Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normaderm Tri-Active...vélemények?:) fórum

Normaderm Tri-Active...vélemények?:) (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 30. 13:16
Nem tudjátok, a régebbi (nem tri-active) fajta hidratálót már egyáltalán nem lehet kapni? Ezt is szeretem, de valahogy az jött be igazán...
31. hajnalka89 (válaszként erre: 28. - 8a6af8f4ec)
2011. febr. 21. 22:25

Én patikában vettem.

Reagálva a hozzászólásokhoz, nekem a kozmetikusom ajánlotta, hogy télen ne használjam, mert nekem is nagyon elkezdte szárítani az arcom, most egy egyszerű hidratálót használok a téli hideg napokban, de így hogy volt már párszor jobb idő ujra elővettem a Tri-activot és Nekem most nem volt vele gondom!

2010. nov. 5. 20:42
van akit szárít??????:)mik vannak....
29. Anda39
2010. nov. 5. 10:57
Már több hete használom. Azt vettem észre, hogy nagyon szárítja a bőröm, nem is kenem mindenhova, csak a problémás területre (nálam a homlokom és az állam) Pattanás csak akkor jött ki új, amikor egy hétig egyáltalán nem kentem magam. Kozmetikus barátnőm is óvatosságra intett, mert szerinte is nagyon szárít.
28. 8a6af8f4ec (válaszként erre: 26. - Hajnalka89)
2010. nov. 2. 18:49
Hol vetted?
2010. okt. 30. 12:06
:D Ja az nekem is leesett hogy jól lehúztak:) de azt kell hogy mondjam, hogy még szerencse hogy csak 30 ml van belőle, ugyanis nem hogy javult volna az elmúlt napokban a helyzet, hanem egyenesen romlott. Tiszta zsír lesz tőle egész nap az arcom. Nem győzöm itatós papírkákkal felitatni. Borzadály... alaposan mellényúltam (ismét).
2010. okt. 26. 18:29

Sziasztok! Uhhh, lányok, nem azért, benneteket jól lehúztak, én az 50ml-est vettem annyiért, mint ti a 30ml-est:S

Nekem amugy a várthoz képest nem hozott nagy csodát! Jó-jó, de nem annyira, mint azt beharangozzák!

2010. okt. 25. 12:36
Szia! Nem úgy értettem:) A Normaderm előtt (míg meg nem vettem ezt) használtam ugyanúgy nappali krémet problémás bőrre (most meg egyedül a Normadermet, mást mellette nem). Az csak annyit tudott, hogy hidratált, de semmivel nem volt jobb, mint egy egyszerű gyorsan beszívódó nappali krém. Az arcom tapintása jó volt tőle, de semmi. Nos erről a Normaderm Tri-Activról is ez a véleményem (EDDIG). Nekem nem lettek szűkebb pórusaim, a zsíros fénylő bőröm helyenként patikkal ugyanúgy megvan. Úgyhogy ennyi pénzért egy egyszerű hidratáló krémnél többet várok:D Dehát sajnos nem vagyunk egyformák. Ami másnak beválik nekem nem. Mondjuk nekem eddig semmi nem vált be ugyhogy azon csodálkoztam volna ha ez igen:)
24. Anda39 (válaszként erre: 23. - Levra006)
2010. okt. 22. 17:08
Én 3900-ért vettem a 30-ast, úgyhogy nem biztos, hogy te rosszul jártál :) Nekem bevált, de én nem használok mellette más krémet nappalra, nem gondoltam, hogy kétfélét kellene. Lehet, hogy neked sem fénylene az arcod, ha a másikat elhagynád.
2010. okt. 22. 14:10
Sziasztok! Nos megvettem én is. De a 30ml-eset 3700-ért:( Szóval jó megsz*vtam. Most olvasom vissza, hogy volt aki az 50ml-eset vette ennyiért. Na mostmár mindegy....2 napja használom. Eddig semmi extra. Nekem ugyanúgy kizsírosodik a bőröm. Én amúgy is használok nappali krémet, ami "felpuhítja" a bőröm, úgyhogy ez annyira nem nyűgözött le. Ennyi pénzért nagyobb "csodát" várok...Két hét múlva jelentkezem.
2010. okt. 13. 18:48
Na ez szuper!:) Holnap megyek és megveszem ezt a "csodakrémet". Remélem nekem is beválik. Bár nálam tágabb pórusú és zsírosabb bőr ritka:)) Úgyhogy nem várok csodákat,de hátha:D
2010. okt. 4. 15:33
Sziasztok! Nem tudna Nekem valaki segíteni? Nagyon szeretnék Vichy Normateint alapozót vásárolni, és szükségem lenne előtte termékmintára, 25-ösre, és 35-ösre! A 25-öset próbáltam, de lehet, hogy világos, kiváncsi lennék, hogy a 35-ös mennyivel sötétebb, lehet, hogy az jobban passzolna a böröm színéhez. Próbáltam már patikában, valahol nincs Vichy, ahol meg van, ott meg oda rakta a nő a tesztereket elém, és hiába nézegettem a színét a kezemen, nem ott fogom hordani az apalozót! Ha valaki tudna segíteni Nekem, akkor nagyon megköszönném!!!!!
2010. okt. 3. 18:57
Én nem vártam csodákat ettől a terméktől, úgy voltam vele, hogy egy ha már csak hidratálja a bőrőm, akkor jó lesz, és most két hét használat után néztem, hogy a nagyon - nagyon tág porusaimat is tök szépen összehúzta! Úgy hogy szuppi, remélem később nem változik a bőrőm hozzá állása a krémhez:D
19. Anda39
2010. okt. 2. 07:16
használon kb két hete. A fénylő arcbőrömnek búcsút inthetek (nem hiányzik :)), a pattanásaim, amik mostanában folyamatosan jönnek elő, szépen eltűntek, és azóta nem jelent meg új. Pedig egyiket követte a másik, sajnos. Szóval eddig jó.
2010. szept. 30. 22:10
nos...kipróbáltam....vízhiányos néha pattanásos a bőröm 31 éves vagyok! Sajnos kevésnek ítélem a bőrömnek, de az tény, hogy jó lesz a tapintása és egyáltalán nem fénylik az arcom.
2010. szept. 23. 18:39
Jóóó hír! Most a Glamour-ban van Normaderm Tri - activ minta!!!
2010. szept. 23. 09:59

Nem tudom, a neten 3900Ft -ért néztem az ajánlott fogyasztói árat!

Szerintem rpóbáld ki! Mondjuk Én 30ml-est akartam venni, csak az éppen nem volt a patikában, és nem volt erőm utána járni, hogy hol lehet.

Az biztos jobban megérni kipróbálás szempontjából!

Na majd még később jelentkezem:)

2010. szept. 22. 18:09

SZia Hajnalka!

De szupi hogy írtál:D Végre egy vélemény!!!:)

Elég bíztató! Lehet hogy beruházok rá, mert gondolom ez a bevezető ára...

2010. szept. 22. 13:38

Sziasztok!

Én pénteken vettem ilyen Normaderm Tri activ krémet.Nekem eddig bevállt, DE a csoda még várat magára!

A bőrőm elég puha lett, és nem száraz, viszont egy minimális csillogása van, de még elviselhető!

Elég csúnya pattanásaim jöttek ki kb egy hónapja, nekem azokat így alig egy hetes használat után kezdi elhalványítani!

Tehét eddigi tapasztalataim és véleményem alapán, mint nappali krém kiváló, mert nem szárít, nem teszi zsírossá a bőrt... a többi csoda meg majd egy hónapos használat után jelentkezik!

Szerintem drága sem volt, én az 50ml-est 3700Ft-ért vettem, ez előző Niveas arckrémem csak pár száz forinttal volt olcsobb, ugy hogy szerintem megéri rászánni!

2010. szept. 19. 11:41
Nos nem próbálta még senki???:S
2010. szept. 5. 18:23
Hát én sem nagyon:S....de azért hátha:)
11. Nikike1988 (válaszként erre: 10. - Levra006)
2010. szept. 4. 16:53

én már láttam Rossmannban Normadermet furcsálltam is :S

ja hát a reklám a kecsegtető de én már nem hiszek a "csodákban"

2010. szept. 4. 16:49
Igen drágák is nagyon, meg én azt furcsállom, hogy miért csak gyógyszertárban lehet kapni...?mikor egynémelyik Garnier (amit szinte bárhol lehet kapni) hatásosabbnak bizonyul mind a Normaderm. Azért remélem lesz aki ír tapasztalatot, mert a reklámja nagyon kecsegtető:)
9. Nikike1988 (válaszként erre: 7. - Levra006)
2010. szept. 4. 14:51

hm értem

én sem hallottam sok jót a Normaderm termékekről..EZért nem is vettem soha mert elég borsos az áruk...

2010. szept. 3. 13:10
bocs azt akartam írni, hogy "sok reményt nem fektetek EBBE a krémbe sem":D
2010. szept. 3. 13:09
Igen próbáltam. A Normaderm nappali hidratálót problémás bőrre. Attól egyáltalán nem voltam elájulva. Illetve a Normateint alapzót, ami ugyan szépen fed, de nagyon gyorsan kifényesedett alatta a bőröm (kb fél óra alatt:( ). Úgyhogy sok reményt nem fektetek abba a krémbe sem, de hátha...:)
6. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - Levra006)
2010. szept. 2. 17:03
te egyébként próbáltad már valamelyik Vichy Normaderm terméket?
2010. szept. 2. 15:54
Ma voltam vásárolni és bementem az egyik gyógyszertárba. Ott azt mondták, hogy ők még nem kaptak...szóval nem sikerült még vennem.Úgyhogy várom a véleményeket:) Már ha valakinek sikerült már venni!
4. Nikike1988 (válaszként erre: 3. - Levra006)
2010. szept. 2. 11:25

rendben:P


majd írd meg milyen ha kipróbálod

2010. szept. 2. 08:43
De ez az új:) Lehet nem várok, hanem majd holnap megveszem és kipróbálom, mert lehet több idő kell mire ír valaki tapasztalatot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook