Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális ha varrt sebnél zsibbadás tapasztalható? fórum

Normális ha varrt sebnél zsibbadás tapasztalható? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 5. 17:00
A bőr érzékelését ellátó pici idegeket is átvágják, azért lesz érzéketlen.
2013. nov. 5. 10:43
Nekem állandóan zsibbadnak az ujjaim, nagyon kellemetlen, azt is megfigyeltem, amikor időjárás változás van még intezivebben. A ball kezemet megmütötték, de sajnos nem lett jobb, sőt a tenyeremben csomók és kidudorodások keletkeztek. Nem tudom mi ennek az oka.
10. Vikyci
2013. nov. 4. 18:52
Nekem 2.5 éve az ínyemet vágták, ott is érzékelten volt jó ideig, tényleg olyan zsibbadt érzés volt, amikor megnyomkodtam. Még most sem tökéletes, ha belenyomom ott a körmöm, alig érzek fájdalmat.
2013. nov. 4. 18:21

Engem 5 hónapja műtöttek,a mai napig zsibbad a műtött,vart rész.Azt mondják idővel javul,de én már ennyi idő után nem hiszek benne.

Szóval igen,előforduló,de kellemetlen mellékhatás.

2013. nov. 4. 18:03
Jó rossz amúgy, mert épp a hasam alja, ami ugye alapból érzékeny terület volt..hát mostmár ott nincs mit keresni..:D
7. 2b32338a68 (válaszként erre: 4. - Bowie)
2013. nov. 4. 17:49
Pontosan ilyen...érzéketlen és zsibbadt..nekem mára a heg alig látszik,de érzékeny,ha hozzáérek
6. gizus58 (válaszként erre: 1. - A97b9a4e4e)
2013. nov. 4. 17:40
Mivel átvágták a bőr alatti idegeket, normális, hogy zsibbad. Még sokáig fog, ne aggódj.91 ben volt műtétem és még mindíg érzéketlen, ahol vágták a gyomromnál.
5. 2b32338a68 (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2013. nov. 4. 17:35

A két végénél nekem is gennyes volt,de elmúlt.Igen minden gond nélkül kiszedik a varratot...és nem fáj az sem :)

Nagyon szívesen! :D

2013. nov. 4. 17:34
Nekem az első vágásom óta érzéketlen (7 és fél éve) a heg körüli terület, ha meg hozzáérek, akkor olyan, mintha zsibbadó területhez érnék. Azóta még egyszer vágtak ugyanott, majd egy éve, mostmár kiterjedtebb területen tapasztalom ezt az érzést.
2013. nov. 4. 17:32
Jaj, köszi. Akkor nem aggódok. Én se érzem de nem teljes egészében, csak egy kis részénél. A varrat végénél, pontosabban. Ott kezdett el begyulladni is. Akkor remélem holnap remélem megszabadulok ettől a fránya varratoktól. Nagyon köszönöm a gyors reagálást! ;)
2. 2b32338a68 (válaszként erre: 1. - A97b9a4e4e)
2013. nov. 4. 17:29

Szia!

A zsibbadás a varratnál teljesen normális,nekem hónapokig volt érzéketlen,ott ahol vágtak...

Ne aggódj,el fog múlni,és a heg is halványabb lesz :)

2013. nov. 4. 17:24
Sziasztok. Olyan problémám van, hogy egy pár hete eltávolítottak belőlem egy lipómát. A hasfalamon volt, elég közel a bordákhoz. Tegnap elkezdett begyulladni, raktam rá paradicsomot ami mára lehúzta a gyulladást, de elkezdett zsibbadni. Gennyes lehet belül vagy miért van ez? Holnap vennék ki a varratokat, de gondolom így nem fogják, vagy igen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook