Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Normális-e, ha 15 perc aktív mozgás után még mindig csak 69 a pulzusom? fórum

Normális-e, ha 15 perc aktív mozgás után még mindig csak 69 a pulzusom? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 14:43
Nekem is ilyen alacsony volt, de en arra fogtam, hogy a bicikli nem meri jol. Igaz a futopadnal is ugyanannyit mutatott. 79 volt a maximum.
2010. ápr. 21. 14:40
Az egészséges pulzusszám edzés közben körülbelül 120-130, ha jól tudom. Ez felett már az izomból is "vesz" el a szervezet.
2010. ápr. 21. 14:38
Számold ki a zsírégető tartományodat vagy az állóképesség zónádat. Ez segít benne. De ha nem megy, akkor beszélj egy edzővel hogy mi a teendő. De lehet nem jó a tempód, mert mióta van pulzusmérőórám, azóta teljesen más a tempóm.
2010. ápr. 21. 14:34

Általában nagyon alacsony a pulzusom, olyan 45-60 között mozog. Tudomásom szerint ahhoz, hogy a zsír égni kezdjen a mozgás során, magasnak kell lennie a pulzusnak. Én óra hiányában vérnyomásmérővel mértem meg 15 perc tempós elipszis trainerezés(rendesen folyt a hátamról a víz)után is csak 69 volt(mozgás előtt 50).

Tapasztalt-e valaki hasonlót? Akadályozhat-e ez a fogyásban? Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook