Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyáron milyen programot szerveztek a kisgyerekeknek? fórum

Nyáron milyen programot szerveztek a kisgyerekeknek? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 4. 22:40

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Mi panelban lakunk Kecskeméten, s általában minden nap lemegyünk a játszótérre (váltogatjuk, hogy ne legyen unalmas).


Eljárunk barátokhoz, akik kertes házban laknak, illetve Arborétumba, a közeli erdőkbe.

Sajnos én itt játszóházról nem tudok.

Elsősorban olyan lehetőségek érdekelnének, ahová én egyedüli felnőttként el tudom vinni őket, s tudok is rájuk figyelni.

A strandoláshoz, pónilovagláshoz a két gyerkőc mellé elkel a két felnőtt, de a férjem 3 műszakban dolgozik, így ő inkább csak hétvégenként tud bekapcsolódni.

Várom továbbra is az ötleteiteket.


Köszönöm.

Lehotainé

2009. júl. 1. 22:45

Vannak gyermekházak,ahol nyáron szerveznek jó kis programokat-fejlesztő foglalkozások-.Nálunk van pamacs szakkör a piciknek-kb 2 éves kortól.

Festegetnek,alkotnak-aztán bábelőadások is szoktak lenni-mozgásfejlesztés-sok sok minden.

Nekünk be szoktak dobni évente egy katalógust,a hozzánk legközelebbi közösségi ház programkínálatával.

2009. júl. 1. 22:41

Attól függ.Hosszútávú,vagy napi programok szervezése?

Helyileg merre van az ember?Stb.Mennyit tudunk költeni-mert hát ugyebár -legalább is az én gyerkőceim imádják a játszóházakat-ott jól kitombolják magukat-csak hát elég költséges-főleg kettő,vagy több gyerekkel.

El lehet menni kerékpározni például-a kicsit be a bicikliülésbe.

Vannak nagyon szuper játszóterek,ahol akár egész napot is el lehet tölteni.

Nyáron a viziparkok nagyon menők-bár még kicsik hozzá a gyerkőceid.

2009. júl. 1. 22:32
nekem a kisfiam oviban van de ha itthon lenne délelőtt venti játék kecmergés.. ebéd alvás és délután medencébe pancsi, és ha már kicsit hűvösebb van akkor elmennénk fagyizni vagy ha nem itthon akkor valahol strandill játszóház...
2009. júl. 1. 22:24
Nyáron milyen programot szerveztek a kisgyerekeknek? Nekem van egy 20 hónapos fiam és egy 3, 5 éves lányom. Várom az ötleteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook