Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NST magzatmozgás fórum

NST magzatmozgás (beszélgetős fórum)


14. babszibobó (válaszként erre: 12. - Nadry)
2013. márc. 20. 17:48

Font a kevés minősége is, erre írtam, hogy már 3 minőségi is elég, vagy több jó valós, jól mérhető, szívhangban változásban is eredményt produkáló minimum 10 ahogy írták...


De pl: nekem volt, hogy 30 perc alatt egyszer sem, még egy picit sem mozdult, logikus volt, hogy így tovább kellett maradni/nom, vagy másnak is...

2013. márc. 20. 11:49
Sziasztok! Az én babám folyton akkor aludt. Hiába ettem csokit, ittam kólát, tapsoltak neki, stb., mindig alig volt meg a mozgás. Már mindig attól félve mentem nst-kre, hogy ott fognak, de szerencsére mindig megúsztuk. De mindig 1 órát ott szenvedtünk. :) És nem hitték el, hogy máskor mozog rendesen. Szerintük rosszat akartam magunknak, hogy nem szólnék, ha nem mozogna...? Ő inkább este volt aktív, nst meg reggel volt.
12. nadry (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2013. márc. 13. 12:58
hát én kb 35 percet szoktam bent ülni, függetlenül attól mennyit mozog, azért mert keveset mozog nekem még nem mondták, hogy maradjak tovább.
11. babszibobó (válaszként erre: 10. - TyukLáb)
2013. márc. 12. 19:40
Az, hogy mennyit ül bent 20, 40, 60 percet, nincs összefüggésben azzal, hogy ki mikor szül :-D
2013. márc. 12. 19:26
Amikor a lányomat vártam azt mondták, hogy egy vizsgálatnak minimum 15-20 percesnek kell lennie és ez alatt 10-et kell mozognia a babának. Én átlag 20 percek alatt végeztem is a vizsgálatokkal, de voltak mellettem olyan anyukák, akik mondták, hogy már 40 perce bent ülnek, és következő héten is találkoztam velük, megint sokat ültek bent, végül később szültek mint én :) Úgyhogy szerintem nem gond az ha esetleg keveset, vagy lassan mozog. Főleg, ha a doki is azt mondja, hogy minden rendben :)
9. babszibobó (válaszként erre: 1. - Nadry)
2013. márc. 12. 19:01

Akár 2-3 mérhető mozgásból leolvashatóak az eredmények, de annyi a minimum, ebből látják, hogy mozgásnál emelkedik e a szívhangja (ami a jó reakció), ill. persze a szünet, mozgás mentes rész is fontos, hogy legyen mivel összevetni:-D


Hasonlóképp, mint oly sokan, volt, hogy a kötelező percek alatt kész voltam, volt, hogy 1 órát vártunk, hogy moccanjon (mindkét babámmal volt ilyen)...

8. nadry (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2013. márc. 12. 18:55
ooh akkor jó, nem izgulok..:))
2013. márc. 12. 18:41

Nem, Nekem alig mozgott a fiam. Minden egyes nst úgy telt el, hogy a 20 perc helyett 1 órát voltam bent és folyamatosan rázogatták a hasam. Ehettem és csokitól kezdve bármit, a fiam nem mozgott csak úgy parancsszóra. Sokszor már kiabált velem az nst-s csaj, hogy ébresszem már fel a gyerekem, de könyörgüm, hogy?

Én ennek már 15 hónapja:) Itt rosszalkodik mellettem:)

2013. márc. 12. 18:39
Nekem is változó volt, egyszer lerúgta a tappancsot, máskor elküldtek lépcsőzni, hogy felébredjen, mert egész végig aludt.
5. nadry (válaszként erre: 4. - Spiritus)
2013. márc. 12. 18:38
hát mert elvileg sokat kellene mozogni a vizsgálat alatt úgy hallottam...
2013. márc. 12. 18:34

De akkor miért izgulsz?


Nekem elég sokat mozgott, szerintem zavarta az a bigyó ami rám volt szerelve!

2013. márc. 12. 18:34
tök változó volt.
2013. márc. 12. 18:34
Egyél csokit vizsgálat előtt!:))
2013. márc. 12. 18:30
Sziasztok, nektek sokat mozgott vizsgálat alatt a babátok mikor nstre jártatok? Főleg este mozog a babám nstn annyira nem,de az orvos azt mondta minden rendben, de izgulok azért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook