Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NST vizsgálat fórum

NST vizsgálat (beszélgetős fórum)


2010. jún. 28. 12:57
Nálunk ilyen nem volt, csak sípoltak a hasamnál valami kütyüvel, hogy felébredjen...
14. 000Évi000 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2010. jún. 21. 16:56
nem ártott, ezt gyakran csinálják, az enyém elején fent van, (40.hétben vagyok) utána mikor én ellazulok ott a székben, ő is mindig bealszik, Nekem is szokott fájni, mikor így felrázzák, ő meg elég dühös lesz tőle:) de hát kell...
2010. jún. 21. 16:50

Sziasztok!

Nekem is volt nem egyszer, nem kétszer hogy nem akart a kisasszony NST-n mozogni. Ilyenkor másnap vagy 2 nap múlva megismételtük a vizsgálatot. Ilyenkor az eredmények mindig jók lettek. Már most makacs és akaratos, az van amit ő akar. :) És még meg sem született.

12. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Kori92)
2010. jún. 16. 20:24

Nem csak az elsőnél fogsz aggódni, hidd el. Amit most megtapasztalsz, helyett lesz más. :D

Ha van kedved, gyere a 2010 Júliusi Babák fórumra. :) Elég sokan vagyunk, mindig van valaki, aki fog tudni mondani 1-2 megnyugtató szót. :) Várunk szeretettel. :)

11. Kori92
2010. jún. 16. 20:19
Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam. Első baba, úgyhogy végigaggódom az egészet...
10. kry84
2010. jún. 16. 20:18
Sziasztok!Én a kislányommal voltam így,ő sem szerette az Nst-t,mindig aludt.Neki csörgőztek a hasamnál,hátha felkel,de rá sem hederített,akkor viszont nekem is megmozgatta a pocómat,hogy felkeljen.Természetesen semmi baja nem lett tőle.Ők tudják,hogy hogyan kell hozzáérni,hogy nehogy baja essen a babának.
9. Kriszta0930 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2010. jún. 16. 20:17
Szia!Ne izgulj nem lesz baja a picinek!Nekem is volt ilyen és akkor igy ébresztették fel,de nekem volt olyan is,hogy másfél óráig ott kellett öln9m,mert úgy mocorgott,hogy nem lehetett megcsinálni az NST-t:-)
8. ében11 (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2010. jún. 16. 20:15
nekem csak egyszer ébresztették fel-majd minden vizsgálat azzal ment el hogy szinte meg se moccant-főleg szülés előtti napokban.de a dokim se izgult rajta-ezért a nővérek nem nagyon ébresztgették a babót.volt hogy csak arrébb tették az övet vagy megsimogatták a pocakom-akkor azért reagált a baba.
2010. jún. 16. 20:14

Nekem is volt hasonló de inkább megrázogatták a a hasam mint hogy ilyen erősen megnyomják.


De ne aggódj! Biztosan nem lesz baja a picurkának:-)

2010. jún. 16. 20:12

Biztosan semmi baja nem lesz ettől :)

Az enyém gyűlölte az NST-t. Mindig kimászott alóla, majd mikor újra és újra megtalálták vele, úgy döntött, ő bizony meg se mozdul. Csakazértse!! Na már akkor tudtam, hogy nagyon erős akaratú gyerkőc lesz, és nem tévedtem :)

Volt hogy 3-4 szer ismételtette az orvos a vizsgálatot, mert értékelhetetlen volt :S

2010. jún. 16. 20:12
Ha ki tudod számítani, hogy pontosan mikor kerülsz a gépre, előtte egy negyed-fél órát mozogj, meg egyél valami édeset. Pár szem szőlőcukor is jó, már ha nem vagy cukros...
2010. jún. 16. 20:10

Majd' mindig ezt csinálják. Felébresztik a gyereket.

Ha nem vagy szcientológia-hívő, akkor elárulom, hogy a magzatvíz megvédi, nyomorgatni nem tudják. A magzatvizet és őt rázta meg a nővér, arra felébred. Hentes egy módszer, de sajna ez a magyar EÜ...

Ha szcientológiás vagy, akkor remélem, csendben és nyugton voltál utána...

2010. jún. 16. 20:10

Szia!


Semmi baja nem lesz a Picúrnak. Nem ártanának nektek, hisz annak súlyos következménye lenne. Én mindig édeset ettem előtte és ittam sokat. Így mindig felébredt.

2010. jún. 16. 20:08

Szia!

nekem volt ilyen-de nekem nem fájt.sőt örültem mert mondta a nővér hol van a feneke keze stb.fel is ébredt a picur.

ez amúgy előfordul-lehet nem is aludt-de észreveszik ha bizgálják őket-az enyém ilyenkor pl. nem mozgott vagy keveset.

ne aggódj nem lesz baja a babának ettől.

2010. jún. 16. 20:04

Sziasztok! 36 hetes kismama vagyok, ma voltam először NST vizsgálaton. Mivel a picikém éppen aludt, a nővér két oldalról elkezdte nyomkodni a hasamat, de olyan erősen, hogy még nekem is fájt. Persze szegény babucim utána azt se tudta, hogy mozogjon! De ezzel az erős lökdöséssel, nyomkodással nem ártottak a babámnak? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Kori

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook