Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralni kéne menni, de hova? fórum

Nyaralni kéne menni, de hova? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 9. 11:31
Bocs! Nem akartam reklámozni! Nem adtam meg címet sem, nem tudom azt sem, hol van...
2010. aug. 9. 11:30
Alsópáhok ! Jó hely kis gyerekkel, oda megy a legkisebb unokám a fiamékkal. De már jó előre le kell a szállást foglalni, mert nagy a tolongás. Bababarát nyaralási lehetőség.
9. Szkatica30 (válaszként erre: 8. - Nusoka)
2010. ápr. 17. 15:10

Én is imádnám a tengert,ha nem két kicsi gyerekkel mennék.A nyáron másfél éves kislányomnak biztosan káros lenne a görög napfény.

Annak meg nem sok értelme van,hogy a szálláson sziesztázzak egész nap.Bezárva itthon is lehetek a házba.

Tengerpartra vagy kettesben megyek a férjemmel,de ami valószínűbb,pár év múlva,ha a gyerekek elég nagyok lesznek.

2010. ápr. 17. 00:27

Én már találtam szállást görögországba,2 főre 2 hétre.Ez most nem jelenti azt hogy megyek is.Nincs 30000ft.plusz a benzin.

A kaja ugyanannyi,söt még olcsóbb,ha önellátó vagy.

Nem mondom,hogy itthon nincsenek szép helyek.

Én a tenger szerelmese vagyok,míg bírok utazom.

Bocsi,ez csak egy vélemény.

2010. ápr. 16. 23:58
Többször jártunk már Gyulán (nagyon szép), mindig ugyan abban a szállodában, a vár mellett. Ez a szálloda egy szállodalánc része, legutóbb Sopronban pihentünk hosszúhétvégén. Törzskártya igénylés, ha valaki meglátogatja őket és akkor a következő már picivel olcsóbb is lehet.
2010. ápr. 16. 13:18

Én se szállodáról beszéltem hanem szállásról.

Panziók,apartmanok.

2010. ápr. 16. 13:15
mi is Gyulára szeretnénk menni, gyerek nélkül (még nincs)kettesben, de nem szállodába hanem annál vmi olcsóbb helyben tudunk csak gondolkodni, ötlet még nincs...
4. Szkatica30 (válaszként erre: 2. - B2076ec79b)
2010. ápr. 16. 13:13
Ismerem ezeket az oldalakat,de én jobb szeretném ha valaki leírná a tapasztalatait arról a helyről,ahol járt.
2010. ápr. 16. 13:13
Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy: "Nyaralni kéne menni, de miből?":D
2010. ápr. 16. 13:02

szia!


Nézz körül a szallas.hu-n, árajánlatokat is tudsz kérni, én mostanában csak onnan foglalok :)

2010. ápr. 16. 13:01

Gyula,Gyomaendrőd.

Van valakinek tudomása jó szállásokról?Két kicsi gyerekkel mennénk.Árak is érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook