

Szia!


Drukkolok, hogy elérd!

Én most kicsit leeresztettem, de ez csak annyit jelent, hogy probálom tartani az 57-et!

Egyenlőre a fogyással leálltam, most valahogy nincs erőm folytatni, persze hízni sem akarok, mert azt jobban utálnám.

Kitartás!!!

2010. márc. 29. 11:23

sziasztok csajok!

Igen leült ez a fórum!

szívesen várunk ám újakat, akik nyárra bombanők akarnk lenni!én most talán az eddigieknél is jobban összeszedtem magamat, és trna+diéta combó megy!muszáj,m ert eddig nincsen felmutatható esreményem(na jó, kb 1,5-2 kg)április végére szeretnék 6-ossal kezdődők táborába tartozni!

a térdem sajnos odavan, így marad a sima alakformáló torna!

anett, lidérc, mi van veletek?

2010. febr. 24. 21:42
Sziasztok!Végre,örülök,hogy mindenki sínen van!!!!Bár sztem én voltam a leglustább:)Még ma is kivagyok a tegnapi Rékától,de a hullahopptól már legalább nam fáj a hasam.Kg-ban nem tudom fogytam -e az itthoni mérlegem sz*r,centiben meg még tök fölösleg még.Na így tovább csajok,mostmár jön a jól megérdemelt szundi:))
2010. febr. 24. 10:44

Sziasztok!

Fogytam megint, már 57 kiló vagyok!

Ha másra nem is, erre tényleg jó ez a munkahely!

1 hónap alatt 2 kilót fogytam. Eddig meg pont fordítva volt, 2 hónap alatt jött le 1 kiló!

És ez már azért nagy szó, mert pont az utolsó kilókat a legnehezebb leadni, és pont most megy nagyon könnyen!

315. 2b9a946b07 (válaszként erre: 311. - Djeanett)
2010. febr. 24. 06:25

Gratula!!!úgy látszik, még egy hulahoppbajnok lett a csapatban!menni fog, meglátjátok. én nem nagyon fogyok, de most márrádöbbentem, hogy bizony minden nap, de legalább heti 4* kell tornászni ahhoz, hogy legyen eredménye. ez a 9 kiló se két hónapő alatt jött fel, 5 éve csücsül rajtam. most hogy jó idő van, elkezdtem futni. azt nagyon szeretek!!hétfőn elmentem fél órára a kutyámmal!ő is bírta!:-)))

Szóval örülök, hogy mi oszlopos tagjai vagyunk a fórumnak, és nyárra bomba alakunk lesz!

314. djeanett (válaszként erre: 313. - E7d58500d8)
2010. febr. 23. 14:50

Köszi!Ma tornáztam Rékára fél órát...Azt hittem nem tudok a Lányomért az oviba elmenni!!!Fáj mindenem,nagyon le voltam már rokkanva,ehhez megint hozzá kell szokni!!

Látom kivagy a melótól,de a fogyásodnak jót tesz:))Nyárra te még a kitűzött célt is túlteljesíted:))

2010. febr. 22. 21:48

Szia!

Nagyon, ügyi vagy!

Ugye, hogy nem is olyan nehéz!

Csak így tovább!!!!

2010. febr. 22. 11:41
Ja és lemértem a fenék-csipő-has-comb méreteket...uhhh duurvaaa:(((Még!
2010. febr. 22. 11:40

Sziasztok!Sehol senki!?Bár Lidérc,a te naplódat néha olvasgatom,lassan eléred a kitűzött célt:)Na de mostmár én is aktiválom ám magam,egy hete nagyon diétázok,javarészt csak zöldséget eszem,csirkemellet,gyümölcsöt és sokat iszok,szóval nagysokára majdcsak lendületet veszek:)megint motivál az is,hogy a párom ismét külföldön :(és szeretném ha leesne az álla mire hazajön:)Na meg ugye kezd javulni az idő és ilyenkor szoktam kétségbe esni,szóval nyomom keményen!Na és a hullahopp!!!Mintha mindíg ezt csináltam volna,reggel 1 óra és este 1 óra!!!Na??Mit szóltok???

Topi?Mi ujság???

310. djeanett (válaszként erre: 308. - 2b9a946b07)
2010. febr. 9. 21:25
Szia!na az tök jó,hogy te is haladsz ha kicsinként is:)Nálunk az is a baj,hogy nincsenek ilyen tornák esetleg aerobik de lehet már az sem,na meg nncs Norbi pékség egyedül tornázni nem olyan,mert akkor nincs hajtóerő!A ruháimon én sajnos azt érzem,hogy alig férek már beléjük,szóval mostmár lépek,de tényleg!!!
2010. febr. 9. 14:22
Én
2010. febr. 9. 14:18

Sziasztok!

nekem sincsenen nagy eredményeim, de inagzából kicsinként haladok. már csak 8 kilót kell leadnom...:-))))nembaj, én most februártól igazán megerőltetem magamat, mert elég sokat mozgok és megállom a kaját is.a ruháimon már érzem a változást, épp ma reggel állípatottam meg, de kilóban még bem nagyon mutatkozik. sebaj, menni fog.

zumbázom, meg aerobicra járok. ezek nagyon bejöttek. mindenkinek kitartást, remélem, nyárra tényleg bomba alakunk lesz!titkos vágyam, hogy március elején már 6-ossal kezdődjön a súlyom...:-)addig még van 3 kiló!

307. e7d58500d8 (válaszként erre: 306. - Djeanett)
2010. febr. 9. 11:49

Végül is a nagyrésze a diétán múlik, nem a tornán!

Ne koplalj, semmiképp, mert az gyorsan megbosszulja magát!

2010. febr. 9. 11:37
Én örülök ha a diétát tartom és egyenlőre hullahopp,ha tavaszodik viszont tutira bepánikolok és koplalok:((
305. e7d58500d8 (válaszként erre: 304. - Djeanett)
2010. febr. 9. 11:32

Mostanában én sem tudok tornázni, másfél hete ismét dolgozom, és a 2 gyerkőc egyszerre lett beteg pont most, szóval csak a diétát tudom tartani, de most hogy nem tornázom 2 hét alatt lejött 1 kiló, eddig pedig volt hogy 2 hónapot is vártam 1 kilóra!

Nem egyszerű az biztos!

2010. febr. 9. 11:28

Ja ja nagyon bele kellene húznom,tudom én,nem is volt ennyire nehéz sosem belekezdenem,de most nagyon gáz.Talán mert tél van mozogni sem tud úgy az ember csak itthon szenvedni..

Ma megint elkezdem diétás kaját enni,remélem most már végig tudom csiná,

lni

Na az ikrektől nem tudo

k irni jövök sűrűbben mostmár

303. e7d58500d8 (válaszként erre: 302. - Djeanett)
2010. febr. 9. 11:23

Szia!

Köszi!

Végre már csak 3 kiló!

Nemsokára itt a nyár, bele kell neked is húznod!!!!

2010. febr. 9. 10:36

Ja,hát persze most nézem a naplódat(lidérc)58kg?!Az már nagyon jó és szerintem a képen is tök jól nézel ki én már totál meg lennék elégedve ennyivel!!!

Szóval gratula:)

2010. febr. 9. 10:29

Sziasztok!Nagxyon eltűnt mindenki:(A párom most hogy itthon van lefoglalja a gépet,és sajnos nincs semmi eredményem sem,mert ugye minden nap főzök valami finomat és nem birok ellenállni:((

Szóval rám férne némi kis lelkesítés,nem gondoltam hogy ennyire nehezen fog menni:(((

lidérc te már gondolom közeledsz a célod felé,irigylem a kitartásod!!

300. e7d58500d8 (válaszként erre: 299. - 2b9a946b07)
2010. jan. 6. 13:05

Szia!

Aztán majd számolj be a hatásáról!

Én most fejeztem be a Rékát!

2010. jan. 6. 08:39

sziasztok Csajok!

tegnap kaptam egy hasizom erősítő szerkezetet....

tök jó, olyna mint az AbRtonic, csak aldis.nekem mindig az volt a gondom, hogy a nyakam fáj a felülésektől. ezen meg olyan puha párna van!szóval most ezzel nyomom minden nap!

2010. jan. 4. 14:41

Szia!

Köszi, ígyekszem!

Még van 5 kiló, remélem nyárig lemegy!!!!!

Na látod milyen jófej ez a Jézuska, segíti a diétád:DDDDDDDDDDDD

Sok sikert, és gyere sűrűbben!!!!!


És persze, a többiek is!!!!!!

Puszi nektek!

2010. jan. 4. 13:47

Sziasztok!B.U.É.K. nektek is!!!Rég voltam itt,de az ünnepek meg az átjáróház ami vele járt elvették az energiámat.Viszont nem éppen diétásan étkeztem,nagyon brutálisan belemerültem a zabálásba,de mától elkezdem keményen,mert mostmár nagyon gyorsan eltelnek a napok és nem akarok megint arra eszmélni,hogy nem merek fürdőruhát fölvenni,meg nemhogy fürdőruhát,de egy feszesebb felsőt sem!!

Hozott a Jézuska egy jó kis főzőrendszert,olaj nélkül lehet sütni benne,párolni...stb nagyon szupin elfogom tudni benne készíteni a diétás kajákat!!Nem nehéz most diétázni elkezdeni,mert tényleg a rosszullétig zabáltam magam Karácsonykor,nem is kívánom!

Lidérc irigylem a kitartásod,na meg az eredményedet is:)))De megdolgoztál érte,gratula!!

Nnnnaaa,kb ennyi történt mostanság,majd jelentkezem,kitartást mindenkinek,mostmár MUSZÁLY!!!!!

2009. dec. 31. 07:57

Sziasztok!

Bodog Új Évet Kívánok mindenkinek!

És sikeres fogyásban gazdagot is...:-P

Remélem, jövőre kicsit sűrűbben jövünk ide, és mielőbb lesznek eredményeink!Hiszen nem felejtjük a célt:Nyárra formába hozzuk magunkat!

puszi


Amúgy én már tegnap elkezdem (ismét), lenyomtam egy háromnegyedórás walk aerobicot.nagyon jól esett!

ezentúl minden nap fogok vmit mozogni.ha csak 15 perc stepper vagy szobabicó, akkor annyi, de az meglesz. aztán szép fokozatosan majd belejövök.a kaját meg este visszafogom. remélem, így menni fog!

puszi nektek!

2009. dec. 30. 22:32

Sziasztok Csajok!


B.U.É.K.!!!!!!!!!!!!!!!

294. e7d58500d8 (válaszként erre: 293. - 2b9a946b07)
2009. dec. 25. 21:11

Szia!

Köszi!

Menni fog neked is!

Puszi!

2009. dec. 25. 20:41

Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telnek az Ünnepek. Boldog Karácsonyt nektek, így még a maradék napokra is!

Én úgy döntöttem, nem erőlködöm itt az ünnepek alatt, januártól kezdek bele (újra) sajnos rámcsusszant még 2-3 kiló, de ez most kellett, mert totál ki voltam merülve,. most már ok, így lesz erőm tornászni.

ki hogy áll/halad? lidérc, neked gtartula!

2009. dec. 23. 22:35
Boldog Karácsonyt, Csajok!
2009. dec. 20. 12:13

Ja, és tegnap 2 órát hullahoppoztam, ma ismét Réka!

Pá nektek:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook