Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Notebook vagy netbook? fórum

Notebook vagy netbook? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 23. 09:35
Nekem netbookom van és szuperül működik. Optikai meghajtó nincs benne, de vettem mellé egy külső , kicsi dvd-írót, ami ugyanúgy hordozható, ha kell.
5. Brad (válaszként erre: 4. - Norchy)
2011. jún. 23. 09:30

el tudnád küldeni priviben a géped paramétereit? Mármint a márkát és azon belül, hogy milyen?


Csak kíváncsiságból. :)

2011. jún. 23. 08:30
Szia, nekem netbookom van 2.5eve es tokeletesen mukodik. Ill most nem mert leontottem vizzel. Nem lassu, tokeletesen mukodik.altalaban levelezes, msn, skype fut rajta mint alap plusz egy bongeszo tobb ablakkal, nem ritkan 10 ablakkal - ilyenkor tenyleg lassabb,de kevesebb ablakkal kutya baja. Gyakran megy rajta you.tube video is
3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Brad)
2011. jún. 22. 15:57

A kicsik cukik, de én sosem vennék, pedig álmom egy pici pink cucc.

Kicsi a procijuk, még ha sok is benne a memória, egyszerűen nem bírnak egy csomó mindent.


Szóval, ha engem kérdezel, informatikus férjjel, akkor én az elsőre szavazok, ilyen árban már azért elég jókat lehet kapni.

2. Tüncica* (válaszként erre: 1. - Brad)
2011. jún. 22. 15:52
Nekünk Notebook-unk van, nincs rá panasz. Nagyon jól működik, nem lassú. Netbookról nincs tapasztalatom. Mi 95 ezerért vettük a miénket kb. 7-8 hónapja. Mostanában már 80-85 ezer körül is láttam, csak nézelődni kell. A médiában és ezeken a helyeken jóval drágább.
1. Brad
2011. jún. 22. 15:48

Új hordozható számítógépet szeretnék venni.

Jómagam nem sok mindenre használom, lényegében internetezésre, az office-t, és a képnézegetőket szoktam használni, meg ha olyanom van filmeket töltök le és nézem...

Sokat utazom...

90.000 ft-nál többet nem akarok rá szánni, mert nincs. :)


Ezért is gondolkoztam egy kisebb notebook-on, de azok elég sokba kerülnek.

A netbookkal meg annyi a bajom, hogy nincs dvd/cd írója... és nem sok jót hallottam róla... (pl. ha netezel egyszerűen képtelen több ablak megnyitásánál gyorsan működni.)


Ki mit gondol? Tanácsot szeretnék kérni, mielőtt kidobnék az ablakon ennyi pénzt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook