Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Növényi tejkészítéshez melyiket javasoljátok? Chufamix vagy Vegital? fórum

Növényi tejkészítéshez melyiket javasoljátok? Chufamix vagy Vegital? (tudásbázis kérdés)


13. NomNom
2014. dec. 21. 13:30
Ja ez egy gép... akkor nem kérdeztem semmit. :D
12. NomNom
2014. dec. 21. 13:29
Hú ez a Chufamix chufából készül, ami a spanyol horchata alapja? :)
11. ed04de8868 (válaszként erre: 10. - Csailla)
2014. dec. 21. 09:23
Szia! Bocs, hogy nem válaszoltam, de mivel nem kaptam érdemleges válasz, egy ideig nem jártam erre. Végül én is megvettem a Chufamixet. :)
2014. dec. 9. 15:04

vettem chufamixet. Nekem nagyon beválni látszik, még csak pár napja vettem, de imádom!

mindent el tudok készíteni vele amiért vettem, tejföl, tejszín, tej. S ami nekem fontos volt, hogy benne maradnak a vitaminok,mert nem főzéssel állítjuk elő vele a tejet.


Az ára nekükn 1 hónap alatt megtérül. Sok növényi tejet, tejszínt fogyasztunk.

9. csailla (válaszként erre: 7. - Ed04de8868)
2014. dec. 1. 17:32

Hogy érted hogy a Chufamix nem tud annyit?

Jó hogy rátaláltam erre a fórumra, pont most készülnék venni egy ilyen szerkentyűt. S most ígyelbizonytalanodtam.

Vegital nagyon drága most nekünk, a chufamix jónak tűnik.Az hogy nem tud leveseket, lekvárokat készíteni, na bumm, nekem nem fontos. Az a cél hogy legyen növényi tejem jóval olcsóbb mint a bolti, mert nekünk akik glutén - és laktózérzékenyek már horibilis összeg a bolti növényi tej vétele. Holott spórolunk vele de mégis nagyon drága.


Szóval a chufamixről valami információt tud mondani valaki?

botmixerem van...

8. Tücsi24 (válaszként erre: 7. - Ed04de8868)
2014. nov. 4. 18:55
Gondolom, aki nem használja elég gyakran, nem éri meg, és azért adja el.
7. ed04de8868 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2014. nov. 4. 18:28
Köszönöm, azt már elolvastam, de ott senki nem tett említést a Chufamixről. A Vegital szimpatikus, de nem olcsó, nem tudom, megéri-e a befektetést. A Chufamix sokkal olcsóbb, viszont közel sem tud annyit. Azért érdekelnek a személyes tapasztalatok, hogy vajon érdemes-e valamelyikbe beruházni. Egyenlőre a Chufamix el lett vetve, a Vegitalról még nem tudok dönteni. Elég sokat hirdetnek eladásra használtan, emiatt gyanús, hogy akik megvették, később rájöttek, hogy nem érte meg.
2014. nov. 4. 18:19

[link]


itt egy hasonló fórum, hátha

5. ed04de8868 (válaszként erre: 2. - Tücsi24)
2014. nov. 4. 18:14
A lényeg, hogy mindkettővel lehet növényi tejeket készíteni, de úgy van, ahogy mondod, egészen más a működése. A Vegital ára elég húzós, de nyilván sokkal többet tud. Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik használják.
4. ed04de8868 (válaszként erre: 3. - Lanvin)
2014. nov. 4. 18:12
Köszönöm a választ. A videó szerint sokkal egyszerűbb vele dolgozni, mint szűrővel, de nem voltam benne biztos, megéri-e a beruházást.
2014. nov. 4. 18:07
Anno kaptam a forgalmazótól egy Chufamixet kipróbálásra. Egynek elmegy, de nem estem tőle hanyatt. Ha van egy sűrű szitád és segítséged, akkor felesleges beruházás...
2014. nov. 4. 18:04

Én csak a Vegitalról olvastam eddig.

Úgy látom, hogy a Chufamix csak egy műanyag edény? Amihez kell egy botmixer pluszban.

A Vegital meg is főzi a magot. Acél belsejű.

Egész más a kettő szerintem.

2014. nov. 4. 17:35
Növényi tejkészítéshez melyiket javasoljátok? Chufamix vagy Vegital?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook