Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Norcolut gyógyszerrel mi a tapasztalatotok? fórum

Norcolut gyógyszerrel mi a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 10. 11:42
Én most hagytam abba. Elvileg fél évig kellett szednem. Az oka pedig az volt, hogy nem termelődik egy hormon a szervezetemben, ezért nagyon hamar levágik a méhfal. Kaparás után kellett szednem. Menzesz első napjától napi 1 szemet 15 napig, majd 10 napig napi kettőt. Utána a harmadik napon kellett megjönnie, és kezdeni előlről. Nekem februárban már nem jött meg, így abbahagytam. Az orvos azt mondta, ilyet még nem látott. Amúgy kimaradt egy hónap, csak ezt akkor még nem tudtuk. Brutál rosszul voltam tőle ha szedtem, most meg azért mert nem szedem. De remélem hamarosan rendeződök!
2015. márc. 3. 19:15

Nekem rendszertelenedő vérzésre adták, mielőtt nekem esnének kaparás címén.


Rendbe is rakott.

2015. márc. 3. 19:15
Nekem mikor megjött tőle olyan görcseim lettek mint életembe soha. Nem tudom neked hogy kell szedni, nekem pár nap alatt kellett az egész levéllel ha jól emlékszem. De amúgy semmi haszna nem volt. Hosszútávon legalábbis.
2015. márc. 3. 16:48
Én anno tüszőrepesztésre kaptam.
2015. márc. 3. 16:35
hosszan tartó vérzésre adták

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook