Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás babával fórum

Nyaralás babával (beszélgetős fórum)


8. martin3 (válaszként erre: 6. - Kori92)
2011. jún. 6. 13:26
akkor hajrá, ne aggódj, másnak a gyereke is épp olyan, mint a tied...azért gyerek, és még nem tudja mikor hogyan kell viselkedni, főleg egy x hónapos. ezen ne aggódj
2011. jún. 6. 13:03

A sajat tapasztalatomat osztom meg veled!

Tavaly 10 honapos volt a fiam amikor elindultunk vele nyaralni, nem volt hosszu az ut, kb 3 ora autosut, de hozza volt szokva az autozashoz, csak nem az ilyen hosszuhoz. Az uton nem volt vele gond, persze kellett kozben jatszani vele. Aztan az ottlet is nagyon jo volt, tenyleg nem olyan mintha elmennetek kettesben, de nagyon jol ereztuk magunkat tobbet lehetett apaval is mint itthon.

Ami borzaszto volt azok az ejszakak. Nem is gondoltam volne hogy ennyire erze a gyermek a valtozast. Amugy is egy rosszalvo gyerek volt itthon is 4-5x kelt egy ejszaka es 1-2-3 orat is fenn volt ejszaka, de a nyaralason meg ennel is sokkal rosszabbul aludt. Igyekeztem mindent ugy csinalni mint otthon, nagyjabol csend is volt de megis az elso ejszaka kuppal aludt csk el. Szegenykemet nagyon megviselte a valtozas. Aztan a het vegefele egyre jobb lett az ejszaka is.

De ez teljesen gyerekfuggo. Velunk volt meg egy kislany annak meg sem kottyant a valtozas, ugyanugy aludt nappal es ejszaka is mint itthon.


Mindennek ellenere zt tanacsolom hogy vagjatok bele, mert kell a kikapcsolodas mindenkinek, aztan meg 3 nap nem a vilag.


Jo pihenest!

6. Kori92 (válaszként erre: 5. - Martin3)
2011. jún. 6. 12:02
Erre fel vagyok készülve, de már egy kis környezetváltozás is jót tenne nekem.
2011. jún. 6. 11:53
kisgyermekkel nyaralni az nem nyaralás...ugyanúgy kel az ember korán reggel, éjszakázik(mert tuti ott lesz nyügős), nem lehet 2 perc nyugta az embernek, mert folyton van "valami". Nekem ez nem volt pihenés soha, mert ugyanúgy ugráltam csak épp nem itthon,hanem egy másik helyen... idén végre megyünk talán nyaralni, a legkisebb 11hónapos lesz, de van mellette nagyobb tesó, így van, aki leköti legalább 2 percre. És elvisszük a nagypapát is, ő vigyáz rájuk este, így mi el tudunk menni kicsit sétálni kettesben a párommal...alig várom:)
2011. jún. 6. 09:24
Nekem is két örökmozgóm van. Mind a kető kisebb volt, amikor először mentünk velük nyaralni. Semmi gond nem volt, bababarát helyeken fel sem tűnik ha hisztizik, rohangál. Ugyanis a legtöbb gyerek ezt csinálja:-)))) Kajánál pl egyikünk evett, addig a másikunk rohangált vele a folyosón, majd csere. Nem olyan pihentető kisgyerekkel a nyaralás, de ők nagyon élvezték:-)))) De voltunk már olyan szállodába, ahol a tulaj játszott a gyerekekkel amíg a szülők reggeliztek, vacsoráztak (pedig nem olyan kis szálloda volt), sőt odaküldte az egyik pincérét, hogy a lányomat (akkor volt 6 hós) tologassa a babakocsiba, hogy mi nyugodtan tudjunk kettesben enni. Szóval nem kell félni, a szállodák mindenre fel vannak készülve, nyugodtan lehet kisgyerekkel menni.
2011. jún. 6. 09:23

Mi tavaly voltunk Görögbe repülővel,akkor volt 11 hós a kisfiam, az utat egész jól bírta,de az ottlét kemény volt. Alig vártam,hogy haza jöjjünk a saját kis környezetébe.

Ha 3 napra készültök Gyulára azt szerintem simán meglehet oldani. Ne aggódj.

2011. jún. 6. 08:49
Szia, nekünk most 6 hós a babánk és augusztusban franciaországba készülünk:) érdemes esti fürcsi után indulni, így végigalussza az utat:)
2011. jún. 6. 08:38
A 11 hónapos kislányommal szeretnénk a férjemmel egy háromnapos pihit Gyulán. Mindenkitől azt hallom, hogy ilyenkor már nyugodtan el lehet menni a picikkel, de én tartok tőle egy kicsit, mert a babám egy percnél tovább nem hajlandó megülni egy helyben, ráadásul abban a korszakában van, amikor bármit adok a kezébe, még a piskótát is ledobálja a földre. Emellett eléggé hisztis a kisasszony. Bababarát szállást foglaltattunk le, de kicsit félek, hogyan fogja türelemmel bírni az étkezéseket, stb. Akinek nyugis babája van, azt megértem, hogy nyugodtan el tud menni. Van valakinek tapasztalata ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook