Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális ha négy hónap után fáj a vágásom....? fórum

Normális ha négy hónap után fáj a vágásom....? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 19. 11:41
Még valami: a kövér embereknek nehezebben gyógyulnak a műtéti hegei - ez orvosi tény, bár azt nem tudom, hogy ebben az esetben lehet-e erről szó.
2012. máj. 19. 11:41
Nekem csak gátsebem van,de még egy év múlva is fájt minden mensikor,és a mai napig érzem vele a hidegfrontot.
2012. máj. 19. 11:38
Nekem aszt mondta a dokim hogy a belek a hólyag ilyenkor igazodik vissza.Nekem is 3-császár+vakbél műtét ,és én is érzem a frontokat ,és az első császár volt a legrosszabb.
2012. máj. 19. 11:27

az időjárást még évek után is érezni fogja..

nekem nem ilyen vágásom van de az enyém is mütéti vágás..elég kényes helyen...lassan négy éve de az időjárást főleg a hideget megérzi...

12. Pan Dóra (válaszként erre: 11. - Rekuczy)
2012. máj. 19. 11:08
Ezt a TE DOKID mondta NEKED. Én is azt tanácsoltam, hogy kérdezze meg az orvosát...
11. rekuczy (válaszként erre: 10. - Pan Dóra)
2012. máj. 19. 11:05
De normalis mert van akinek maskepen reagal a szervezete es ezert van hogy sokan meg evek mulva is erzik engem mindin honapba nez a dokim es meg mindig szokot fajdogalni es azt mondta semmi problema van akinek hosszab ideig faj
10. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2012. máj. 19. 10:55
Nem normális. Nekem 4 hasi műtétem volt, köztük császár is, de soha nem fájt, legfeljebb viszketett, amíg gyógyult. Beszélj az orvosoddal!
2012. máj. 19. 10:34
Köszönöm a válaszokat.Szép hétvégét mindenkinek.
2012. máj. 19. 10:30
Sajnos ez előfordulhat nekem is szokott lenni. Nekem úgy fáj olyankor mint amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása. A frontok hathatna rád így, meg nem tudom, hogy megjött e neked már szülésután, de nekem még akkor is szokott fájni. :(
7. Vianett (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2012. máj. 19. 10:18

Nekem 8 hónapja volt a 3. csásázorm, és mensi előtt és frontokra nyilal a sebbe, volt h fájt a környékén is, de elmúlt. Sokáig éreztem olyat mintha felraknák a katétert, szerintem kell idő h visszaigazodjanak a dolgok.

Ha heteken át érzed egyfolytában akkor nézesd meg!

2012. máj. 19. 10:11
normalis nekem most 1eve es 2 honapja volt a csaszarom es erre a frontokra nekem is megint kezdet fajni
2012. máj. 19. 10:06
Egy darabig még fáj, mert a méh húzódik össze, az első vérzések is lehetnek erősebbek. Semmi gáz, előbb-utóbb elmúlik. Ha nagyon erős a görcs, meg a vérzés, irány a dokitok!:* Jó babázást!:)
2012. máj. 19. 09:55

Mert burokrepesztés után elment a szívhangja a babának.A hegem jó nagy,egy bő arasznyi.

Mensi szerű? Nekem meg kifejezetten "seb fájás",csak mintha a belső varrat fájna...Lehet,hogy front hatás...

2012. máj. 19. 09:45

Hát ez érdekes!? Nekem is 4 hónapja volt császármetszésem és nekem is 1-2 hete fáj a hasam a heg körül (olyan enyhe mensi szerű fájdalom)! Pontosan én sem tudom mi az oka,van aki azt mondja hogy a frontok hatnak így ki a sebre?!

Neked miért kellett császárral szülnöd?

2012. máj. 19. 09:41
Azaz nem kifejezetten a császár fáj,hanem kb egy fél cm-rel felette és belül...Ez kb egy hete van,eddig nem éreztem....Volt valakinek hasonló?
2012. máj. 19. 09:40
Normális ha négy hónap után fáj a vágásom....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook