Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaraláskor macska ellátása háznál fórum

Nyaraláskor macska ellátása háznál (beszélgetős fórum)


11. Szőkehercegnő (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. márc. 12. 00:05
Köszönöm, ezt szerintem meg fogom próbálni. :)
2014. márc. 12. 00:04
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Egy bajom van, hogy ismerőseim között olyan nincs, aki elvállalná a macskának a gyógyszer beadását, ezért is kérdeztem, tud-e vki egy megbízható ápolót vagy ilyesmit erre a feladatra. Egyébként nem lenne egyedül, Apám otthon van egész nap, enni-inni is ad nekik és takarítja is őket, csak a gyógyszert nem vállalja be...
9. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Szőkehercegnő)
2014. márc. 7. 16:10

Kizárólag ismerőst bízz meg ilyen feladattal.

Ha nyaralni mentünk mi is ismerőst rokont hívtunk naponta egyszer adjon friss vizet és szaftos ételt,+ a szárazat töltse fel.

Ennyi.

Ha félős, akkor is várja a napi egy alkalmat hogy nyíljon az ajtó és hidd el kíváncsiak lesznek még a félős is,így simán vagy egy kis macerával de sikerül beadni amit kell.

Idegenre soha ne bízz ilyet.

2014. márc. 7. 09:32

Inkább ismerőst,mint vadidegent!

Igaz,én 2éve vigyáztam 10napig a szomszéd cicájára,és a másik szomszédnak is volt kulcsa(csőtörés,egyebek) az állatot nem vállalta,de cserébe rommá túrkálta a lakást,amikor tudta,hogy nálam is van kulcs...ennyit az ismerősökről...

2014. márc. 7. 08:41
Ha nem találsz olyan családtagot, vagy barátot, aki vállalná, akkor érdemes pl. olyan szervezetnél érdeklődni, mint a MAcskavilág Alapítvány - hogy ilyenben esetleg ők tudnak-e Neked segíteni, ajánlani valakit. Az mégiscsak megbízhatóbb, mint neten találni valakit.
2014. márc. 7. 07:43

Nálunk a legjobb barátnőm jön, ha elutazunk :)

100%-ban megbízom benne. Még soha nem csalatkoztam :)

2014. márc. 7. 07:11
családtag szomszéd rokon barát aki hozzátok bejáratos és megbizol benne szerintem a cicáid is ismerik öket és nem idegenek számukra teljessen ismeretlen embertöl az állatok félnek
4. Free
2014. márc. 7. 06:56
Nekem az apum, vagy a barátnőm jár fel macskázni, ha hosszabb távon nem vagyok itthon. Kis levegőzés a teraszon, almolás, kajaosztás, simi és kész. 1órát itt van a pótszülő és kész :) De panzión soha nem gondolkoztam...
2014. márc. 7. 06:40

Én is ismerősre szavazok!

Én mindig így oldom meg, ha több napig nem vagyunk otthon.

2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Szőkehercegnő)
2014. márc. 7. 05:02
Ilyet legjobban saját környezetedben kellene keresni , ha állatpanzió nem jó , mert én meggondolnám 1000x , h egy vadidegen emberkét bízzak + , h a lakásomba matasson / még akkor is , ha hozzánk legfeljebb csak hozhatnának / ha nem vagyok otthon ! Tudom , h ez talán túlzott bizalmatlanság , de gondolkozz el ! a mai car világban ...... ! Túl sok a rossz tapasztalat .
2014. márc. 7. 02:37

Sziasztok!

Van két cicám, akiket ugyan nagyon szeretek, de nyaraláskor mégsem vinnám őket magammal. Néztem kisállat panziókat, de egyik sem volt szimpatikus, jobban örülnék, ha a cicáim a saját megszokott környezetükben (zárt lakás) maradnának. Ismertek-e olyat, aki vállal olyasmit, hogy naponta ellátja őket? Illetve a helyzetet bonyolítja, hogy az egyiküknek rossz az emésztése, ezért minden nap szirupot kell kapnia fecskendőből, ráadásul elég félős a cica. Remélem, nem kérdezek lehetetlent, de annak örülnék, ha lenne közöttetek vagy az ismerőseitek között olyan, aki esetleg állatápoló, állatorvosi asszisztens, vagy hasonló szakmában dolgozó, aki ért ilyesmihez, és kis mellékkeresetként vállalná nyáron. Nem sürgős a dolog, egyelőre tájékozódom. Budapesten vannak a cicák. Minden segítséget köszönök. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook