Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Növények a házban fórum

Növények a házban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Növények a házban

2008. szept. 12. 10:50
Én imádom a virágokat,legalább 100 cseréppel vannak,rengeteg kaktusz és pozsgás főleg őket gyűjtöm is.De van ibolya,páfrány meg sok sokféle,egy pici gondoskodást igényelnek csak és cserébe gyönyörködhetünk bennük.Egy lakás,ház sokkal szebb barátságosabb a növényekkel.
2007. szept. 30. 21:07
Nálunk csak édesanyám foglalkozik vele, engem nem érdekel különösebben. Pár hónappal ezelőtt vettem egy szobai zöldnövényt, de nem volt hosszú életű. Megfogadtam hogy soha többet nem veszek, és nem is kérek senkitől, mert nem nekem találták ezt ki!
2007. ápr. 4. 18:37

Kedves nebel!

Van már ilyen topik. Talán segít, ha azt átolvasod.

2007. ápr. 4. 18:14
Bocsi ,hogy beleszolok ,de en ugy tudom ,hogy ennel az ibolyafajtanal ez igy nem mukodik.A legjobb tavasszal es osszel gyokereztetni. A levagott leveleket ,ha tul hosszuak egy kicsit visszavagni ,25-30 percig szikkadni hagyni ez megakadalyozza a rothadast ,ezutan langyos vizbe tenni es hetente cserelni alatta a vizet. magatol megindul gyokeresedni es pici apro leveleket hozni. ezutan lehet foldbe tenni. Vigyazat nem kell tuzo napra tenni a vizesuveget ,csak fenyt kapjon eleget es ne legyen huzatba.Ez ki van probalva ,mindig bejon es mar millio van belole. sok sikert!
2006. febr. 13. 09:27
Mivel kismama vagyok és nagyon törelmetlen, valamivel kell szöszmötölni, hogy teljen az idő.
Régen nagyon sok virágom volt, nővérkémnek (Mariann) köszönhetően. Később sajnos volt aki beleszólt, mit csináljak mit ne, és ez nagyon elkedvetlenített. Most, hogy a párommal élek néhány éve, rájöttem, hogy hiányoznak a virágok. Ő mindent rámbíz, minden úgy csinálok velük ahogy akarok, nem próbál meg lebeszélni semmiről, sőt még bíztat is. Most próbálok hajtatni, remélem sikerül.

Ugrás a teljes írásra: Növények a házban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook