Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyári munkával kapcsolatba szeretnék segítséget kérni? fórum

Nyári munkával kapcsolatba szeretnék segítséget kérni? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 10. 21:10
Igen csak még 16 éves,most menne először,de van aki azt mondja,hogy aki csak 1 hónapra vállal munkát azt nem szívesen alkalmazzák
9. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 6. - Gyerekeim)
2010. ápr. 9. 13:01

Vannak különböző szórólapos munkák, ami elég gáz, mert az emberek átnéznek rajta, nem nagyon veszik el, plusz kint állhat a forgalmas területeken, viszont ebből van a legtöbb. Ezután jönnek a különböző telefonos munkák(értékesítői, ügyfélszolgálati), az ügyfélszolgálatit elkapkodják,értékesítéshez meg jó beszélőke kell. Ha tud angolul, vag ynémetül, vagy valamilyen nyelvet, akkor előnyben van, mert ált. irodai munkához az kell...bár ha nagy szerncséje an, mert azok mennek a legjobban.

Mindenképp most próbálkozzon, regisztráljpn, mert egy hónap múlva már szinte az összes munka be lesz töltve, jön a jóidő, aztán a suli vége, mindenki dolgozni akar olyankor.

2010. ápr. 9. 13:00
A meki tényleg jó lehet, krumplisütés stb...és ha ügyes egyre feljebb juthat
7. bettiletti (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2010. ápr. 9. 13:00

Szia!

Neten kell keresgélni, sok szövetkezetnek van oldala is, ahol írnak ki munkákat!

6. gyerekeim (válaszként erre: 5. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 9. 12:55
Köszi szépen az ötleteket. Igazából azért sem akarom,hogy Tescoba menjen,mert még pénztárba nem mehet és 14 éves kora óta van egy kisebb gerinc baja vagyis lumbágója és nem szeretnénk,hogy újra elő jöjjön. Ez lesz az első diák munkája így csak ezért egy hónapot vállalna,hogy milyen lesz egyáltalán,meg utána megy táborba és ide-oda.
2010. ápr. 9. 12:38

Szia! Én sokszor melóztam diákként suli mellett, van tapasztalatom róla. Én szerettem, mert szinte mindig jó társaság verődött össze.

Írtad, hogy nem akarod, hogy a fiad Tescoba és más nagy üzletbe menjen melózni. Én dolgoztam ilyen helyen és annyira nem volt rossz. Mondjuk nem voltam túlfizetve, de nagyon jó volt a hangulat, felettesek (általában) 'jófejek' voltak és tényleg jól éreztem magam... :) Közeledik a nyár, és rengeteg diák keres állást, érdemes minél hamarabb elkezdeni a keresgélést, mert nagyon nehéz lesz egyetlen egy munkahelyet is találni. És a fiad milyen munkát szeretne?

A munkaadók, és a munkaközvetítők sem szeretik, ha csak egy hónapra tud vállalni munkát egy diák.

Mivel nagyon fiatal, érdemes kerti munkát, pakolást vállalni, ha szeret mozogni, erősödni és haverkodni inkább ezt válassza. Irodai munka alig van. Maximum ismerősön keresztül lehet találni. Remélem tudtam segíteni.


Sok sikert!

2010. ápr. 9. 12:38
próbáljátok meg a mcdonald's-ot, ha érdekli, ott általában van nyárimunka diákoknak! :)
2010. ápr. 9. 12:34

Nem biztos, hogy negatívumként élné meg a "piszkos munkàt"... Én egyetemet végeztem, de még az egyetem alatt is ilyesmi munkàkat vàllaltam el, és sokat tanultam belôle. Inspiràl :)

Segíteni sajnos nem tudok, nem lakom Budapesten.

Sok sikert neki!

2. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2010. ápr. 9. 12:30

nagyon sok olyan szövetkezet van ami diákmunkát biztosít. Én 3 évig dolgoztam itt különböző területeken. írd be a gugliba, hogy diákmunka, és ott rengeteget találsz.

Elmegy, regisztrál, és már ajánlják is neki a munkát, megéri, mellesleg önálló lesz , ami fontos:)


Sok szerencsét!

2010. ápr. 9. 12:27
Ha valaki esetleg tudna valamilyen nyári munkát diáknak a munkahelyén persze csak Budapesten. A 17.-ik éves fiam szeretne menni,persze ilyen Tesco,Auchan kizárva, mert ott ennyi idősen csak raklapokat pakoltatnak velük meg a koszos üvegvissza váltóba rakják őket.S, nem akarom,hogy az első munkája máris negatív dologgal kezdődjön.Próbálkoztunk a Subwayba de onnan még nem jött válasz. 7 éve tanul angolt ért a Word,Exel,Powerpoint kezeléséhez.Csak 1 hónapról lenne szó. Előre is köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook