Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős férfi szeretett belém fórum

Nős férfi szeretett belém (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - 7976901333)
2017. aug. 22. 18:16

Oké, de akkor miért fecsegsz órákat az élet nagy dolgairól nős kollégával?


Ez nem éppen arra mutat, hogy nagyon hű lennél a tabu elvhez...

12. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2017. aug. 22. 18:14
Jogos :-) Ilyen helyet én is szeretnék, ahol azért fizetnek, hogy fecserésszek a férfi kollégákkal:-)
11. 7976901333 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. aug. 22. 18:13
Mert a szüleim így váltak el, és engem arra neveltek, hogy más férje mindig tabu. Tudom, mindenki ezt mondja, és nem tartja be, de én mégis szeretnék hű lenni az elveimhez. :)
10. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2017. aug. 22. 18:12
Miért menne máshova dolgozni, ha a mostani helyen megfizetik azt is, ha csak napi egy-két órát fecseg a kollégával?:)
9. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2017. aug. 22. 18:12
Okos a feleség!!
8. 7976901333 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2017. aug. 22. 18:11

Nem kéne hazudnom, vagyunk annyira anonimok, miért is tenném?

Egy multinál dolgozunk, asszisztensek vagyunk mindketten, rengeteg utazással, ahol elég sok szabadidő van. A feleségével pár munkahelyi rendezvényen találkoztunk, elég sok volt belőle idén, így volt alkalmunk beszélgetni. Állítólag több barátjával is felvette a kapcsolatot.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 18:09
Miért féltél ettől mindig?
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 18:07

Mindig attól féltél, hogy nehogy nős ember szeressen beléd?



Már kérdezték; te mit érzel?

5. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 18:03

Sok mindent furcsállok a sztoridban, biztos, hogy minden így történt?


Pl. munka révén ismerkedtetek meg, napi 1-2 órát töltöttetek együtt, de sokat beszélgettetek. Akkor nem munka volt? Munka helyett beszélgettetek?


Honnan ismer a felesége és főleg honnan tudja a telefonszámodat? Én pl. sosem ismertem a férjem kollégáit, kolléganőit, sem a telefonszámukat nem tudtam. Nem egy helyen dolgoztunk ugyanis.


Ha nem akartál tőle semmit, mert tudtad, hogy nős, gyerekes férfi, miért beszélgettél vele sokat az élet nagy dolgairól, ahelyett, hogy végezted volna a munkádat?


Szerintem hagyd, és menj máshová dolgozni.

2017. aug. 22. 18:01
Egyébként meg mit tennék a helyedben: nem beszéltél a TE érzelmeidről. Te szereted? Elsöprő szerelemmel? Az is fontos, hogy te hogy viszonyulsz hozzá. Ha csak barát, az csak barát.
3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 7976901333)
2017. aug. 22. 17:57

Mindent elsöprő szerelem, de még meg sem csókolt?


Túl korai ez részéről szerintem, úgy, hogy soha nem történt köztetek semmi. De tévedhetek. Mi van, ha az ágyban derül ki, hogy egyáltalán nem illetek egymáshoz?


Üzenetek is voltak esetleg? Mert lehet, hogy a nő azért hívott mert valamit megtalált. Otthon befelé fordul a férj és a férj összes barátja közül véletlenül pont téged kérdez meg, nem gondolod, hogy gyanakszik? Amúgy mit válaszoltál rá?

2. kisj
2017. aug. 22. 17:54
A felesége miért pont téged hívott fel?
2017. aug. 22. 17:43
Megtörtént, amitől mindig is féltem. Megismerkedtem a munkám révén egy nálam 15 évvel idősebb férfival, kb 1évvel ezelött. Napi 1-2 órát töltünk együtt, és a kezdeti tartózkodó viselkedésem ellenére is felkeltettem az érdeklődését (épp egy szakítás közepén voltam). Sokat beszélgettünk, leginkább az élet nagy dolgairól, hamarabb bíztam benne, mint néhány régebbi haveromban. Mivel elég tapasztalatlan voltam, nem tűntek fel azok a dolgok, amik másnak már rég szemet szúrtak. Mindig egymás mellé ültünk, meglepett csokival, felköszöntött a születésnapomon egy szál virággal. Én 30éves vagyok, ő 45, egy csodás feleséggel, és egy gyönyörű 10 éves kisfiúval az oldalán. Mára annyira "összemelegedtünk", hogy észre sem vettem, hogy részéről ez már több, mint munkakapcsolat. Azt mondja, hogy én vagyok a lelki társa, a mindent elsöprő szerelem. Kértem, hogy ne hagyja el a családját, mert én nem akarok tönkretenni egy feleséget, és a gyerekét sem. Mondtam, hogy kicsit tartsunk nagyobb távolságot, húzzuk meg a határokat, és lépjünk hátra egyet. Azt hozzáteszem, soha nem volt köztünk semmi, vonzalmon kívül, sem csók, sem szex. A felesége ma azzal hívott fel, hogy nem tudom-e, hogyy mi baja a férjének, mert csak gyötrődik, teljesen magába fordult, kérte, hogy beszéljek vele én is, hátha egy barátjának jobban megnyílik. Mit tegyek? Nem mondhatom azt a feleségének, hogy pont miattam van ez az egész. Hibásnak érzem magam, hogy nem vettem észre a jeleket, és nagyon fáj őt elveszítenem, de pillanatnyilag nem látok más lehetőséget. Valaki volt már hasonló helyzetben? Minden tanácsnak örülnék.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook