Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi updatet kezdenék fórum

Norbi updatet kezdenék (beszélgetős fórum)


11. R.Eszter (válaszként erre: 6. - Macskabolond)
2017. febr. 4. 17:35
Szia! Én kb.3 hete rendelem az update ebédet (leves nélkül), eddig nekem minden nagyon finom volt.
10. Fisica (válaszként erre: 9. - 56e9f0e63b)
2017. febr. 4. 16:55

Webshop-ból tudsz rendelni. Ott megtalálod, hogy mely országokba szállítanak és mennyiért.


[link]

2017. febr. 2. 14:40
Sziasztok! Tudjátok esetleg, hogy külföldön hogyan tudnék hozzájutni az update termékekhez? A honlapon nem találtam sajnos semmi erre vonatkozó információt.
8. Fisica (válaszként erre: 7. - Macskabolond)
2017. jan. 25. 20:39

2015 október végén kezdtem PCOS miatt, 2016 tavaszára sikerült 62-ről 54-re fogynom, bár a cél nem a fogyás volt. Most tartom ezt az 53-54 kilót.

Azért jó mert nem kell lemondani semmiről sem, egyedül a Norbis lisztet és a tésztákat veszem meg, mert ezek hiányoznak a legjobban azok közül amiket nem szabad enni. Sok termékre vannak olcsóbb alternatívák is, így nem kell mindent update boltban venni. A lényeg, hogy ne egyél finomított szénhidrátot és cukrot.

7. macskabolond (válaszként erre: 3. - Fisica)
2017. jan. 25. 18:31
Mióta,és mennyi ment le eddig?
6. macskabolond (válaszként erre: 4. - Rita1983)
2017. jan. 25. 18:30
Én se tudok még sokat róla,a kódokat nézem,de a régi hozzászólásokat olvasgattam,a régi könyvét kell olvasgatni,mert az újban már teljesen másképp gondolja a kódok jelentését.Mivel nem a termékeit fogom enni,bár lehet,hogy ebédet rendelek egy ideig,majd meglátom.Ha belevágsz itt a hoxán sok régi hozzászólást találsz,kódok is meg vannak.A keresőbe írtam,hogy norbi és beadott jó sokat.Jó olvasgatást.Várlak vissza.
5. macskabolond (válaszként erre: 2. - Lidércke35)
2017. jan. 25. 18:24
Köszi a biztatást.
2017. jan. 24. 18:20
Én lehet hogy elkezdném. Csak nem tudom, mik az alapelvek, hogy smikétn kellene.
2017. jan. 24. 13:25
Én próbálok update szerint étkezni, néha becsúszik pár tiltólistás kaja is, de azért többségében követem.
2017. jan. 23. 19:57

Szia!

Én régen Norbiztam. Akkor 72-ről mentem le 56 kg-ra, de akkor csak és kizárólag 1-s kódú ételeket ettem. Ja és heti 7 napot tornáztam ugyancsak rá, majd amikor már lementem 60 környékére, elkezdtem Rékával erősíteni.

A termékeit nem igazán ettem, max. néha vettem tőle pudingot péksütit de semmi egyéb, csak az elvet követtem és ennyi.

Sok sikert!!!

2017. jan. 23. 19:23
Sziasztok! Senki nem Norbi Updatézik?Nem találok friss hozzászolást.Akik régen hozzászoltak a témához,szinte mind törölte magát a Hoxáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook