Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Toszkánában. fórum

Nyaralás Toszkánában. (beszélgetős fórum)


jan. 3. 23:59
a szallas talalasa nem gond olaszban,en sem szoktam elore lefoglalni.
2014. aug. 14. 09:57
Nemrég voltam olaszban, de nem egy helyen szálltunk meg, mindig úton voltunk, így a szállásunk (apartman) ott volt, ahol az este ért bennünket. Sok szép helyen jártunk (Padova, Cinque Terre, Pisa, Lucca, Siena, Firenze). Mivel semmi nem volt előre eltervezve, így menet közben a Booking.com segítségét vettük igénybe, és mindig volt szállásunk.
2014. jún. 3. 10:39
A toszkán tengerparton melyik települést ajánlanátok , apartmanba szeretnénk menni?!
13. db78bacc4f (válaszként erre: 12. - Db78bacc4f)
2011. jún. 10. 08:39

hupsz , megnyomtam valamit...

Szóval..Mit szóltok Törökországhoz? Nekem idén az a tervem, de még soha nem voltam.

2011. jún. 10. 08:38
És mi
2011. jún. 9. 09:38
Különben nekem eszembe se jutott volna,amúgy én inkább görögbe mentem volna pedig voltam már ott is de mikor megnéztem Toszkánát nagyon tetszett mert a párom nagy túrázó és itt minden eggyütt lenne,ami az ilyen nyaraláshoz kell,mert ő nem igen tud órákat a strandon pihenni ő jön megy állandóan én viszont szeretek a strandon heverészni.De itt mindkettőnknek kedvére teszünk.
2011. jún. 9. 09:27
Én is nagyon vágyon Toszkánába..
9. Egyed Judit (válaszként erre: 8. - Hoppsz)
2011. jún. 9. 09:01
Igen az a sziget a páromat nagyon izgatja pláne hogy egy hosszú parton kell végig menni az klassz hogy mindkét oldalon a tenger van szép lehet.Már alig várom.
2011. jún. 8. 17:46
Jó lehet Orbetello is, most néztem meg a google earth-ön, hogy vele szemben van egy szép sziget: Isola del Giglio.
2011. jún. 8. 17:24
Igen Elba is szép lehet, én még ott nem voltam...
2011. jún. 8. 17:17
A párom valami Orbetelló üdülőfalut nézett ki közel van Elba sziget ő azt is meg akarja nézni de a szigeten is nézett egy nagyon klassz kempinget ami nem is olyan drága és nagyon szép helyen van majd nézegetek még van időm.
2011. jún. 8. 16:39
De jó nyarad lesz! :) Mi a www.camping.it oldalon találtunk szállást(kempinget). Igaz mi északabbra voltunk, mint Toscana, Cinque Terre közelében. Nagyon szép, nézzétek meg, ha még nem voltatok arra! Pisa-ba is elmentünk onnan kb. 120 km.
4. Egyed Judit (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. jún. 8. 15:44
hát tudod oda márciusba mentünk volna mindent kezdtünk szervezni de akkor kezdődött pont a felfordulás náluk,így lemondtuk majd lehet jövőre összejön végre pedig már úgy örűltem hogy sikerűl összehozni végre ez van.De jövőhónap végén megyünk horváthba öt napra pünkösdkor megyünk evezni a Hernádra augusztus meg akkor irány Toszkána remélem nem jön közbe semmi.Azt is várom már.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Egyed Judit)
2011. jún. 8. 15:09
És Egyiptommal mi lesz? :D
2011. jún. 8. 15:01

ha beszéled a nyelvet könnyű megfelelő helyet találni - sok webet már angolul is el lehet érni :)


szép hely! sok szerencsét!

2011. jún. 8. 14:54
Véleményt kérnék ki merre járt.Mi kempingbe mennénk.Ha valaki tudná esetleg merre indúljunk.Hol vannak jó és olcsó kempingek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook