Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralt valaki Parádfürdőn? Tapasztalatok? fórum

Nyaralt valaki Parádfürdőn? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 1. 22:23
Korábban 4x nyaraltunk ott, nagyon szép hely, van látnivaló, kirándulni lehet, kellemes kikapcsolódás lehet a családnak.
21. borbelya (válaszként erre: 20. - Ekka)
2009. júl. 1. 19:09

Ahol mi voltunk ott igen!

Nem egy felkapott hely, és nem értem miért. Amíg ott voltunk folyton ezt kérdeztem. Nagyon hiányzik a tiszta levegő, az erdők, a gyönyörű hegyek.

20. Ekka
2009. júl. 1. 18:38
..felkeltettétek az érdelődésemet!!! Az említett szállásokon lehet üdülési csekkel is fizetni?
19. supin
2009. júl. 1. 17:26
PARÁDFÜRDŐ!!!!Így csupa nagy betűvel. Csodálatos hely!!!!
18. be52089f0e (válaszként erre: 14. - Borbelya)
2009. júl. 1. 17:01

Szia!


Nagyon örülök, hogy tetszett a környék.

Nagyon úgy néz ki, hogy sajna mi nem arra megyünk nyaralni. Talán majd jövőre.

17. Pné Veronika (válaszként erre: 16. - Borbelya)
2009. júl. 1. 09:36
Oké, köszi. :-) Még apukának kell elmondani... :-)
16. borbelya (válaszként erre: 15. - Pné Veronika)
2009. jún. 30. 20:21

Ajánlom, ahol mi voltunk, nagyon jó hely, a gyerekeid nagyon élveznék! Nagyon gyerekbarát. 2 helyen medence+egy kinti, egy szuper kis játszótér, nagyon fincsi kaját, és garantáltan jót fognak aludni a jó levegő miatt.

Ha szeretnél majd tanácsot , hogy hova kérjétek a szobát csak szólj, mejd megírom priviban.

15. Pné Veronika (válaszként erre: 14. - Borbelya)
2009. jún. 30. 19:45

Örülök, hogy jól sikerült a pihenés, azt hiszem, hogy mi is elmegyünk majd valamikor. A gyerekeknek legalább meg tudjuk mutatni, hol jártunk anno... :-)


Már akkor is szép volt a Hotel, kíváncsi vagyok milyen lesz...

2009. jún. 30. 19:36

Sziasztok, igazatok volt! Egyszerűen mesés a környék.

Voltunk az Ilona vízesésnél, hát mégegyszer nem hiszem hogy végigcsinálnám ilyen nagy esők után, de nagyon megérte.

A levegő, az erdők, nagyon gyönyörű. Voltunk kisvasutazni, a Kékesen.


Tuti hogy vissza megyünk még.


Láttam a hotel ózonban voltatok, azt most felújítják, egy nagyon puccos szálló lesz belőle. Mi az Erzsébet Park Hotelben voltunk, de nagyon színvonalas hely.

13. borbelya (válaszként erre: 11. - Bea0824)
2009. jún. 8. 21:15
De jó, hogy mondod, köszi a segytséget! Mit érdemes a környéken megnézni még?
12. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 8. - Borbelya)
2009. jún. 8. 20:56
Azt biztos élvezi majd! A kalauz kívűlről járja végig a kocsikat. Először azt hittem szívbajt kapok, mikor megláttam. :)
2009. jún. 8. 20:12
Én Parád melletti faluban lakom, de ennél szebb helyet még életemben nem láttam, Mátrafüredről indul kisvasút Gyöngyösig, ez biztosan tetszene.
2009. jún. 8. 07:44
Ha Parádra esik a választás mindenképpen megírom nektek! Ahogy látom nem egy felkapott hely, nem sokan ismerik, de biztos szép környék lehet.
2009. jún. 7. 21:55

Én csak ajánlani tudom. Nagyon szép helyek vannak arrafelé.


Én is várom a beszámolót.

8. borbelya (válaszként erre: 7. - Pné Veronika)
2009. jún. 7. 21:43
Még vacillálunk, de ezen a környéken nem voltunk még. Illetve Lillafüreden már igen, de szerintem elmegyünk kisvasutazin. Hátha élvezné a kisfiam.
7. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Borbelya)
2009. jún. 7. 21:32
Nincs mit, majd mesélj, hogy milyen volt!:-) Kíváncsi vagyok, mi változott... :-)
2009. jún. 7. 20:46
Köszi nektek!
5. Pné Veronika (válaszként erre: 4. - Be52089f0e)
2009. jún. 7. 20:03
Tényleg, ezt el is felejtettem... Pedig a vízesésnél sok képet csináltunk. :-))
2009. jún. 7. 19:52

Szia! Mi már többször is nyaraltunk a környéken. Volt, hogy konkrétan Parádfürdőn voltunk, de volt, hogy Mátraházán az Ózon Hotelban töltöttünk el egy pár napot. Nekünk annyira tetszik a környék, hogy bármikor visszamennénk.

A környék látványosságai még azon kívül, amit Veronika ajánlott: Sástó, Szent Ilona vízesés és Eger sincs messze.

2009. jún. 7. 18:47

MI nem nyaralni, hanem arrafelé voltunk nászúton... (Igaz már 14éve volt...) Nem tudom, hogy milyen helyek lehetnek, ami titeket érdekel, de elmondom mi merre voltunk akkoriban:

Mátraháza, Mátrafüred, Gyöngyös, Parádfürdő, Lillafüred...

Mátraházán az Ózon Hotelban voltunk, az szép volt nagyon, Gyöngyösön van a Mátra Múzeum, az is érdekes volt, Parádfürdőn a Kocsimúzeumot láttuk, ott van egy gyönyörű park is. Nagyokat lehet sétálgatni, már akkor nagyon szép és rendezett volt. Azt, hogy most milyen lehet, nem tudom...

2009. jún. 7. 18:24

Bocs, Parádfürdő akart lenni!


Mit érdemes megnézni a környéken? 1,5 éves kisgyerekkel mennénk!

2009. jún. 7. 18:23
Nyaralt valaki Prádfürdőn? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook