Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyáron mi lesz a serdülő gyerekemmel? bevált módszerek... fórum

Nyáron mi lesz a serdülő gyerekemmel? bevált módszerek... (beszélgetős fórum)


11. Ancipapi (válaszként erre: 8. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 7. 18:58
oké...remélem segíthet :)
10. Ancipapi (válaszként erre: 9. - Zkelah)
2011. jún. 7. 18:54
igen, de ha nincsen olyan sop vagy igazi barátod és azt nézed, hogy otthon ül... megszakad a szíved mi ezért kerestünk valamit...
2011. jún. 7. 18:10
Én még nem olyan régen voltam tizenéves, de nekem őszintén herótom volt attól, mikor anyámék táborba, meg tanfolyamra akartak küldözgetni nyáron. Örültem neki, hogy nem kell csináljak semmit, csak el voltam otthon, találkoztam a barátaimmal, kimentünk a strandra, ide-oda, esténként feljártunk a városba beültünk helyekre, bújócskáztunk parkban meg mit tudom én. Nem olyan hosszú az a nyár, van elég kötött programja szerintem egész évben. Nekem halál komolyan olyannyira elegem volt az egész tanulósdiból, hogy még a jogosítványt sem akartam egyik nyáron sem megcsinálni, mert a fenének sem volt kedve olyan tanfolyamra sem elmenni. :) Amit kellett megcsináltam én otthon, de köszönöm azon kívül programot szerveztem én magamnak, ha volt valami, ami érdekelt, akkor kéretőztem, de azt úgy 10-11 éves korom után már nem szerettem, ha kinéztek nekem valamit, ha na majd az milyen jó lesz. Akkor se, ha amúgy lehet tényleg jó lett volna.
2011. jún. 7. 17:54
Tanfolyam? Örül ha nem kell nyáron tanúlnia nemtudnám rávenni hogy tanúljon..... De örűlnék ha megírnád miről is van szó mert énsem tudom mi lesz vele nyáron, 15 éves fiú most ballag, semmi mást nemakar majd csinálni csak a gépen játszani.... :-(
7. Ancipapi (válaszként erre: 6. - B789d47c89)
2011. jún. 7. 15:52
pedig csak segítség :)
2011. jún. 7. 15:27
Ez kicsit reklámszagú...nem valami hiteles.
2011. jún. 7. 14:31

Ez a tanfolyam egy önismereti tanfolyam volt és nagyon jó áron... :)

ha érdekel akkor privi :)

4. Ancipapi (válaszként erre: 2. - Tita28)
2011. jún. 7. 14:27
nekünk ez bevált... heti egyszer volt és azóta is ide vágyik... és nagy a változás :)
2011. jún. 7. 14:25

Nekem bevált az amit idén is folytatunk és gondoltam megosztom Veletek, hátha tetszik majd:)


A 17 éves lányom önbizalom nélkül és tanulási nehézséggel küzdött, de egyik nyáron elment egy tanfolyamra, ami nagyon sokat segített Neki és egy teljesen új fiatal ként ment vissza szeptemberben a suliba:)

2. Tita28 (válaszként erre: 1. - Ancipapi)
2011. jún. 7. 14:25
Néha cserélhetünk :-) fogalmam sincs sajna
2011. jún. 7. 14:23
Nyáron mi lesz a serdülő gyerekemmel? bevált módszerek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook