Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralt már valaki a szelídi tónál vagy a vadkerti tónál?Melyik ideálisabb kisgyerekekkel? fórum

Nyaralt már valaki a szelídi tónál vagy a vadkerti tónál?Melyik ideálisabb kisgyerekekkel? (tudásbázis kérdés)


13. jstefan (válaszként erre: 1. - 14f968b657)
2011. jún. 7. 21:11
A szelidi tónál nyáron amikor nagyon sokan nyaralnak, a víz zavaros iszapos lesz, korábban volt olyan év amikor az ANTSZ a fürdést betiltotta mert a nagy hőség miatt a tó fertőző lett.
12. klenca
2011. jún. 7. 01:08

Mindkettőt jól ismerem.

Kisgyerekkel ideálisabb a Vadkerti-tó, mert a vize sekélyebb, a partja nagyobb. A Szelidi-tó vize nagyon mély, viszont gyermekkorom legklasszabb csöpögtetős várait ott építettem. Szeretem a vizét is, s ott tanultam meg úszni, evezni, kajakozni. Bólyák jelzik a vízmélységet. Vannak olyan partszakaszok, amik nem zsúfoltak. A Vadkerti-tó nyitottabb, olyasmi mint a Balcsi partja.

11. sajert (válaszként erre: 10. - Sonysony)
2011. jún. 6. 22:48

Igen, erre gondoltam :-).


A fagylaltkelyhek is isteniek, nyaaaammmm.

10. sonysony (válaszként erre: 8. - Sajert)
2011. jún. 6. 21:48
Szent Korona cukrászda, remek sütemények és nagyon finom fagyi.
9. sajert (válaszként erre: 7. - Moncsy85)
2011. jún. 6. 21:45

Jaj de szupi képek :-)).


Megnéztem a Sörfesztivált, és a Republic lesz. Ott leszek, a fiam mozgását először Republic koncerten éreztem, 2007.08.20-án :-). Repül a bálna alatt a fiam is repült a pocimban :-DD. Kicsit későn lesz (21 óra), a fiam remélem bírja majd, de ez az én koncertem lesz, bírnia kell.

2011. jún. 6. 21:37

Szelidi tónál még nem jártam, a soltvadkerti tó - szerintem - kimondottan a gyerekes családoknak való. Ahogy Moncsy írta, tényleg lassan mélyül (tavaly kimondottan magas volt a vízszint, egyből bokánál kezdődött szinte). A szélén homokozó gyerekek vannak, mert homok van bőven. Van vizibicaj, kajak, kenu, csónak, csúszda nagy gyereknek (felnőttnek :-)). Sok kiszolgáló pavilon van, ahol jó áron tudsz kaját, innivalót venni. A wc - strandhoz képest - kimondottan tiszta, kultúrált. Én mindenkinek csak ajánlom, mi oda járunk évek óta.


Ha odamentek, be kell menni a soltvadkerti cukrászdába. Sajnos a nevét nem tudom, de Soltvadkerten a körforgalomnál megtaláljátok :-).

2011. jún. 6. 21:23
2011. jún. 6. 21:21
Büfé van, úgyhogy a hekktől kezdve a hamburgerig, palacsinta, lángos innivaló van bőven, vattacukor...stb. Ha nagyobb gyereked van akkor van egy magas, kanyargós csúzda. Tavaly egy ezresért korlátlan csúszást kaptunk.
2011. jún. 6. 21:19
Nekem egy 2 éves gyerkőcöm van és nagyon szeretünk kimenni a tóra. Szép játszótér van ott a parttól nem messze, és a strandon a víz nem mélyül hirtelen hanem szép fokozatosan. Be van az egész füvesítve és a belépő is nyílván csak 500 ft.
4. 14f968b657 (válaszként erre: 3. - Moncsy85)
2011. jún. 6. 21:19
igen
2011. jún. 6. 21:18
Szia! Én Soltvadkerten lakom. A soltvadkerti vadkerti-tóra gondolsz?
2011. jún. 6. 21:16
esetleg szállást is tudtok javasolni 4 főre?
2011. jún. 6. 21:15
Nyaralt már valaki a szelídi tónál vagy a vadkerti tónál?Melyik ideálisabb kisgyerekekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook