Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Normális, hogy féregtelenítés után hasmenése lett a 8 hetes macsának? fórum

Normális, hogy féregtelenítés után hasmenése lett a 8 hetes macsának? (tudásbázis kérdés)


7. emagdi (válaszként erre: 5. - 38d385d441)
2014. júl. 1. 20:57
ha egyébként normális az állaga a produktumnak, akkor nem baj :) ha sokáig hasmenéses, akkor az már igen.
2014. júl. 1. 18:59

Szia!


Nekem is amikor ilyen kicsi volt a cica, akkor ment a hasa. Állítólag fogzástól van, mert akkor jön valami foguk még.

2014. júl. 1. 17:52
Szia! Köszi az érdeklődést, megvan, túlélte. :) Kapott diétás tápot, attól helyrejött, de mondjuk nem tudom, hogy normális-e, hogy majdnem minden evés után vécére megy. Nem hasmenése van, csak fura, hogy sokat jár vécére.
4. animal-lover (válaszként erre: 3. - 38d385d441)
2014. jún. 30. 18:46
helló, mi van a cicáddal?
2014. jún. 20. 16:26
Én semmit nem adtam neki. Az orvos adta. :) Nem szoktam házilag kísérletezgetni az állataimmal. :)
2014. jún. 20. 16:22
ilyen kiscicának én csakis féreghajtó pasztát adok. Amit ti adtatok, az túl erős még neki. sztem örülj h próbálja túlélni a helyzetet.
2014. jún. 20. 16:11

Sziasztok!


8 hetes cicám 2 napja kapott féreghajtót. Azóta minden evés után hígabb székletet produkál. Találtam benne nem odaillőt. Már 3. napja minden evés után fél órán belül ki is jön belőle az étel. Ma visszamnetünk orvoshoz, kapott antibiotikumot és Royal Canint hasmenés ellen, de azóta ismét volt evés után vécén. Kinek milyen tapasztatai vannak a féreghajtással kapcsolatban? Cicám elég kicsi még, 8 hetesen normális, hogy ennyit vécézik vagy a féreghajtás miatt van? Amúgy volt már cicám, de nagyon régen volt kicsi, nem emlékszem, hogy ilyen gondunk lett volna anno...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook