Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, hogy 40 hetesen nincs se haskeményedésem, se semmi, ami a szülésre utalna? fórum

Normális, hogy 40 hetesen nincs se haskeményedésem, se semmi, ami a szülésre utalna? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 26. 23:25

Nekem mindkét gyerekkel indították.

Pontosabban a fiammal a második magzatvíz vizsgálat után nagyon lassan de beindult.

Normális és tudom mit érzel de ne aggódj ha a kiírás napjára nem szülsz meg max 10 napot várnak és burkot repesztenek.Egyébként a magzatvíz vizsgálattól is be szokott indulni mivel megpiszkálják a méhszájat.

Sok sikert nektek:)

2011. febr. 25. 16:48

Én a harmadikat a 42. héten szültem...


De azért figyeld a mozgásokat nagyon!

18. Hedi13
2011. febr. 25. 16:05
Ne aggódj! Az utolsó pillanatig nekem sem volt semmilyen előjele a szülésnek. Aztán pont a kiírás napján elfolyt hirtelen a magzatvíz..
2011. febr. 25. 15:04

Lehet, hogy egy óra múlva már gurulsz a kórházba és éjfélre már ott lesz a karjaidban a kis bömbölde!

Ezért hívják az ember lányát ilyenkor már mindenórásnak... A legjobbakat!

2011. febr. 25. 14:47
a mellbimbó ingerlés is egy módszer:) a szülésindításról annyit hogy 1-2héten belül megcsinálják ha nem indulna be magától addig
2011. febr. 25. 14:43

Jaj, csajok! Még egy kérdés, bár kicsit offolok:

Szerintetek kérdezzem meg a fogadott dokim, hogy mennyiért szüleszt meg, vagy annyit adjak, amennyit gondolok?

Ezzel mindig bajban vagyok....

Eddig is adtunk, mikor mennyit: 3-5 ezer körül.

Én olyan 30 ezerre gondoltam. Az sok vagy kevés?

14. Abigél (válaszként erre: 10. - Mari20)
2011. febr. 25. 14:35
Kedves vagy! Ezen vagyok minden erőmmel. :-D
13. Abigél (válaszként erre: 11. - Jozsi.38)
2011. febr. 25. 14:34

Tényleg? Nekem a lépcsőzést nem ajánlották. Azt mondták, hogy csak kifárasztja a kismamát, de nem segít.

Már minden hihetetlennek tűnő "népi bigyót" elolvastam, ami segíthet. Valahol azt mondták, hogy a mellbimbó ingerlése is fokozza az oxitocin termelést, vagy a sírás. Mára beterveztem egy romantikus "sírós" filmet.

Az a poén, hogy én már a terhességem kezdetén beszélgettem a kicsivel, és mindig arról győzködtem, hogy február 19-21 között szülessen.

Hát ez nem jött be... :-D A barátnőm meg is jegyezte, hogy már most nem hallgat rám a picur... :-D

A bábakoktélt viszont nem fogom kipróbálni... Annyit nem ér...

12. strangangel (válaszként erre: 8. - Abigél)
2011. febr. 25. 14:31

:-)

Normális, már szűk neki a hely ott bent!

2011. febr. 25. 14:28
a forró zuhany pont ellenkezőleg hat :) próbálj lépcsőzni
10. Mari20
2011. febr. 25. 14:27

drága

tökéletes vagy

miért aggódsz?


arra gondolj amit szeretnél, és bevonzod életedbe

tehát ha szülni szeretnél


gondolj arra , milyen is lesz, hogy örülsz, mert életet adsz egy kis kincsnek...


akivel jól megtalálod a hangot, és kiváló Anyává érsz, mellette....


igy normális....


mielöbbi egészséges kisbabát kivánok neked

9. Abigél (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2011. febr. 25. 14:21
Hogy érted, hogy nem tetszett valami? Milyen érzés volt pontosan?
8. Abigél (válaszként erre: 5. - Strangangel)
2011. febr. 25. 14:21

Kislány lesz.

Az a fura, hogy az elmúlt 3-4 napban mintha kicsit kevesebbet mozogna. Illetve, inkább mocorog, nem pedig "balettozik". Kérdeztem a dokim, azt mondta, minden rendben vele.

Holnap kell mennem újra magzatvíz vizsgálatra, és nagyon nem szeretném, ha esetleg be akarna fektetni a doki...

2011. febr. 25. 14:19
Várd ki a végét,beindul az!!:):):)
6. Abigél (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2011. febr. 25. 14:18

Már nagyon jó lenne, ha kinn lenne... Eddig próbáltam homeopátiás bógyót, de szerintem pont attól múltak el a haskeményedések...

Összebújás is volt apával, az sem segített. Forró zuhanyzás sem....

2011. febr. 25. 14:16

Fiú lesz?

Nekem sem volt semmi, azóta 4 hónapos a Lányom!:-)

2011. febr. 25. 14:16

persze!

én úgy mentem szülni, hogy valami nem tetszett...

hozzáteszem még jó hogy elmentem megnézetni magam, különben lehet, be sem értem volna...:)

2011. febr. 25. 14:16
igen :) szeretnéd ha beindulna? van rá pár trükk
2011. febr. 25. 14:16
Holnap leszek 40/3 hetes, és az elmúlt 3-4 napban nem volt semmi sem, ami esetleg reményt adna, hogy megszülök. Szerdán voltam magzatvíz vizsgálaton, a méhszájam még teljesen zárt, a mazgatvíz kristály tiszta.... Én meg már nagyon szeretnék szülni...
2011. febr. 25. 14:14
Normális, hogy 40 hetesen nincs se haskeményedésem, se semmi, ami a szülésre utalna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook