Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nudista strandra társaságot keresek fórum

Nudista strandra társaságot keresek (beszélgetős fórum)


7. oneman (válaszként erre: 5. - Shatteredglass)
2019. aug. 29. 22:43
Általában ugyanazok a szabályok mint egy normál strandon, kivéve hogy ott elvárt a meztelenség. Fényképezni engedély nélkül nem szabad senkit és nem illik feltűnően megbámulni sem másokat. Hozzá lehet szokni, vannak akiknek teljesen természetes hogy meztelenül vannak mások előtt.
6. shatteredglass (válaszként erre: 2. - Szeplakisz)
2019. aug. 29. 20:39
Nincsen sajnos!
2019. aug. 29. 20:37
Es ott ez megengedett?
2019. aug. 29. 19:43
Az nem igaz hogy csak pasik vannak. Lehet hogy összességében kicsit nagyobb az arányuk mint a nőknek, de járnak párok, családok gyerekekkel, nők egyedül vagy társaságban, stb. Fiatalok, idősebbek, mindenféle emberek. Sok éve járok rendszeresen, tudom milyen emberek vannak ott. Attól függetlenül még előfordulhat hogy a topic nyitója pasi.
3. kisj
2019. aug. 29. 19:27
Némely strandon és fürdőben van ám női napozó, ott nekivetkőzhetsz. (pl. Palatinus, Széchenyi, Gellért)
2019. aug. 29. 14:22

Még az utolsó 30 feletti napokat ki kell használni, jövőhéten már esni fog.

Nincs egy vagány barátnőd, aki elmenne veled?

2019. aug. 29. 12:41

Sziasztok!

23 eves lany vagyok, es zavarnak a biniki pantjai amik latszanak ahogy lebarnultam. Naturista strandra akarok menni de egymagam nem szivesen... A delegyhazira gondoltam. Van esetleg masik lany hasonlo cipoben aki velem jonne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook