Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norcolut- tapasztalat fórum

Norcolut- tapasztalat (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
399. Zsuzska0610 (válaszként erre: 397. - Bea0124)
2012. jún. 7. 08:46
Szia! Igen, igazad van. Bár nekem eddig is megjött minden hónapban, csak egyszer 30 napra, másszor meg 20 napra, emiatt kaptam. Mellette endometriosisom van, műtöttek is 2x, biztos ez is bezavar. De új hónap, új remény!
2012. jún. 7. 08:38
Annyira sokan írtok a barátcserjéről, hogy szerintem ki fogom próbálni. :-)
397. Bea0124 (válaszként erre: 396. - Zsuzska0610)
2012. jún. 7. 07:02
Szia szerintem elég nagy lépés ha megjön és valamilyen szinten rendeződik a mensi!
396. Zsuzska0610 (válaszként erre: 394. - Youlcsi)
2012. jún. 6. 20:32
Köszi a választ. Éjjel megjött végül. TUdom, h nem segìt teherbe esni, de reménykedtem, h hàtha sikerül végre,ha rendezi a ciklusomat. De sajnos nem. Talán legközelebb.
395. Bea0124
2012. jún. 6. 08:56

Annyiban segített hogy megjött.az igazság az hogy előtte elhalt egy babám és műtötték és utána nem jött meg.

Én a PreMensbe hiszek hogy az segített.

394. youlcsi (válaszként erre: 392. - Zsuzska0610)
2012. jún. 5. 21:39

a norcolut nem segít teherbe esni. megvonásos vérzést csinál... lényegében mintha egy többfázisú fogigátlónak csak az utolsó 10 tabiját szednéd be.


igen, létezhet, hogy babás vagy, de az utolsó tabletta beszedése után akár 10 nap is eltelhet, mire megjön. egyéne válogatja. az én dokim azt szokta mondani, hogy 10 napig türelem, utána lehet idegeskedni... ha 14. napig nem jön, akkor teszt... de addigra már legyen hozzá időpontom.

393. Zsuzska0610 (válaszként erre: 390. - S.Nikolett1980)
2012. jún. 5. 20:20
Sajnálom! Esetleg, amit Bea írt, a PreMens.
392. Zsuzska0610 (válaszként erre: 391. - Bea0124)
2012. jún. 5. 20:19
Gratulálok! Amikor teherbe estél, az a Norcolut segítségével történt? Volt esetleg enyhe vérzésed vagy egyáltalán nem jött meg?
391. Bea0124
2012. jún. 5. 16:50

Sziasztok!Én is szedtem Norcolutot!5 napig 2 és nekem megjött tőle!Én a PreMens nevű barátcserje tablettát is szedtem hogy szépen beálljon a menzeszem!Be is állt igaz 42 naposra!De se baj így is sikerült teherbe esnem:)

Jövő hónapban lesz 1éves a kisfiam!

Most újra elkezdtem szedni!

390. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 389. - Zsuzska0610)
2012. jún. 5. 14:03
Szia, én is szombaton vettem be. Most másodszor próbálkoztam vele. Először 10 napig szedtem napi 1-et. Most meg 5 napig 2-t. Az egész éjszakás görcsölésen kívül semmi vérzésem nincs. Még csak pecsételés sem. :-( Nekem nem segít. Félek, hogy még nagyobb bajt csinál. Nem sokára megyek vissza a nőgyógyászatra. Többiektől is kérdezném, hogy szerintetek a Norculuton kívül van más ilyen fajta gyógyszer is, ami meghozza a menceszt?
2012. jún. 5. 13:55

Sziasztok!

Én szombaton este vettem be az utolsó Norcolut tablettát, ciklusrendezés miatt és babavárás reményében. Ma picit pecsételtem, de nagyon minimális volt, enyhén piros, inkább rózsaszínes. A 27. napon vagyok, reggel negatív lett a 10-es érzékenységű tesztem. Remélem azért, mert még korai volt. Az lenne a kérdésem, hogy a Norcolut mindenképpen csinál valamiféle megvonásos "vérzést"? Van valakinek tapasztalata? Még reménykedek...

2012. jún. 4. 09:41
Még két fontos infó:mindig éjszakára kell felkenni két dolog miatt!A z egyik hogy álmosít!!!!Nem tanácsos vele vezetni meg ilyenek,illetve kb 8órán át szívódnia kell a bőrbe így tudja csak kifejteni majd -szerintem áldásos-hatását:-)
2012. jún. 4. 09:37

Leírnék nektek vmit aztán akit érdekel próbálja ki veszítenivalója nincs..15éves korom óta bő vérzéssel kínlódok a szülésem után kiderült hogy miómáim vannak(már 5éve meg is műtöttek vele de azóta van 3új kisebb)endometriózissal tarkítva aki tudja ez mit jelent gondolhatja milyen szupi kis helyzet ez..még szerencse hogy már van gyermekem mert eddig 5doki mondta hogy valószínűleg nem lenne egyszerű újra teherbe esnem(nem tervezem egyébként)

A lényeg!Féléve illóolajokkal kezdtem el foglalkozni most már több hónapja használom hetente két-három alkalommal kb 5-6 cseppet keverek az esti fürdésem után a testápolómba a MUSKOTÁLYZSÁLYA illóolajból!!Nos azóta:időre jön a havim(27-28napra)mert mindig hamarabb jött és pokoli bő vérzésem volt alvadtvérdarabkákkal nem részletezném szörnyű EZ AZÓTA ELMÚLT!!Nincs!!

Normális mennyiségű vérzésem van időre jön és végre javul a vashiányom is:-)

Aki gondolja próbálja ki nekem már nem volt veszítenivalóm,ja és segít a PMS szindrómán is(menzesz előtti feszültség)illetve a mensi előtti vizesedésen is..

2012. jún. 2. 21:44
én nem szeretnék itt összevitatkozni senkivel és másokat sem szeretnék összekülönböztetni.én csak leirtam a saját esetem(lehet hogy egyedi)nekem nem jött be ez a gyógyszer de én amúgyis pocsékul türöm a hormonokat meg a gyógyszereket általában..nem is vagyok hive a sok kemikáliának csak ha már nincs más megoldás..a barátcserjét alternativának ajánlottam én szedtem is sokkal jobb volt mint a gyógyszerek de ezt mindenki valóban maga mérlegelje és döntse el kinek-hogy jó..
385. Hedi13 (válaszként erre: 383. - Youlcsi)
2012. jún. 2. 08:47
A gyógyszerrel kapcsolatban kértem véleményt és tapasztalatot, nem azzal kapcsolatban, hogy beszedem -e vagy sem és ez helyes -e vagy sem...
384. youlcsi (válaszként erre: 381. - Sylvia31)
2012. jún. 1. 21:36
sajnálom, hogy ilyenekkel hozott össze a sors. én még soha nem fizettem orvosnak, és még soha nem vették félvállról egyik problémámat sem, akármilyen természetű is legyen. pedig van bőven...
383. youlcsi (válaszként erre: 379. - Hedi13)
2012. jún. 1. 21:35
nem lovagoltam. véleményt kértél, leírtam. ha nem tetszik, az nem az én bajom.
2012. jún. 1. 15:51
A barátcserje az LH emelésével fokozza a progeszteron termelését,nem minden esetben jó pl. PCOS-ben nem.Vaktában,hozzáértés nélkül semmit sem jó használni!
381. sylvia31 (válaszként erre: 376. - Youlcsi)
2012. jún. 1. 14:36
tudod mit mondok én egyébként erre?A kedves doktor urak csak imádják rakni el a pénzt és mindegy hogy magánrendelésen e vagy a kórházban a hátának beszélve mondom el a bajomat mert mindig rohan és ez nem csak az én véleményem!!Tisztelet a kivételnek persze mert még talán biztos van lelkiismeretes orvos is de én már jártam párnál és mind kutyaütő volt pont az egyik mondta az előzőekre hogy orvosi műhibák tömkelegét követték el rajtam!!!Alapszabály hogy mirena levétele után ha vérezgetés van kaparni kell nekem szartak rá!!!Odab...szta a norcolutot szedjed hülye majd lesz vmi na lett is nem részletezem le is váltottam...Mondom biztosan van kivétel is de még nem nagyon találkoztam vele..
380. Hedi13 (válaszként erre: 378. - Bcicus)
2012. jún. 1. 14:35

Igen, erre is olvastam bőven témát.

Pár éve homeósban szedtem, akkor bevált, szépen rendezte a ciklusomat, a hőgörbén is látszott az eredménye.

379. Hedi13 (válaszként erre: 376. - Youlcsi)
2012. jún. 1. 14:33

Szia, ne haragudj, de miért lovagolsz a témán? Felírták, kiváltottam, véleményeket gyűjtöttem, nem szedtem be. Az én döntésem, Te ezen ne aggódj.

Nem értem a hozzászólásaidat, a támadásaidat.

378. Bcicus
2012. jún. 1. 14:33
A norcolutnak normál esetben nicsnenek ilyen haátsai, csak megjön tőle és ennyi. A barátcserje kapszula sokaknak sokkal többet árt mint használ és nem szedném be orvosi engedély nélkül az tuti.
377. sylvia31 (válaszként erre: 376. - Youlcsi)
2012. jún. 1. 14:31
én speciel azóta másikat kerestem...
376. youlcsi (válaszként erre: 374. - Hedi13)
2012. jún. 1. 14:28

na, erre jövök én a szokásos véleményemmel:


minek mentél akkor dokihoz?

és ha baj van, hogy mész vissza hozzá??? "doktor úr felírta, én nem szedtem be, de..."


ha ennyire nem bízol a dokidban, akkor kell másikat keresni. de az nem való, hogy csak úgy felülbírálod (netán egy fórumon vadidegenekkel felülbíráltatod, vagy ehhez megerősítést kérsz) a véleményét! ha nem hiszed, hogy az jó, menj máshoz, aki mást ad. de értsen hozzá!!!

2012. jún. 1. 14:10
abszolút egyetértek nincs is más hozzáfűznivalóm..mondom ha vkinek mégis muszáj lenne szedjen inkább barátcserje kapszulát lehet kapni gyógynövényeseknél..
374. Hedi13 (válaszként erre: 373. - Sylvia31)
2012. jún. 1. 11:06
köszi, hogy leírtad a tapasztalatod! Nehéz volt eldönteni, hogy szedjem -e vagy sem. nekem sem hiányzik egy ilyen vérzés, mikor alapból vérszegény vagyok. Én is úgy gondolom, hogy csak bekavarna a gyógyszer. Sajnos az orvosok nem ajánlanak semmi természetes készítményt, csak a hormont. Nekik mindegy végül is, hogy milyen mellékhatások lesznek,a protokoll szerint járnak el... és ez természetesen nem jelenti azt, hogy rossz orvos lenne, aki felírja ezt a hormont, de nem biztos, hogy feltétlen ez a megoldás a problémára.
373. sylvia31 (válaszként erre: 361. - Hedi13)
2012. jún. 1. 10:37
vegyél barátcserje kapszulát!Az egy természetes megfelelője!Én amúgy mirena spirál levétele után kellett hogy szedjem mert folyton véreztem és nem akart elállni hát mondhatom csodálatos volt..csak ajánlani tudom..míg szedtem izadtam tőle mint egy klimaxos merő ragya lett az amúgy tiszta bőröm tény hogy a vérezgetés megszűnt tőle hogy aztán mikor beszedtem két dobozzal(ennyit írt ki a doki)mééég jobban ömöljön a vér mintha pisilnék..rohanhattam a sürgősségire..aki ezek után még óhajtja szedni csak bátran...
372. CsillagTM (válaszként erre: 371. - Youlcsi)
2012. jún. 1. 10:11
hehe :D
371. youlcsi (válaszként erre: 370. - CsillagTM)
2012. máj. 31. 21:23
lájkoltam is volna... de nincs ilyen funkció :D
370. CsillagTM (válaszként erre: 369. - Youlcsi)
2012. máj. 31. 14:57
erre utaltam én is:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook