Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
49905. Kantara
2014. júl. 21. 12:50

vesepecsenye :D hogy ez mekkora, még így nem hallottam.

szerintem is a sporttal lehet becélozni testtájékokat.

49904. 408020f45e (válaszként erre: 49900. - Sz.Dóri.23)
2014. júl. 21. 12:45

Szia Dóri! Üdv közöttünk! Örülök, hogy jöttél, már csak azért is, mert így nem én vagyok már a legújabb itt a fórumon! :D

Hát, minden elismerésem a tied lesz, ha mást nem hamizol közben, csak azt, amit megrendeltél! :)

Biztosan lesz eredménye, bár azt hiszem 1 hét kevés lesz, de majd úgyis látni fogod!

Én ezelőtt 90 napossal fogytam 22 kilót, aztán visszaszedtem kb 10-et és most, miután a 90 napost nem tudtam többszöri újrakezdéssel sem csinálni,úgy döntöttem norbizok. Nekem ez a 26. napom:)

Azt gondolom úgy tisztességes, hogy ha őszinte vagyok, így azt is megmondom, hogy nem igazán értelek. 176/75-tel nem gondolom, hogy 10 kg fölösleged lenne. Azt is figyelembe kell venni az ideális testsúlynál, hogy van akinek a csontozata vaskosabb, van aki izmosabb szóval nem lehet átlagolni. Ha viszont helyileg van problémád az alakoddal (pocak, vesepecsenye stb) azt nem diétával, hanem sporttal lehet eltüntetni.

Na ennyi a magánvéleményem, nem vitaindítónak szántam és a lendületedet sem akartam visszafogni vele, csak én ezt gondolom! :)

49903. Kantara (válaszként erre: 49902. - 408020f45e)
2014. júl. 21. 12:44

én a stílusára gondoltam csak hogy prosztó. Érdemei elismerése mellett. Ügyes üzletember, befogja a szelet a vitorlájába, közben meg segít sokaknak. Nincsen ezzel baj. Csak a modorán kéne csiszoli kicsit, de hát bőven elveszik a többi közt e tekintetben, nem lóg ki a sorból.

meg nem is akarom bántani.

meg mint mondtam, sok dologban egyetértek vele. A termékeit nem enném, nem az áruk, hanem az adalékanyagok miatt.

49902. 408020f45e (válaszként erre: 49897. - Kantara)
2014. júl. 21. 12:15

Szióka! Norbit annyira nem tartom prosztónak, mint amennyien támadják. Röviden, nekem nincs bajom vele. Csinál egy fajta dolgot, mégpedig sikerrel! Ezeket a kódos dolgokat szerintem nem ő találta fel, mert már olvastam egy másik módszerben is hasonlót. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy következetesen saját magán kísérletezte és fejlesztette ki, használhatóan.

Ha nem lenne jó, akkor nem lenne jelen már ennyi országban egy egész bolthálózattal (szerintem már milliárdos)- amúgy nem tudom mi a bajuk vele, mert adakozni is szokott, nem is keveset.De pl Csányi uram mikor teszi meg? Na ennyi védőbeszéd szerintem elég neki! :D

Én nem szoktam venni update terméket, mert az én pénztárcámhoz magas az árfekvése. De úgy veszem észre, bár a "hivatalos" mérlegelés 1 hét múlva lesz, hogy mintha működne a módszer.:D csak a kódokra figyelve, mozgással.

49901. Kantara (válaszként erre: 49900. - Sz.Dóri.23)
2014. júl. 21. 12:13

hát fura, én meg azt hittem, kötelező. De végülis a ch a lényeges igazából.

Én paleozom, ez meglehetősen más mint a Norbi, talán annyi az átfedés, hogy mi is a ch korlátozásában látjuk a fogyást, csak mi sok dolgot nem fogyasztunk, semmi gabonaalapút, cukrot, krumplit, hüvelyest, kukoricát, tejtermékeket. Szóval más. Aki norbizni szeretne, az nem fog paleozni, mert nehéznek tartja.

Ja, meg a testmozgás is átfedés, mert ugye annak gyulladáscsökkentő hatása van, így paleo is.

49900. Sz.Dóri.23 (válaszként erre: 49899. - Kantara)
2014. júl. 21. 11:45

Szia!

Köszi a tanácsot de sajna közbe megjött a napi betevőm, megnézegettem a csomagoláson és sehol sincs semmi feltüntetve :( .

Mind1 én bízom Norbiba a kalóriákal illetően is, adok neki egy próba hónapot és meglátjuk, hogy hogy alakul a súlyom :) .. Csak jó lett volna tudni ..


Te milyen módszerrel fogytál le mennyit és mennyi idő alatt ? Szabad részleteket kérni :) ?

49899. Kantara (válaszként erre: 49898. - Sz.Dóri.23)
2014. júl. 21. 11:37

Szia!

Én sajnos nem tudom, de majd jönnek a többiek és megmondják, én nem vagyok norbis, más módszerrel fogytam le, csak érdekel a norbis felállás, azért vagyok itt.

Azért keresd a csomagoláson, én úgy tudom, mindenhol kötelező feltüntetni az energiatartalmat, minden terméken.

2014. júl. 21. 11:25

Sziasztok!


Szeretném a véleményeteket kérni:


23 éves nő vagyok 176 cm magas és 75 kg.

10 kg fölösleg van rajtam - ez sajnos az elmúlt 2 évben rakódott rám. Szeretnék ezen most változtatni és leadni. Most érzem magamban az erőt és az energiát, hogy sikerüljön.


Rendeltem a hétre Norbi update életmód menüt (a hét minden napjára, minden napszakra).


Szeretnék érdeklődni, hogy szerintetek hány kg minusszal számolhatok / hét ?


Egy hónap alatt kb. mennyi mehet le EGÉSZSÉGESEN JOJÓ nélkül az update módszerrel :) ?


( Csak ezt fogom enni, nincs bűnözés, nincsenek cukros italok, csak napi 3 liter sima víz/üres tea illetve heti 4-5 edzés . )


Hol lehetne megnézni hogy hány kalóriát tartalmaznak az ételek ? ( Csak ch illetve gl van feltüntetve. )


Köszönöm szépen előre is a válaszokat illetve az esetleges jó tanácsokat :) !


Üdv,

Dóri

49897. Kantara
2014. júl. 21. 06:34
Minap épp tanakodtam Norbi kapcsán, én sosem szívleltem a stílusa miatt, elég prosztónak találom, de mostanában gyakran van olyan megnyilvánulása maivel magam is egyetértek. A média meg ráröpül rendesen, bármit mond. (érdemeit egyébként nem vitatom, meg sok ember hálás is neki, általa tudott lefogyni)A múltkor sokaknál azzal verte ki a biztosítékot, hogy azt mondta, vagy valami olyasmit, hogy a molett nők meg vannak vezetve ezzel a szépségversenyekkel, az XL-essel, mert a kövérség nem szép, az egészségtelen, és az egészségre kellene inkább koncentrálni. Valami ilyesmi volt. Errefel nekirontott mindenki, hogy megsértette, lealázta a molett nőket. Tökre kiforgatták a szavait. Pedig azt speciel jó szándékkal mondta.
49896. Kantara (válaszként erre: 49895. - 408020f45e)
2014. júl. 21. 06:28

Ha keserű volt akkor az már nem jó, tényleg. Nem lenne szabad. Általában 1-2 nap alatt, na jó, 2-3 inkább, megalszik olyan sűrűre, hogy szinte vágni lehet, pedig én is le szoktam fölözni, a tejszínt leszedtem róla. Valószínű, azt valamivel kezelték, mert hamar savanyodik. Végülis a tehéntej is, ha házi.

Nekem a mai főzésem eldőlt, tegnap reszeltem cukkinit a fagyasztóba, a lányom meglátta, rögtön felkiáltott, hogy mióta szeretne már tökfőzeléket enni! Hát legyen. Legalább nem kell gondolkodnom. Csinálok hozzá pörköltet.

Én nem néztem a szépségkirálynőválasztást, nem köt le, találtam magamnak egy jó kis thrilert, de azon is elaludtam. Fél9kor értem be a szobába, még tanakodtam, kimenjek-e zöldbabot szedni, de rájöttem, hogy már nagyon fáradt vagyok. Pedig szunyókáltam ebéd után. Újabban hétvégente mindig sziesztázom, ebben a melegben úgysem lehet csinálni semmit. És annyira jól esik!

49895. 408020f45e (válaszként erre: 49894. - Kantara)
2014. júl. 20. 22:05

Szerintem nagyon lefölözték és felhígították, így utólag gondolom így. De napokig nem aludt meg, lötyögött, nem lett olyan, mint a normál aludt tej szokott lenni, végül ki is öntöttem, mert keserű is volt.

Nézem a szépségkirálynő választást, kíváncsi vagyok ki fogja nyerni?:)

Még nem tudom mi lesz a kaja holnap, pedig mindig előző nap szoktam kigondolni, megveszem a hozzávalókat. De ma olyan meleg volt, hogy nem mentem át a T.-ba. Na, majd megálmodom! :)

49894. Kantara (válaszként erre: 49893. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 21:35

nem tudom, mit rakhattak abba a tejbe, hogy nem aludt meg. Nekem a házi kecsketejem igen gyorsan megaludt, túrót is csináltam belőle. Van, aki nem szereti az ízét, mert elég jellegzetes, de ha nem igazán szedtek ki belőle semmit, akkor annak is testesnek kellett volna lennie.

hát ha én allergiás lennék, lehet, tennék próbát parlagfűvel. Illetve hát ahhoz nagyon allergiásnak kéne lennem.

49893. 408020f45e (válaszként erre: 49892. - Kantara)
2014. júl. 20. 21:29

A parlagfűvel kapcsolatban én is hallottam sok jó dolgot, hogy nem is olyan bűnös, mint ahogy kikiáltották annak. De, hogy mi az igazság, ki tudja?!

Azért egy-egy szeletke nekem is lemegy, nem tudom kihagyni teljesen + 1 Clarinase = megoldás :D

Múltkor én is vettem kecsketejet, véletlenül. Csak azt olvastam, hogy házitej. (nem végig) Aztán amikor nem akart megaludni, kezdtem gyanút fogni, ismerőseim aztán felhomályosítottak, hogy az bizony kecsketej és túró meg sajt, amit ott árulnak. Az íze jó volt, bár hiányzott az a testes telt íz, ami a tehéntejnek van. (azóta nem vettem:D)

49892. Kantara (válaszként erre: 49891. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 21:18
érdekes. Nézegettem a többit is de fura, mert pl a fiam allergiás a nyírfára viszont az őszibarackot nagy mennyiségben tudja fogyasztani, nagyon szereti. Pucolatlan. az alma kimarja a száját, de a körte nem. De biztos van, akinél meg ígyna, de nem látom megalapozottnak. És az jutott eszembe, hogy az egyik fészbukos csoportban múltkor épp az allergia volt a téma és töben mondták, hogy úgy múlt el mindenféle allergiájuk, hogy parlagfüvet ettek, ami egyébként az allergiagyógyszer alapja. Hát én nem tudom, mi igaz mi se, de egymástól függetlenül többen mondták. Paleosok meg a tej és tejtermékekkel való szakítással váltak meg az allergiától, de ezt tudom, hogy sokan nem hiszik el. a parlagfűevők viszont nem paleosok voltak, és állítólag működött náluk ez a dolog. Én szerencsére nem vagyok allergiás. a férjemnek nagyon erős allergiája volt, parlagfűszezonban nem ehetett pl felvágottat, tejfölt (ezt mi kísérleteztük ki, mert a kórházban csak a vállukat vonogatták, de egy tesztet nem voltak képesek csinálni két hét kivizsgálás alatt, csak ilyen próbakaják voltak). aztán kiköltöztünk falura, vettünk egy év múlva kecskét, és a napi kecsketejivástól elmúlt. A kecskét parlagfűvel etettük. Már nincs kecske,aztán kissé enyhébben, de visszatért az allergia, de töredék mértékben. Mióta csak a kávéjába iszik tejet, a cukrot teljesen likvidáltam, sokkal könnyebben átvészeli ezt az időszakot. . szóval vannak irányok, csak mindenkinek a lehetőségeihez mérten választania kell. Az is megoldás, hogy nem fogyasztod, amire allergiás vagy. Végülis van élet a dinnyén túl is. De mikor olyan finom :)
49891. 408020f45e (válaszként erre: 49890. - 7e137d638c)
2014. júl. 20. 20:01

Értem! :)

Az allergiával kapcsolatban pedig a fb-on éppen ma találtam ezt:

[link]

49890. 7e137d638c (válaszként erre: 49883. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 18:30

Jaj, valamit félre-értettél. Én sem a kilóim, sem a korom miatt már nem futok!

Intenzív gyaloglás van odalent. Nem feltétlenül kell futni, elegendő tempósabbra venni az ütemet, mint ahogyan egyébként szoktál közlekedni. És egyelőre csak akkora távot, hogy még visszafelé is legyen erőd. Tehát először esetleg csak 2-3 (emeletes) háztömböt kerültem meg. Egyik oldalán oda, a másik oldalán vissza... Most már símán elindulok egy sétányon (kb. egy km) és egy teljesen másik utcán jövök vissza = kb. egy órás gyaloglás. Persze ezt napközben, és akkor benne van az is, hogy ismerősökkel talizok, dumcsi. Vagy éppen bevásárlás céllal indulok... no akkor előfordul, hogy vissza már nem tempósan jövök, de akkor felvéshetem a KB-nál, hogy súlyemelés!! :))


Ha pedig idefönt vagyok a lakásban, mondjuk itt nincs helybenfutás, csak helyben járás az alattam lakó miatt... (számolod az ujjaidon)

először csak 100 lépést, később már ment egy nekifutásban a 300. Ezt olyan tempóban, hogy a 300 lépés 4-5 perc alatt legyen meg!

Utána pedig ezt a 300-at csináltam úgy, hogy napjában többször is hozzákezdtem. Amikor már 3x300, 4x300 lépés-adagokat is tudtam csinálni, akkor álltam át, hogy egy nekifutásban 500-600 lépés is megy!

Mindig csak fokozatosan, és csak annyit, hogy a szervezetet ne terheld meg mindig csak egy ici-picivel jobban, mint ami kényelmes lenne! :)))

49889. kis.joe
2014. júl. 20. 18:27
Én fagyit úgy szoktam hogy natur joghurtot + Sárgabarackot összeturmixolom és fagyasztó... 1ó múlva kiveszem és nyami :)
49888. kis.joe (válaszként erre: 49882. - 7e137d638c)
2014. júl. 20. 18:25

Nyami ez nagyon jól hangzik. :)

Csak a Cukkini az amit nem tudok megenni...

49887. 408020f45e (válaszként erre: 49885. - Kantara)
2014. júl. 20. 18:24
Nagyon ügyes! Nekem kicsi a fagyasztóm, nem férne be, de nagyon jó ötlet! :)
49886. 408020f45e
2014. júl. 20. 18:21

Tegnap hideg meggyleves és brassói aprópecsenye volt ebédre. A levest édesítővel a brassóit csirkemellfiléből készítettem, finom ropogósra sütve, fokhagymásan! :)

Ma a fiúk kívánságára, káposztás tészta volt, fodros nagykockából.

49885. Kantara (válaszként erre: 49883. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 18:21

összeturmixoltam sárgabarackot kókusztejszínnel, édesítővel, tettem bele mazsolát és formákba öntöttem. Most igen jó elővenni.

én se tudok futni. aki ráérzett a varázsára, az élvezi, azt mondja, csak ő van és a szabadság, főleg ha terepen fut, hát én nem tudom....

tettem ki karikákra szelt almát a ruhaszárítóra bora fűzve. Ha ilyen meleg lesz, 2 nap alatt megaszalódik.

49884. 408020f45e (válaszként erre: 49883. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 18:18
Amit írtam, nem nálunk történt, de én elég gyáva vagyok! :D
49883. 408020f45e
2014. júl. 20. 18:15

Most ébredtem fel, teljesen kiütött ez a meleg! :)

Kantara, azt hittem bolti a jégkrém, de így más a kép:D Nagyon ügyi vagy, hogy tudsz készíteni magadnak! :)

Inga,én is próbáltam futni, de nekem nem ment. Valahogy kifulladok, nem jó a levegővételem. Először azt gondoltam, hogy a súlyom miatt, de ugyanez volt akkor is, amikor 70 kiló voltam. Most megint iparkodok, hogy annyi legyek. Nem tudom te hová jársz le futni, de én itt csak a lakótelepen tudok futni, korán reggel amikor kevesen vannak. Késő estig sokan vannak és nem szeretek olyankor. Főleg, amióta hallottam, hogy azt a fiatal anyukát megölték futás közben este, még tavasszal.

Én sohasem cigiztem, de biztosan nagy akaraterő kellett hozzá, hogy leszokj. Meglátod menni fog a diéta is! :)

49882. 7e137d638c (válaszként erre: 49881. - Kis.joe)
2014. júl. 20. 18:07
Zöldséges májat: hagymát-z.paprikát dinszteltem, bele a karikára szelt répa-gyökér-kockázott cukkini,(=jobb szeretem a zöldborsóval) fűszerrel födő alatt puhára, és bele a májat. Petrezselymes rizs-körettel. Zöldbab leves, + sült csirkeszárny. Ez lesz még holnap is!
49881. kis.joe
2014. júl. 20. 17:40

Sziasztok Lányok!

Ki mit főzött a hétvégén?

Ismét ott tartok hogy nem tudom mit egyek...

49880. 7e137d638c (válaszként erre: 49878. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 16:34

Valóban ügyes vagy!

Én még várok a magam 5x10=50 perces torna-gyakorlatával míg egy kicsit hűl a levegő. És akkor utána a zuhany már megteszi az esti lefürdés előtti zuhanyozásnak is!

Főzés-ebéd-mosogatás után már egyszer kimostam magam a koszból, hajmosással, mindennel együtt. Tegnap is valamikor fél 8 körül futottam az első körömet, és kb. 9-re végeztem, utána mentem fürödni! Úgy érzem, ez nekem így jó, hiszen még utána kb. 2 órát fent vagyok és tv-zek!

De biztosan nem fog kimaradni, mert most már kezdek ráérezni az ízére, és különben is, ha a cigiről le tudtam szokni, akkor ez a kis fogyókúra sem fog ki rajtam! Ez a Norbi-kódos-módi pedig igazán könnyen tartható!!

49879. Kantara (válaszként erre: 49878. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 16:22

saját gyártású, tej-és cukormentes. De nem eszem belőle egynél többet :)

na nekem ma a reggeli gazoláson kívül nem volt mozgás, hát őszintén gratulálok, hogy ebben a melegben ilyen elszánt vagy!! :o

Meg beszaladtam a lányomért, most jött vonattal, nem láttam egy hónapja. Jaaaj, jól kidumáljuk magunkat. Annyira megváltozott az egész lány, ő olyan 30 kilót fogyott, régen olyan kis teszetosza volt, most meg naponta edz egyre erősebbeket meg kondizik, olyan izmos a lába mint egy etióp futónak. Szóval nem igaz az, hogy a gének meg minden. Aki akar az tud váltani.

nekem sem ártana összeszednem magamat már.

49878. 408020f45e (válaszként erre: 49877. - Kantara)
2014. júl. 20. 16:14

Én most vagyok túl a 45 perces zsírégetőn és a zuhanyozáson, mert rettenetesen megizzadtam.

A jégkrémmel csak óvatosan! ;)

Na most én is elheverek, mert ebben a melegben dupla energiám megy el a tornával.Üdv. mindenkinek! :)

49877. Kantara (válaszként erre: 49876. - 408020f45e)
2014. júl. 20. 14:37

én épp akkor ébredeztem amikor írtál. :) elnyomott a szunya. Főztem levest, rántottam cukkinit, most párolok husit meg összevágom a salátát fél4re meg beér a lányom vonata.

de nagyon nagy a rekkenő itt is. Biztos azért bágyadtam el.

tényleg, hiszen van jégkrémem. Na csodás.

49876. 408020f45e (válaszként erre: 49875. - Kantara)
2014. júl. 20. 13:42

Tulajdonképpen nem olyan vészes,már nagyjából tudom mit kell kerülnöm! :) Mint ahogyan a csokit sem ehetem amennyit szeretnék, sőt! Vagyis ehetem, de akkor baj lesz! :D

Itt perzselő a hőség, nálunk órák óta megy a légkondi, anélkül 28 fok van bent.

Ráadásul sütöttem pillefánkot is. De nem lesz szem előtt, mert a fiam megy a lányomékhoz és viszi. Házimozizni fognak, szerintem el is fog fogyni! :D

Ebben a nyomi időben nagyon álmos lettem.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook