Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyári munka diákoknak fórum

Nyári munka diákoknak (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. xyz456
2014. jan. 9. 12:07

Találtam egy jó kis oldalt ami összegyűjti a diákmunka lehetőségeket.

jobozz.hu

Remélem segít találni munkát a fiataloknak :) Nekem jónak tünik.

2011. ápr. 26. 07:14
Sziasztok! XVIII-XIX. ker. környékén nem tudtok valami nyári diákmunkát? Előre is köszönöm :)
74. NyZy
2011. márc. 18. 10:30

Sziasztok

Tudna nekem segíteni valaki nyári diák munka találásában?

A lányaim szeretnének valami elfoglaltságot persze némi juttatással.A kisebbik 8.-ból ballag a nagyobbik 17 éves.

Budapest lenne érdekes.

Köszönöm

73. zakkanat52 (válaszként erre: 67. - Naplemente.)
2010. jún. 25. 08:57

Igen, mindig volt nyárra munkám: Velencén recepciós voltam az IFI szállón, fagyisnéni :), Libriben eladó, hűtőházban sormunkán... Szóval mindig volt valami. De sokkal jobban megviselt a munka keresés...


És tényleg. Meg kell már utáltatni a fejedet a szövetkezetekkel, mert úgy leráznak, hogy ha nincs ismerős, hogy csak pislogni lehet..


Ilyenkor már szinte lehetetlen munkát találni. Persze szórólapozás, meg gyümölcsszedés, meg egyéb fizikai munka mindig van... de hát azt nem bírnám.

72. Naplemente. (válaszként erre: 71. - Szibor)
2010. jún. 24. 21:28

Szerintem 16 évesre nyugodtan lehet gyereket bízni.

Főleg olyat, akinek nagy tapasztalata van a tesói miatt. Tőle 9 és 10 évvel fiatalabb öccsei vannak.

A lányom önálló, megbízható és talpraesett.

71. Szibor (válaszként erre: 61. - Naplemente.)
2010. jún. 24. 16:39
Bébiszitternek szerintem csak nagykorút vesznek fel. Gyerekre gyereket nem bízunk mondta múltkor a védőnőm. McDonald's?
70. Binky (válaszként erre: 69. - Naplemente.)
2010. jún. 24. 16:34

Akkor ez esetben kérdezzétek körbe a gyerekes ismerősöket?


Amúgy az ár-érték arány, a népszerűsítés,a megfelelő fényképezés,a sok főoldalon való szerepelés, az igények kielégítése a meska nyitja.


Még egy ötlet: Sétáljatok a környéken, centrumban, nézetek körbe, mostanában ki szokták írni, hogy nyári segítséget felvesznek. Akár még be is mehettek egy-két helyre megkérdezni (pl. kisebb büfékbe, vendéglőkbe, szoktak felvenni segítséget).

69. Naplemente. (válaszként erre: 68. - Binky)
2010. jún. 24. 16:25

Mit tudsz, miért megy másnak az áruja a Meskán?


Elképzelése nem nagyon van, újságot árulna, bébiszitterkedne, de szerintem egy kis fizikai munka sem ártana meg neki.

Jó, ha helyesen tudja értékelni a pénzt. :)

68. Binky (válaszként erre: 66. - Naplemente.)
2010. jún. 24. 16:18

Na igen, vannak népszerű boltok és érdemes megnézni miért megy az áru, máshol meg nem...


Van amit szívesen csinálna? Mert csomagolni szerintem ne menjen, bűn az ilyen fiatal gyerekeket ennek kitenni..régebben a zsebpénz gondolatára én rohantam is volna, anno kérdőíveztem, lejártam a lábam, pénzt költöttem bérletre, és szinte semmi...meg se érte pénzügyileg, bár más szempontból igen.


Lehet, hogy nem jut így most eszedbe ismerős, de érdemes elgondolkodni azon, hogy van-e valaki akinek önálló cége van, vagy üzlete esetleg ő az üzletvezető...

Barátnőm az anyukájának segít be a munkájában(takarítás), így a fizetése egy részét megkapja(arányosan persze).

67. Naplemente. (válaszként erre: 63. - Zakkanat52)
2010. jún. 24. 16:14
És sikerült valamit találni?
66. Naplemente. (válaszként erre: 64. - Binky)
2010. jún. 24. 16:13

Sajnos, nincs ilyen ismerős.

Angolul csak iskolai szinten tud, grafikusnak tanul, de ékszert készíteni nem tud.

A Meskán van ismerősöm, 1 év alatt semmit sem adott el, pedig szép áruja van.


Kerestem, kutattam, még semmit sem találtam.

65. Álomvirág1 (válaszként erre: 62. - Hexike)
2010. jún. 24. 16:13

Igen, nehéz. De ne feledkezzünk meg arról sem, hogy nem csak a diákok találnak nehezen munkát, hanem mondjuk a szülők, akiknek családot kéne eltartani... de ez egy másik téma.


Nehéz, de próbálkozni kell, hátha egyszer bejön valami.

64. Binky
2010. jún. 24. 16:06

Figyelj...szerintem nehéz. Nincs ismerős, ahol besegíthetne???

Én dolgoztam anno, és nagy átverés volt, sok munka kevés pénz, de legalább tapasztalat, valóban.

Nincs valamihez tehetsége? Én otthon kezdtem tanítani angolt, jól kerestem vele és jó is voltam benne(el vagyok mostanában foglalva, többet nem vállalok).


Ha kreatív, pl. tud ékszereket etc. készíteni, hát irány a meska, ott nyithat online boltot.

2010. jún. 24. 16:03
Én anno már májusban elkezdtem keresni a munkát, hetente jártam be rendszeresen, hogy utálják már meg a fejemet és adjanak valamit... Ilyenkor már telítve van szinte minden normális... Kitartást!
62. Hexike (válaszként erre: 60. - Álomvirág1)
2010. jún. 24. 15:59
Hát ezaz...én is kerestem munkát...ilyen diákmunka közvetitőknél... azt mondták nincs, majd ha lesz értesitenek...de az sem biztos mert rengetegen jelentkeztek. Jártam a város...mindenhol leépitések vannak, mindenhonnan csak elküldik az embereket....és így próbáljon meg dolgozni a diák...igy próbáljon meg egy kis pénzt keresni.... Bosszantó....
61. Naplemente. (válaszként erre: 58. - Álomvirág1)
2010. jún. 24. 15:59

Igen, tudom, de szinte mindenhol 18 év felettit vagy nyelvtudással rendelkezőt keresnek.

Ezekkel a lányom nem, viszont szorgalmas, csinos, bébiszitternek is kíváló, van tapasztalata.

2010. jún. 24. 15:56

Eurodiák, fürgediák, müisz... ezek mind diákszövetkezetek, amik munkát közvetítenek diákoknak.

Általában iskolatáogatási igazolás szükséges hozzá és persze bemenni a szövetkezetbe.

Mostanában 400-700 ft/órába találhattok munkákat. De sietni kell, mert ugye itt a nyár, és nagyon sok diák szeretne dolgozni.

59. Naplemente. (válaszként erre: 57. - Rita1983)
2010. jún. 24. 15:54
A lányomnak keresek munkát, 16 éves elmúlt.
2010. jún. 24. 15:51
Google-ban rákeresel és nagyon sok szövetkezetet talász.
2010. jún. 24. 15:50
Melyenre gondoltál?
2010. jún. 24. 15:49
Diákmunkát budapesten 16-18 éveseknek hol találhatok?
55. 57abc43d5b (válaszként erre: 50. - 57abc43d5b)
2009. júl. 7. 14:47
17 éves unokaöcsém nyári munkát keres Zalaegerszegen vagy környékén.Aki tud kérem segítsen!Köszönöm!
2009. júl. 6. 18:44
Rébusz munkaközvetítő diákoknak a Moszkva térre kell bemenni. Nézzétek meg a neten a nyitvatartást!
2009. júl. 6. 18:38
Amúgy kilátástalannak tartom pont most munkát találni, ugyanis háromszor annyian jelentkeznek mint ahány munka van. A cikket még az újság is közölte, a munkáltatók saját dolgozóikkal végeztetik el a munkát mert ők jobban rászorulnak a pénzre és megértem, tökéletesen jogos. Szóval pont most a válság közepén nem hiszem hogy sok esélye lenne az elhelyezkedésre hacsak a rokonság körében nincs valaki aki alkalmazná a nyárra. A diákszövetségek az újakat most egyáltalán nem keresik, megvannak a jól bevált kipróbált diákjaik tehát ők kapnak először. Én már dolgoztam náluk de most mégsem hívnak mert egyszerüen nincs munka :(
2009. júl. 6. 18:34
a papa kér tanácsot kösz...
2009. júl. 6. 18:29
Nahát én is pont ott!
2009. júl. 6. 18:28
Aki tud kérem segítsen és írjon!Köszönöm!
2009. jún. 20. 12:13

Sziasztok!!!

Békés megyében keresek diákmunkát!

2009. jún. 4. 21:00
Eger és környékén tudna valaki nyárra diákmunkát ajánlani?(privi)
2009. máj. 18. 11:50

diákmunkár szeretnék menni Budapesten

ha tudsz valamit,léccives ird meg!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook