Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás 1 éves babával Észak-Dalmáciában fórum

Nyaralás 1 éves babával Észak-Dalmáciában (beszélgetős fórum)


5. pocokfarok (válaszként erre: 4. - Pocokfarok)
2011. febr. 23. 22:10

Jah, azt hozzateszem, hogy nem babaval mentunk, tavol allok meg tole. Kettesben voltam a baratommal es a nyugalom volt a fontos. Hat pont eltalaltuk. :)

Meg az elozobe elfelejtettem bele irni: van sekely partszakas is. Szinte mindenhol az.

2011. febr. 23. 22:05
Mi tavaly Sveti Filip i Jakov-on voltunk. Igazi nyugdijas udulohely. Ez egy kis falu, de nagyon szep. Nyugis hely. Zadartol kb 10 km-re van. Van apro kavicsos partszakas es sziklas is. Ugye Horvatorszagra inkabb a sziklas, beton part jellemzo. Mi a Vila Smirna nevu apartmanban voltunk, ha gondolod keres ra a gugliban. Igaz, nem epp a legolcsobb, de nagyon baratsagos a gazda, meg gyonyoru maga az apartman is. Mindennel felszerelt, 4 csillagos. Persze olcsobb apartmanok is vannak ebben a faluban. De ha azt nezem hogy pici babaval mentek es fo a nyugalom, tehat nem nyuszges, akkor merem ajanlani Sveti Filipet. :)
2011. febr. 23. 22:05

Hát én Olaszországban voltam nyáron a 1,5 éves fiammal.

Caorle nevű kisváros. Teljesen gyerekbarát, nem vészes árban sem. A strandon eléggé sekély a víz, rengeteg a kagyló és nagyon jó a homok, nagy várakat építettünk.

Az egész belváros este 8 után le van zárva, nagyokat lehet sétálni, rengeteg kisgyerekes volt.

Jah és az egész parton és a városban is rengeteg játszótér. A parton szinte 10-15 m-ént felváltva bébi játszótér és nagyobbaknak való. Nekünk nagyon bejött, ha úgy jön ki idén is odamegyünk.

2011. febr. 23. 22:01

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy hova érdemes elmenni egy 1 éves babával?

Konkrétan a strand miatt kérdezem, hogy a víz sekély legyen, ne hamar mélyülő, homokos, vagy apró kavicsos.

Lehet KRK sziget, Zadar, vagy ezek mellett, és olcsó apartmant keresünk oda.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

2011. febr. 23. 21:59
Nyaralás 1 éves babával Észak Dalmáciában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook