Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Naturizmus fórum

Naturizmus (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 20. 17:34
mert a neten olvastam hogy ha egy férfi egyedül meg nem engedik be
9. hókatica (válaszként erre: 8. - Dtotzol)
2022. ápr. 13. 20:00
Miért ne engednének egyedül? A külső semennyire! Nem azért megy oda senki, hogy a másikat nézegesse ... Gondolj bele, aki Téged megbámul, az ugyanolyan "kiszolgáltatott" helyzetben van, mint Te.
8. dtotzol (válaszként erre: 5. - 78d739e349)
2022. ápr. 13. 13:28
köszi a választ be engednek ha egyedül megyek? a külső mennyire számít?
7. sanyinak (válaszként erre: 1. - Dtotzol)
2022. ápr. 12. 20:09
Van még időd felkészülni... Hol van még a nyár?! 😁
6. sanyinak (válaszként erre: 5. - 78d739e349)
2022. ápr. 12. 20:07

Tényleg gyorstalpaló tanfolyamot tartanak a bejáratnál a szabályokról? 😊

Egyedül mentél?

2022. ápr. 12. 17:58

Szia.

Tavaly voltam ott kétszer, szintén én is kezdő naturistaként, és pont a Szikin voltam.

A Szikit egyébként a "naturisták paradicsomjaként" emlegetik.

A szabályokat elmondják a portánál. Nyilván elöször odamész, beregisztrálod magad ott helyben. Nagyon segítőkész a személyzet, megkérdezik, voltál-e már ilyenen, elmagyaráznak minden szabályt.

A terület nagyon szép, nyugodt környezet és rengeteg hely van, ahol odébb lehet menni az emberektől, ha nem akarsz a közelükben lenni, hanem mondjuk csak napoznál. A víz sekély, nyár végén konkrétan langyos volt az egész, úgyhogy kellemes. Van mindenféle kikapcsolódási lehetőség, tenisz, ping pong, csónak, tök ingyen. Állítólag szauna is, bár mikor ott voltunk, nem működött.

Sokan a kempingben vannak nyáron,, szóval mindig van egy-két ember.

Az emberek kedvesek, nem bámulják egymást. Inkább idősebb, 50-60 éves korosztály megy, meg fiatalabb hippik, ezen kívül családok. Ami érdekes lehet először, hogy mindenki köszön mindenkinek, egy baráti hangulat van mindenhol.

Először fura levenni a ruhát. Én az első fél órában átmentem a túlpartra napozni meg úszni. Utána átmentem a népesebb partszakaszra és szintén félóra alatt hozzászoktam az egészhez.

Fontos szabály, hogy fényképezni nem lehet, szexuális tartalmú dolgokért simán ki is csukhatnak Magyarország összes naturista helyéről, és mindig legyen nálad a törölköződ, mert ha leülsz valahova, magad alá kell tenni, higiéniai okokból.

Ha van még bármi kérdésed, nyugodtan írj.

Üdv: egy 24 éves lány

4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dtotzol)
2022. ápr. 12. 14:52

Mi NDK-ban futottunk bele egy ilyen strandba, persze fürdőruhában voltunk, mert nem tudtuk. Finoman figyelmeztettek, hogy vagy levetkőzünk, vagy kimegyünk. Én kimentem, férjem kb. 1 órát "bámészkodott".


Nekem már akkor gusztustalan volt, pedig még fiatal voltam.


Próba, hátha neked bejön.

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Dtotzol)
2022. ápr. 12. 14:27
Szia! Az működik egyáltalán? Rengetegszer mentem már el mellette de én mozgást ott még nem lattam.
2. hókatica (válaszként erre: 1. - Dtotzol)
2022. ápr. 12. 13:09

Arra figyelj, hogy ne figyelj! ;-)

Mi Mindszentre jártunk évekig, még gyerekkoromban.

Szikin én ezer + 1 éve voltam, de gondolom, ill. közben rá is kerestem a honlapjukon van fent "vicces házirend". :)

2022. ápr. 12. 11:57

sziasztok!Úgy döntőtem hogy idén kipróbálom a nudizást és a lahkelyemhez a Szeged Sziksóstófürdői Nudista kemping van a legközelebb tudnátok róla mesélni milyen hely? mivel most megyek először nudista strandra ott milyen szabályok vannak mir figyeljek?

köszönöm a válaszokat


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook