Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális terhesség ez? fórum

Normális terhesség ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. abgea
2012. nov. 27. 13:27
Igen, keresek maszekot. Doki annyit mondott, terhességek 15%-a vetélés lesz. Köszi! Vágyott baba.
9. évanéne (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:26

Nyugi!!!!!

Ha az UH szerint csak 5 hetes vagy, ott még semmit nem látnak, kell még vagy 2 hét. Igen, a mensesed szerint már több lehetsz. És?? Nem mindenki középidőben esik teherbe:-)

A barnázásba ne törődj bele, ha kell, menj el másik orvosohoz, kapsz majd Utrogestánt, vagy más sárgatest pótló készítményt.

De a legfontosabb, hogy nyugodj meg, és pihenj sokat!

2012. nov. 27. 13:25

Ez teljesen normális,szívhang még nincs ilyenkor,gondolom kaptál egy legközelebbi időpontot amikor vissza kell menni!

Az első terhességemnél majdnem félidőig barnáztam,akkor amikor ciklusom lett volna!Ezzel sincs semmi gond,előfordul,de tudom aggasztó,mert engem is idegesített!

2012. nov. 27. 13:25

[link]


Nem reklám, csak itt hétről hétre meg tudod nézni, mi hogy fejlődik!:)

6. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:24

Nyugi, az UH-os méret csak hozzávetőleges mindig, nem kell készpénznek venni. És lehet nem a ciklusod közepén fogant, hanem a második felében, ezért lehet picivel kisebb még.

7.hét után tuti a szívhang, lehet pár napot csúsztatok le csak róla.


A barnázásra viszont Utrogestan gyógyszert szoktak adni (segít megtartani a terhességet), ezt nem értem, miért nem tették... ha erősödik vagy nem múlik, jelentkezz újra a dokinál, akár menj magánhoz, ott jobban foglalkoznak veled, sztk sajnos nem figyelnek mindig oda...

Én a 7. hét körül kezdtem kicsit barnázni, pár csepp piros vér is volt, én kaptam gyógyszert és meg is maradt a baba...

Jó egészséget!

5. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:23

Nekem az UH-on a 4.-ik héten nem láttak semmit!!

A 6.-ik héten látták meg a petezsákot,és állapították meg a terhességet júliusban.És a 6.-ik héten volt már szívhang is.Azért ne izgulj.Inkább a pecsételés miatt idegeskedj 1 kicsit.

4. rekuczy (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:23
nem baj ha nincs meg szivhang visszon a barnazas nem normalis egyet ugy veszitetunk el es a lanyomal is barnaztam de kaptam progeszteron potlast es ugy maradt meg. Szerintem menyel egy gyorsan egy masik orvoshoz mielot meg keso lenne nehogy te is ugy jarj mint en. Nem ijeszgetni akarlak csak ez a sajat tapasztalatom
3. Kimora (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:22
Nekem a 8-ik héten volt csak szívhang...ez sok mindentől függ....nyugi.
2. Juttta (válaszként erre: 1. - Abgea)
2012. nov. 27. 13:21
Ilyenkor még nincs szívhang! Szerintem a méretek teljesen normálisak!
2012. nov. 27. 13:20

11 napja késik, terhességi teszr pozitiv. Ciklusaim 32 naposak.

Barnázás miatt berohantam ma az sztk-ba vizsgálatra. Doki kézi vizsgálat után azt írta, kb 6-7 hetes, tojásnyi méh.

Uh-n 11x8mm petezsák, 4-5 hetes terhesség.

Barnázásra annyi, hogy nem tudnak mit csinálni, előfordul.

most akkor ez normális méret uh-n? Nem kellett volna már lennie szívhangnak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook