Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás, kirándulás babával fórum

Nyaralás, kirándulás babával (beszélgetős fórum)


23. panini (válaszként erre: 22. - Fruzsy79)
2012. márc. 16. 12:50
ez nagyon jó, köszi! :)
2012. márc. 14. 19:03
Szia! Ha csak kirándulást tervezel (mert ugye egy ekorkával az egyszerűbb mint egy több napos nyaralás) akkor mindenképpen nézz itt körül: [link]
21. Kata 1977 (válaszként erre: 20. - PöttömPanna)
2012. márc. 13. 12:59

Ok!

Mi is jövőre külföldre szeretnénk menni addigra már 3 éves lesz a kicsi és a repülőutat is simán kibírja,de hogy 6 emberre mi a repülőjegyeket kibírjuk e az még kérdés:-))

Nekem Stavros a szívem csücske és a nászutunkkor megígértük magunknak hogy a srácokat is elvisszük,de eddig nem jött össze.

Busszal sokkal olcsóbb de 23-26óra az út ki sem bírnák!

20. PöttömPanna (válaszként erre: 16. - Kata 1977)
2012. márc. 13. 12:05

Köszi, megnézem majd :)

Külföldre az idén még nem tervezünk menni babóval, pont a betegség-ellátás miatt. De jöhetnek azok az ötletek is, mert hát jövőre ki tudja már hova megyünk, és jó, ha vannak ötletek :D

19. Kata 1977 (válaszként erre: 18. - Alexa77)
2012. márc. 12. 14:19
Nagyon szívesen, remélem megnyeri neked is a tetszésedet!
18. Alexa77 (válaszként erre: 16. - Kata 1977)
2012. márc. 12. 11:35
Köszönöm szépen, mindjárt meg is nézem! :-)
17. Kata 1977 (válaszként erre: 15. - Kangaroo Island)
2012. márc. 12. 08:17
Sok erőt és kitartást hozzá!:-))
2012. márc. 12. 08:16

Alexa,Pöttöm Panna!


Itt a kemping elérhetősége: [link]


Fa házak nincsenek,de kő igen.

Bár szerintem a sátor kiváló!

Olcsó 3m belmagasságú

,étkező,konyha tűzhellyel,hűtővel bent,2 nagy hálószoba francia ágyakkal.

És olyan erősségű és strapabíró, hogy ha nagy szél vagy eső van meg sem érzed!

Tavaly kb 5 családnak írtam meg, elmentek és pozitívan írtak vissza ,hogy milyen jó volt!

Én is nagyon sajnálom ,hogy idén nem tudunk menni.

Ja és azért olyan április táján érdemes lefoglalni!


Jó nyaralást!

2012. márc. 12. 08:12
Mi nyáron 24 órás repülőútra visszük a kicsit, kíváncsi leszek hogy fogja bírni, főleg h az ölemben kell ülnie végig...most sem ül meg benne 1 évesen, hát még pár hónap múlva...
2012. márc. 11. 23:00

Én azért Korfura még nem vinnék egy 1éves babát,ha isten ments beteg lesz egyszerübb itthon,de persze ne történjen!!

Mi is voltunk már többször Görögországban és imádom:-),de ilyen pici babát nem vinnék!

Ráadásul busszal 1nap amit egy csecsemő nem bír ki,a repülőjegy nem 2 forint.

De mindenki maga dönti el hová viszi a pici babáját!!

13. 73hu
2012. márc. 11. 22:44
Korfun van egy házaspár akik kifejezetten babás nyaralásokat szerveznek. Olcsón lehet házat bérelni náluk, amit akartok azt intéznek. Ha kell a teljes nyaralást leszervezik, rejeggyel étkezéssel kirándulásokkal, ha viszont csak szállás kell akkor tanácsokat adnak m it érdemes megnézni, hova érdemes betérni enni, abszolút a ti igényeitek alapján szerveznek mindent. Ja , és azért olcsó, mert nem utazási irodán keresztül megy a dolog, hanem közvetlenül a görög családokkal vannak kapcsolatban! Tudnak magyarul, (kinnélő magyarok). Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi nagyon meg voltunk eddig elégedve velük, már 3szor voltunk kinn.
2012. márc. 11. 22:36
Mi fél éves kora óta visszük mindenhova, wellnesselni is, Balatonra is (akkor volt fél éves, a vízbe ott nem jött, mert hideg volt), nagyon élvezte mindig.
2012. márc. 11. 22:33

Csajok ha nem gond és ráér holnap megírom a kemping elérhetőségét.

A gépen a könyvjelzőkbe van eltéve és a párom odaült a géphez:-),így csak telón tudok írni,ezen meg nincs rajta,de holnap nem felejtem el!!

2012. márc. 11. 22:32
Mi is voltunk Balatonon, mikor egy éves volt a gyerek, és imádta. Mikor meg másfél volt, Törökországba mentünk, ott is tetszett neki minden, egy egyévest már bárhova vihetsz szinte. Jó nyaralást!:)
9. Alexa77 (válaszként erre: 6. - Kata 1977)
2012. márc. 11. 22:29
Ez a kemping engem is érdekelne, ha megírnád, melyik ez, megköszönném.
2012. márc. 11. 22:28

Mi voltunk egyévessel wellnessezni Hajdúszoboszlón, nagyon élveztük, mondjuk igazi vízikacsa a lányom.

Voltunk a Balatonon, Lellén egy apartmannban egy kétévessel meg egy öthetessel. :-)) A kétévesem már nagyon jól tudta érezni magát, a picinek meg föl se tűnt, hogy nem otthon van.

Tavaly nyáron a hároméves lányunkkal és az egyéves fiunkkal nyaraltunk Tapolcán egy hotelban, az is szuper volt, de a prímet a visegrági Silvanus Hotel vitte, valami isteni, csak ajánlani tudom. Sajnos nem olcsó, viszont kényelmes, szuper welness-részleggel, csodálatos kilátással és olyan kajával, hogy minden ujjadat megnyalod utána.

Idén már három picurral megyünk - júniusra várom a harmadik babót, a nagyok nyáron lesznek 4 és 2 évesek. Még nem tudjuk, hová... Szóba jött a Balaton, akár valami jó kis kemping, ahol esetleg faházat is lehet bérelni, az mégiscsak valamivel kényelmesebb 3 kisgyerekkel.

7. PöttömPanna (válaszként erre: 6. - Kata 1977)
2012. márc. 11. 22:14
Ez a kemping sátoros? Vagy vannak házikók is?
2012. márc. 11. 22:08

Szia mi is 1 évesen voltunk tavaly a Balatonon és nagyon élvezte a csöpp!

Csak ajánlani tudom ha érdekel a kemping elküldöm priviben a déli part a kemping családbarát a parttól kb 50m-re van a tó,játszótér, kb 100m-re az éttermek,közértek és a kemping ára is nagyon kedvező.

Mi 4 gyerekkel voltunk és csak pozitív tapasztalatink vannak.

Idén nem tudunk menni sajnos, de jövőre újra oda megyünk,már többször voltunk ott!

5. cooltim (válaszként erre: 3. - PöttömPanna)
2012. márc. 11. 22:01

Mi siman mentunk, persze! Persze, oda kell figyelni, hogy mondjuk ne lefetyeljen a vizbol! :-) De az en kislanyom imadott a vizparton homokozni! Rengeteg ilyen koru kisgyerek van...

Egyebkent a Meseszallot is lesd meg, ez a webcime is. Nagyon gyerekbarat hely. De nincs furdesre lehetoseg. Tehat, inkabb kirandulos hely. Mi nyaron meg nem voltunk, de azt hiszem, szoktak kis medencet felallitani a gyerekeknek.

2012. márc. 11. 21:59
Mi a kolpingba megyünk nyáron.
3. PöttömPanna (válaszként erre: 2. - Cooltim)
2012. márc. 11. 21:58
És egy éves korban már lehet Balatonozni? Még nem nagyon tudom, hogy mit lehet ilyen korban.
2. cooltim (válaszként erre: 1. - PöttömPanna)
2012. márc. 11. 21:57

Szia. Ha kirandulosban gondolkodsz, akkor jo szivvel ajanlom Kaposvar mellett a Meseszallot! Egy csaladi panzio, rengeteg allattal es kedvesseggel!

Egyebkent a kislanyom ebben a korban imadta a Balatont is. Mi Furedre jarunk nyaron gyakran.

2012. márc. 11. 21:53

Arra lennék igazán kíváncsi, hogy egy közel egy éves babával (vagy kisgyerekkel) hová lehet, érdemes elmenni nyaralni. (kirándulós, wellness-ezős...) Tapasztalatok is érdekelnének, és jól bevált helyek is, esetleg programokkal.

Előre is köszönöm mindenki gondolatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook