Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős férfi udvarolna? Lehetséges ez? fórum

Nős férfi udvarolna? Lehetséges ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. nov. 5. 18:42
Hát akkor lehet csak az otthonit szeretné kiegésziteni. Szkeptikus lennék én a nős pasikkal, mert hogy ezek nem udvarolni akarnak, az tod sicher.
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. nov. 5. 18:40
Miért nem ő magától? A kolléga jobban tudja?
5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - No lies, just love)
2012. nov. 5. 18:40
Ha két gyűrűje is van akkor bigámista.
2012. nov. 5. 18:40

Kérdezd meg! Ennyi :D

Vagy vesd be a modernkort...Facebook, iwiw...kress rá és talán kiderül :D

2012. nov. 5. 18:39

Lehetetlen.

Minden nős férfi hűséges.

Viszont szomjas lehet. Miért ne.

2012. nov. 5. 18:38
Egyszerű megtudni, kérdezd meg egy kollégától.
2012. nov. 5. 18:36

Bekerültem egy munkahelyre, senkit nem ismertem, idegen volt a környék, az emberek, minden.

Az emberek többnyire kedvesek voltak, persze akadt egy-két unszimpatikus személy, de ne ítéljünk elsőre, elég pozitívan álltam mindenkihez, mosolyogtam mindig, életvidám volt a kisugárzásom.

Első nap megakadt a szemem egy srácon (időközben kiderült, hogy ő egy érett, komoly férfi).

Nem tudom elmagyarázni, hogy mit éreztem, mikor észrevettem, hogy talán kölcsönös a szimpátia.

Első látásra beleszerettem volna? Á, ez kizárt, de valami elindult, s mint kiderült, lehet, nem csak bennem.

A sors úgy akarta, hogy egy helyiségben dolgozzunk, ott nyílt alkalmam beszédbe elegyedni vele. Terveztem, hogy leszólítom, oda megyek hozzá valami indokkal, de erre nem került sor, úgy voltam vele, ha ő akar, majd odajön, én nem erőltetem (emiatt nem egyszer megszívtam már, a sok nyomulásom, de legalább tanultam belőle...).

Az egyik nap tehát úgy indult, hogy egymás mellett dolgoztunk, és beszédbe elegyedtem vele.

Rengeteget beszélt, nagyon szimpatikus volt. Minden egyes elmondott tulajdonsága rám is igaz, jó a humora, és okos.

A bökkenő, hogy észrevettem, a jobb ujján (gyűrűsujj) gyűrű/k vannak. Azt hiszem 2, bár ebben nem vagyok biztos. Teljesen lehangolódtam, úgy hiszem, hogy nős.

Beszélgettünk tovább, ilyen témák sajnos nem jöttek fel, nekem alig volt lehetőségem beszélni, annyi mondanivalója volt. :D

Elhívott inni. Nem alkoholt (egyikőnk sem iszik, ezt ki is tárgyaltuk :D), csak úgy, valamit. Igent mondtam.

Szerintetek jól tettem? És ha nős? Miért hív el?

Ez lehet, csak egy baráti "ivászat"?

Vélemény?

Nagyon köszönöm, hogy időt szántok rám! :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook