Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás kettesben a gyerekkel fórum

Nyaralás kettesben a gyerekkel (beszélgetős fórum)


2010. jún. 8. 21:42

Hát ugyanúgy kell figyelni rá mint itthon.Semmi extra nem volt, szervezés kérdése,mert ugye partra lemenni egyedül az egy jó felkészülési idő, de messzire nem mentünk be, mert még nem is akart annyira, úgyhogy cuccok a parton, láttam.Este egy kis séta, mivel otthon is egyedül vagyunk, itt csak a helyszín más, a feltételek adottak, ugyanazok.Nem éreztem semmi különbséget.Sokáig lehetett sétálni, nem úgy mint Pesten :))Oda kellett figyelni r mert hirtelen eltud rohanni szemelől, e ez Pesten is előfordul :P

esetleg baráti scalád nincs akivel mehetntek?, több szem, több kéz, már segítség végett.Mer Mama hozzánk is csatlakozott pár nap után, de addig is elvoltunk.

Amúgy mi is Balcsin voltunk Siófok mellett.

3. MIldi_76 (válaszként erre: 2. - Tina87)
2010. jún. 8. 12:25

Hogy telt? volt-e vmi hátránya annak, hogy kettesben voltatok? Vagy a gyerkőcnek ugyanolyan élmény volt?

Neked volt vmi amit másképpen csináltál, mint előtte? Ilyenekre... :)

2010. jún. 8. 12:10

Mire gondolsz pontosan?

nekünk tavaly volt az első kettesben nyaralás...

2010. jún. 8. 12:08

Sziasztok,

1 hónapja kettesben maradtunk a kisfiammal (5 éves). Így most lesz az első olyan nyaralásunk, amelyet kettesben apa nélkül töltjük majd. A nyaralásról nem szeretnék emiatt lemondani, hiszen neki élmény, és öröm / Balatonra megyünk.

Abban szeretnék segítséget, tanácsokat kérni, mi az amire ilyen esetben különösen oda kell esetleg figyelni. Mi az amivel "jobbá", teljesebbé tehetem neki a nyaralást stb.

Köszönöm mindenkinek,

Ildi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook