Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyaki porckorong bántalmak fórum

Nyaki porckorong bántalmak (beszélgetős fórum)


2017. aug. 2. 20:43
Sziasztok. Most lesz a műtétem kiszakadt nyaki porckorong sérv miatt. C5alatt van a kiszakadt rész amit kivesznek. A kérdésem az lenne, hogy a nyakfájáson kívül; volt valakinek tünetként fülzúgás, szédüléssel?
2011. jan. 2. 11:42
Ma is voltam, a Szépchenyibe járok. Vasárnap csak masszázs van , iszapkezelés csak hétköznap.A reumatológushoz kellett mennni feliratni, pedig amúgy az ideggyógyászaton kezelnek.Évente 2 kúra jár TB-támogatással.
2011. jan. 1. 15:46

Azt mondják, hogy amire igazán akarod, arra van időd.

Így, hogy felírták, a masszázs 500, az iszap 400 forintba kerül. Hetente kétszer el fogok menni.

11. éva1951 (válaszként erre: 10. - Gyöngyi)
2011. jan. 1. 07:32
Ezzel egyetértek, de ebbe a rohanó világba van erre idő, a kényeztetésre meg pénz?
2010. dec. 31. 14:46
Az biztos, hogy a pihenés, kikapcsolódás segít.
9. éva1951 (válaszként erre: 8. - Gyöngyi)
2010. dec. 31. 11:16

Az a baj, hogy mindent a stresszre fognak.

Unom amikor már ezzel jönnek az orvosok. Inkább jobban mehg kellene vizsgálni a beteget és elbeszélgetni vele, sokszor az is segítene.

2010. dec. 31. 09:57

Engem sem küldött...én mondtam neki, hogy próbáljuk ki.Ősszel voltunk egy htet Hajdúszoboszlón ott 5 napig szinte egész nap fürödtem és a szálló orvosa javasolta aaz iszapot meg a masszázst. A harmadik napon jobban lettem.Egy hét után elmúlt a zsibbadás és csak december közepén kezdett visszajönni. Most megint járok, 15 kezelést írt az orvos, de ez még tavalyra vonatkozik. Évente kétszer 15 kezelést támogat a TB.

Egyébként engem kivizsgáltak(MR) és azt mondták, hogy a stressztől vagyok beteg, felírtak egy enyhe nyugtatót is.Most jobban vagyok.

7. éva1951 (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2010. dec. 31. 08:30

Egem még soha nem küldtek iszappakolásra.

Muszáj lesz orvost váltanom, mert ez nem hiszi el, hogy beteg vagyok. A multkor amikor nagyon fájt, azt kérdezi mit csináltam. Rosszul mozdultam, erőlködtem a WC-én, tüsszentettem. Hát röhögnöm kellett. Ilyen orvost. Remélem egyszer neki is lesz és megtudja ez milyen fájdalommal jár.

6. éva1951 (válaszként erre: 5. - 4a51c3b604)
2010. dec. 31. 08:27

Hát sajna ez van nálam is. De nekem még nagyon erős fejfájásom is van hozzá, ami van amikor két hétig is eltart. Utálom ezt a betegséget!!!!

Teljesen elgyengít.

2010. dec. 30. 19:43

Ideggyökér típusú spondylosis

Nyak és vállfájdalommal jár, ami vagy mindkét, vagy csak az egyik karba sugárzik ki. Tompa szúró vagy égő fájdalom kíséri, amely sokkszerűen tör ránk. Befolyásolja alvásunkat és munkavégzésünket. Már a legkisebb mozgás is (fejfordítás, köhögés, tüsszentés, erőlködés) fokozzák a fájdalma...t. Kísérheti szédülés, fülzúgás, fejfájás. Ha elfáradunk, legyengülünk, csökken immunitásunk, akkor könnyebben náthásak leszünk, és ezek a fájdalmak ilyenkor általában megjelennek. Elnehezülnek végtagjaink, általános gyengeség tör ránk, elmegy kezünkből az erő. Az alkarban és az ujjakban zsibbadás és fájdalom jelentkezik, könnyen kiejtjük a tárgyakat kezünkből, és nem tudunk a kezünkkel szorítani.

2010. dec. 30. 19:43
SZIA LÁNYOK AZ EN NYAVALYÁM EZEKET A TÜNETEKET VONZA ,,DE NEM SOKAT SEGITETTEK RAJTAM AZ EL MULT 4ÉVBEN,,ÉS MÁR IDEGILEG NEM BIROM EL VISELNI EZT AZ ALLAPOTOT:O) BE MÁSOLOM NEKTEK A TÜNETEKET,,,HOGY MIVEL JÁR EZ....
2010. dec. 30. 16:11
Hát én is ezzel küzdök! nekem a fürdő és a masszzs segít, meg az iszappakolás is. Most járok éppen a Széchenyi fürdőbe.A zsibbadás már elmúlt, de gyógyszeket is szedtem.
2010. dec. 30. 07:25
Szia! Én is ebben szenvedek. Van úgy hgy hónapokig semmi, aztán meg majdnem megbolondulok a fájdalomtól. Semmilyen kezelés eddig nem használt. Szinte állandósult a fejfájásom és a kéz zsibbadása.
2010. dec. 30. 06:16
NYAKI IDEGGYÖKÉRT BÁNTALOM,,,,VAN SORS TÁRSAM??? BESZÉLJÜNK,,IRJUNK ROLA VALTSUNK TAPASZTALATOKAT,,,HÁT HA TUDUNK EGYMÁSNAK JO TANÁCSOT,,ÉS POZITIV HALADÁSBAN SEGITENI....ADNI EGYMÁSNAK jót!!! sZIA MONA75

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook