Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nupo Burn My Fat kapszula tapasztalatok fórum

Nupo Burn My Fat kapszula tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6. Matrica84 (válaszként erre: 5. - Évike_1023)
2020. jan. 29. 19:13
Köszönöm a választ. :) Időközben én is megadtam magam, és vettem egy dobozzal, meg elkezdtem mellé egy fehérjediétát... Ha más nem, lelki hatása lesz. :)
5. Évike_1023 (válaszként erre: 4. - Matrica84)
2020. jan. 29. 18:03
Szia! Én végül megrendeltem kb 2 hete. A honlapjukon elég jól le van írva minden. :) Ha azt nézzük, hogy egy hónapra elegendő, akkor szerintem nem vészes az ára se. Diétám mellé veszek be napi 1-et. Reggel és ebéd után szoktam inni 1-1 rövid kávét, nem érzem, hogy jobban dobogna a szívem, nem szédülök, szóval szerintem nem üti a kettő egymást. :) Talán kicsit "frissebbnek" érzem magam. :)
2020. jan. 16. 12:37
Sziasztok! Engem is érdekelnének a tapasztalatok, kacérkodtam a tablettával, bár picit drágának találom. Olyasvalaki tapasztalata érdekelne, aki egyébként sokat kávézik... mert sok ilyen termékben azt látom, hogy az egyik fő hatóanyag a koffein, ami lehet, hogy nem vagy max. 1-2 csésze kávét ivó embereknél tényleg felpörgeti a dolgokat. Szóval az érdekelne, hogy ezenfelül tapasztalható-e valamicske pozitív hatás.
2020. jan. 8. 10:38

Szia! Én is kipróbáltam, bár eléggé szkeptikusan álltam a dologhoz. Viszont egész jó tapasztalatom volt vele, a diétám mellé szedtem. Egy hónap alatt -5 kg, ami az én súlyomnál nagyon jónak számít. Főleg hogy korábban ennyi mínuszért hónapokat szendvedtem. :D


Szóval szerintem érdemes kipróbálni.

2. L.kerekes (válaszként erre: 1. - Évike_1023)
2020. jan. 7. 15:17
Szia! Én próbáltam néhány hónapja, nekem megdobta a fogyásom, szóval szerintem egy próbát megér neked is. (Diétáztam meg sportoltam is mellette heti 3x és mellé szedtem a kapszulát.) Plusz a reggeli kávét is kiváltotta, eléggé felébredtem tőle. :D
2020. jan. 3. 14:39
Sziasztok! Tapasztalatok érdekelnének egy termékről. Nemrég találkoztam szembe vele, Nupo Burn my fat a neve, egy dán termék és elég jókat olvasok róla a honlapjukon. Valaki esetleg próbálta már? Diétám mellé lenne szükségem rá. Előre is köszi a válaszokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook