Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális ha hasfájás miatt nem akar enni egy 6 hetes csecsemő? fórum

Normális ha hasfájás miatt nem akar enni egy 6 hetes csecsemő? (tudásbázis kérdés)


6. 342bae44d8 (válaszként erre: 4. - Olvedireka)
2012. febr. 28. 11:28
ma du megyünk
2012. febr. 28. 09:12
mink is szenvedtünk hasfájással, de azért minden praktikát bevetettem, próbáltam kiskanállal itatni, cumisüvegből.... kitartást
2012. febr. 28. 09:09
orvosnak még nem mutattad meg ?
2012. febr. 28. 09:07
Igen, mi is így voltunk anno... 3 hónapig szenvedtünk, volt olyan nap, hogy szinte semmit nem evett. Ne aggódj, nem történik semmi baja, ez normális. Próbálkozzatok a grip waterrel, nekünk az vált be ( vény nélkül kapható) Másoknak az espumisan baby vagy az infacol vált be. De a legtutibb, ha betölti a 3 hónapot. Ne aggódj, nem lesz mindig így. EZ a legnehezebb időszak!!Kitartást!!
2012. febr. 28. 09:05
5 napja fáj a hasa, de fura módon evés közben kezd el ordítani és utána nem is akar enni. Van , hogy csak 50et, de volt hogy 30at szopott. Eddig elfogadta a cüvegből a pótlást ( lefejt tej vagy tápszer) de most ha bármit le kell nylni ordít. szívja ő a cumit, de kifolyatja, inkább csak cumizna, mihelyst lenyeli ordít. Mindegy hogy tej vagy tsz. Már egyre gyakrabban fejek, mert nem szívja ki, de cüvegből se kell enki.A súlya 5900 g, eddig hízott szépen. péntektől péntekig mérem, nem tudom most mennyit fog hízni. Nem hittem volna hogy képes éheztetni magát egy csecsemő a hasfájás miatt. Napi ÁTLAG folyadékigénye 9 dl lenne, tegnap 450 At 190 Tsz-t evett. espumisant próbáltuk, de már nem hat. Egyik ismerősöm tejcukorbontó enzim cseppet javasolt de a nevét nem tudja. Segítsetek mert ebe bele lehet őrülni. Egyébként napközben nem sír csak ha enni kell.
2012. febr. 28. 08:58
Normális ha hasfájás miatt nem akar enni egy 6 hetes csecsemő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook